Norime to, ar nenorime, šv. Valentino diena ir dėl jos kilęs šurmulys veikia kiekvieną. Ypatinga meilės šventė skatina susimąstyti apie asmeninius santykius, skirti daugiau laiko ir dėmesio antrosioms pusėms. Nuo to, kaip klostysis romantiniai santykiai, didžiąja dalimi lemia charakterio savybės, kurios būdingos konkretiems Zodiako ženklams. Pavyzdžiui, po Mergelės ženklu gimę asmenys, būdami vieniši jaučiasi paniurę ir bijo, kad niekada nepavyks susirasti poros, o aktyvieji Vandeniai sunkiai įsivaizduoja, kaip galima smagiai švęsti, būnant tik dviese. Valentino dienos seksas – gerai, bet norisi ir kažko kito, kas suvirpintų širdį ir paliktų malonius prisiminimus.

 

Elegantiška ir seksuali pora

Avino ženklo atstovai (kovo 20 d.  – balandžio 19 d.) yra gimę lyderiai. Jiems nereikia komercinės atvirukų ir šokoladinių širdelių šventės, kad galėtų mėgautis meile. Valingi ir entuziastingi Avinai neretai mėgsta švęsti antivalentino dieną, žiūrėdami siaubo filmus ir užkandžiaudami riebiu, nesveiku maistu su daug česnako ir svogūnų. Tai nereiškia, kad jiems nepatinka romantika, bet jie nori patys nuspręsti, kada būti aistringi, romantiški ir saldūs, o kada ne.

 

Jaučio ženklo atstovams (balandžio 20 d. – gegužės 20d.) patinka materialios dovanos, todėl per šv. Valentino dieną jie tikisi gauti dovanėlių ir šokoladų. Jei nėra, kas jų padovanotų, jie patys sau pasidovanoja. Nors šio ženklo simbolis – stiprus ir tvirtas gyvūnas, jie dažniausiai būna labai jautrios ir taikios asmenybės, mėgstančios švęsti romantiškoje, intymioje aplinkoje.

 

Dvyniai (gegužės 21 d.– birželio 20 d.) gyvena dualų gyvenimą, todėl jiems paprastai nesunku prisitaikyti prie naujų situacijų, bet jie gali būti šiek tiek neryžtingi. Iš pirmo žvilgsnio Valentino diena jiems nesiskiria nuo visų kitų, bet jie nepamiršta netikėtai nustebinti savo antrųjų pusių. Vienišiai pasilinksminimo vietose šią dieną bus linkę užmegzti pažintis tik su pačiais patraukliausiais asmenimis, o turintys porą tikėsis gausis prabangių dovanų. Beje, jei Dvyniai sako, kad nenori švęsti Valentino dienos, tai iš tikrųjų reiškia, kad jie to nori.

 

Vėžiai (birželio 21 d.– liepos 22 d.) trokšta jaustis saugiai ir jaukiai, todėl idealiausia šv. Valentino diena būtų su kažkuo, su kuo sieja gilus ryšys (sutuoktiniu arba šeimos nariais). Jei Vėžiai yra vieniši, greičiausiai šią dieną skirs savęs gailėjimuisi ir vienatvei.

 

Nesvarbu, ar vieniši, ar turintys porą, Liūtai (liepos 23 d.– rugpjūčio 22 d.) šv. Valentino dieną išnaudos prasmingai. Šventę jie vertina kaip asmeninį įvertinimą iš kitų žmonių, kokie jie yra puikūs ir nuostabūs. Jie tikisi dėmesio ir dovanų. Pasitikintys savimi ir garbėtroškos Liūtai vieniši šią dieną tikrai nebus, jei ne su antrąja puse, tai Valentino dieną švęs su draugais. Ideali šventė – tai linksmas ir triukšmingas pokylis.

 

Mergelės (rugpjūčio 23 d.– rugsėjo 22 d.) iš pirmo žvilgsnio atrodo pernelyg santūrios ir susikausčiusios, bet, pažinus jas geriau, paaiškėja, kad jos turi gerą širdį. Mergelėms nelabai rūpi Valentino diena, nes jos labiau linkusios mąstyti apie praktiškus ir logiškus dalykus. Joms sunku suprasti, kodėl reikia rodyti meilę vieną dieną, jei ir taip myli 365 dienas per metus. Šią dieną dovanas greičiausiai jos įvertins kaip nesėkmingas pastangas pelnyti jų dėmesį ir meilę.

 

Svarstyklės (rugsėjo 23 d.– spalio 22 d.) yra labai draugiškos, bet labai neryžtingos, todėl tai reiškia, kad greičiausiai sugalvos, ką veikti Valentino dieną paskutinę minutę. Pavyzdžiui, nuspręs eiti į pasimatymą su patraukliu priešingos lyties asmeniu, su kuriuo susipažino prieš kelias minutes interneto pažinčių svetainėje. Jiems patinka Valentino dienos žavesys ir blizgučiai. Svarstyklės mėgsta flirtuoti ir dalintis savo meile ir rūpesčiu.

 

Skorpionai (spalio 23 d.– lapkričio 21 d.) – labai nepriklausomi žmonės ir, jeigu per Valentino dieną liktų vieni, nedarytų iš to jokios problemos. Iš tiesų jiems patinka leisti laiką vieniems. Šio ženklo atstovai nuoskaudų niekada nepamiršta, todėl jie pasimėgaudami kurs keršto planus įskaudinusiems žmonėms. Tačiau taip pat Skorpionai yra labai aistringi ir ištikimi mylimieji, neslepiantys savo jausmų.

 

Šauliai (lapkričio 22 d.– gruodžio 21 d.) į gyvenimą žiūri pozityviai, optimistiškai. Turi didelę širdį ir itin lakią fantaziją. Vieniši Šauliai namie per Valentino dieną neliks, greičiausiai eis žiūrėti kokį nors romantinį ar erotinį filmą kino teatre. Turintys porą Šauliai bus linkę leistis į nuotykius ir išbandyti ką nors naujo. Labiausiai nusiviltų, jei partneriai būtų nesąžiningi, meluotų apie savo tikruosius jausmus.

 

Ožiaragiai (gruodžio 22 d.– sausio 19 d.) darbštūs, valingi ir pragmatiški žmonės, kurie visada gauna tai, ko nori, todėl nėra jokių abejonių, kad porą šventiniam vakarui ras net ir vieniši šio ženklo atstovai. Kartais konservatyvūs Ožiaragiai būna gana pesimistiški, todėl nuleidžia rankas ir susitaiko su tuo, kad Valentino dieną teks praleisti nuobodžiai.

 

Vandeniai (sausio 20 d.– vasario 18 d.) mėgsta daryti tai, ko jie patys nori, bet švęsti Valentino dieną juos motyvuoja aplinkiniai. Kūrybingi, užsispyrę Vandeniai garantuotai suplanuos kažką netikėto ir originalaus. Turintys porą Vandeniai paprastai nemėgsta viešumoje demonstruoti savo jausmų. Vieniši šio ženklo atstovai greičiausiai Valentino dieną praleis linksmai bendraudami su draugais ir bendraminčiais.

 

Žuvys (vasario 19 d.– kovo 20 d.) nemėgsta būti vienos, todėl priims kvietimą švęsti Valentino dieną, net jei jis pasirodys šiek tiek keistokas ar nelabai laiku. Tai klajoklių Zodiako ženklas. Ypatingomis progomis jie mėgsta nuveikti ką nors keisto ir netikėto, išbandyti naujus dalykus. Žuvys neretai tampa šiek tiek priklausomos nuo savo partnerių. Mylimuosius per šventes linkusios apgaubti meile ir dėmesiu.