Šių laikų žmogui sunku išsirinkti vieną talismaną iš daugybės. Galbūt vieno talismano per mažai? Skirtingi metalai ir brangakmeniai tinkamiausi tam tikromis savaitės dienomis. Įdomu, kokie talismanai atneš laimę šiandienai? Skaitykite toliau!

 

Pirmadieniui tinkamiausias Mėnulio energijai pavaldus sidabras. Akmenys turėtų būti pastelinių, geriausia melsvų spalvų. Talismanus nešioti ties skrandžio sritimi.

 

Antradienį valdo planeta Marsas, kurio metalas – geležis. Labiausiai tinkami brangakmeniai – tamsiai raudonos, aistros ir karo, spalvos. Marsui priskiriama galva, todėl šios dienos talismanai turėtų būti auskarai arba plaukų segtukai.

 

Trečiadienį – talismanai pagaminti iš įvairių lydinių. Merkurijus šią dieną saugo žmones nešiojančius aventuriną ir kitus žalsvo atspalvio, permatomus arba spalvotus su skyle akmenis. Geriausiai juos nešioti ant riešo ar pirštų.

 

Ketvirtadienį labiausiai tinka talismanai iš alavo arba papuošalai, pagaminti iš kelių rūšių akmenų ir metalų. Papuošalai turėtų būti dideli ir ant skirtingų kūno dalių. Pavyzdžiui, karoliai, auskarai, žiedai, apyrankės.

 

Penktadienį sėkmę atneš variniai papuošalai. Šią dieną valdo Venera, todėl akmenys turėtų būti rudos ar rožinės spalvos. Jie turėtų būti nešiojami arčiau kaklo: trumpi karoliai, pakabučiai, grandinėlės.

 

Šeštadienis priklauso Saturno įtakos sferai, o jo metalas yra švinas. Sėkmę neša nepermatomi akmenys, meteorų kilmės, pilkos arba juodos spalvos.

 

Sekmadienis – Saulės diena, todėl jo metalas yra žėrintis auksas, oranžiniai ir geltoni akmenys. Talismaną nešioti krūtinės srityje, pavyzdžiui, sagę.