Tarp paauglių, alternatyvaus jaunimo, menininkų populiarios tatuiruotės ir kūno auskarai atrodo šokiruojančiai. Anot jų, kūno menas padeda atskleisti asmenybę, priklausymą tam tikrai grupei. Tačiau daugelis iš jų, prieš darydamiesi tatuiruotę ar verdamiesi auskarus į įvairias kūno vietas, nepagalvoja, kad žaloja savo eterinį kūną.

 

tatuiruotės

Eterinis kūnas – tai žmogaus reakcijų talpykla. Jį sudaro šviesos spinduliai, sklindantys iš fizinio kūno. Eterinis kūnas gyvybinę energiją pasisavina per saulės rezginio čakrą ir siunčia į fizinį kūną. Tam, kad eterinis kūnas būtų švarus reikia vartoti daug vitamino C, valyti organizmą. Gali padėti maudynės druskų vonioje, savo kūno negalavimų pažinimas ir gydymas. Teigiama, kad tatuiruočių ir kūno auskarų reikėtų vengti, nes jie žaloja eterinį kūną ir trukdo laisvai tekėti gyvybinei energijai. Jeigu ant kūno jau yra tatuiruočių, auskarų ar kitų randų, reikėtų stengtis gydyti tą čakrą, kurioje yra šių pažeidimų. Bene labiausiai pažeistas čakras gydyti padeda miegas ir poilsis, meditacija.

 

Ar tikrai auskarų vėrimas ar tatuiruočių darymas turi tokį didelį poveikį kūnui? Niekada nebūna vien tik balta ar juoda. Štai akupunktūra – tai tradicinės kinų medicinos būdas, kai į tam tikrus kūno taškus bedamos metalinės adatėlės. Tai taip pat kūno žalojimas, tačiau jis išlaisvina pradinę či energiją ir padeda atkurti harmoniją. Auskarų vėrimas – iš dalies yra tam tikra akupunktūros forma, tik ją atlieka visai arba beveik neišmanantis kinų medicinos žmogus. Energetiškai netinkamose vietose įverti auskarai gali turėti neigiamą poveikį kūno ir dvasios sveikatai.

 

Auskarų vėrimas ir tatuiravimas – tai ritualas, kai negyvas daiktas įsmeigiamas į dvasingą žmogaus kūną ir įgyja tam tikrų antgamtiškų galių. Tikima, kad kraujyje slypi energija, maitinanti žemesniojo pasaulio būtybes. Todėl tyčia (dėl tuštybės ar grožio) įpjauti kūną yra neišmintinga. Ankstyvoje jaunystėje padaryti kūno ženklai gali turėti įtakos visam gyvenimui, neleisti tobulėti dvasiškai.

 

Svarbu ne tik tinkama vieta, piešinys, bet ir koks žmogus daro tatuiruotę, veria auskarus. Kiekvienas simbolis, atvaizdas, žodis turi skirtingas vibracijas, keičiančias žmogaus gyvenimą į vieną ar į kitą pusę. Tačiau kai kuriais atvejais tatuiruotės gali turėti gydančią, apsauginę ir sielą apvalančią galią. Jos negali būti negatyvios, turi būti įkvepiančios ir svarbiausia padarytos tinkamoje kūno vietoje.

 

Nedidelė, neutrali tatuiruotė ir pora auskarų ausyse neturėtų daryti labai didelę ir neigiamą įtaką. Susirūpinti reikėtų tiems, kurie jų turi labai daug ir labai didelių. Tikima, kad panaikinus tatuiruotes ar bent dalį jų, atgaunama pusiausvyra, gyvenimas pradeda tekėti palankesne vaga.

 

Tatuiruočių darymasis ir auskarų vėrimasis neretai virsta manija. Labai dažnai tokie žmonės kenčia nuo psichinių ligų simptomų ir emocinių sutrikimų. Gyvenime jie neranda ramybės. Kūno meną jie naudoja kaip psichoterapijos seansą, tikėdamiesi, kad jis suteiks jiems jėgų, stiprybės ir drąsos. Tačiau yra kaip tik atvirkščiai. Energetiniai kanalai dažnai negrįžtamai pažeidžiami. Tada gali pasirodyti, kad pasaulis slysta iš po kojų, nors priežastis, kodėl taip vyksta nėra aiški.

 

Tatuiruotės ir auskarų vėrimas gali pažeisti ne tik eterinį, bet ir fizinį kūną. Tai gana skausminga procedūra, per kurią pažeidžiami odos sluoksniai. Neretai tokios procedūros atliekamos, nesilaikant elementarios higienos. Nė vienas iš tokių kūno puošmenų mėgėjų nėra visiškai apsaugotas nuo įvairiausių infekcijų, hepatito ar net ŽIV. Nusprendus pašalinti pabodusią tatuiruotę reikės iškęsti labai brangias, ilgas ir dar skausmingesnes procedūras. Net tada pėdsakas liks ir primins apie praėjusį gyvenimo etapą.

 

Net laikinos tatuiruotės, pavyzdžiui, chna, nėra saugios. Kai kuriems žmonėms jos gali sukelti alergiją ar net astmą.

 

Kai kurių populiariausių tatuiruočių reikšmės:

 
  • Drugeliai – metamorfozė, pokyčiai, atgimimas, grožis. Japonai, graikai tiki, kad drugelis simbolizuoja sielą. Du drugeliai Kinijoje reiškia meilę.
  • Liūtai – stiprybės, drąsos, apsaugos simbolis. Garsėja kaip geri, bet žiaurūs medžiotojai. Agresyvi tatuiruotė gali ir saugoti, ir kenkti.
  • Tigrai – vienas iš 12 kinų Zodiako ženklų. Tai bebaimis, karališkas gyvūnas. Budistai tigrą laiko bejausme būtybę, simbolizuojančia pyktį ir įniršį.
  • Erelis – galios, valdžios simbolis.
  • Vilkai turi dvi reikšmes. Geroji: tai vilkė, kuri išgelbėjo Romulo ir Remo, Romos įkūrėjų, gyvybes. Blogoji: godumas ir naikinimas.
  • Beždžionė – viena iš Budos inkarnacijų. Simbolizuoja apgaulę, bjaurumą ir godumą.
  • Drakonas – vienas iš 12 kinų Zodiako ženklų, keliančių baimę. Pasidarius tokią tatuiruotę gali atsirasti daug priešų, nes visi norės nugalėti pabaisą. Taip pat drakonas – išminties ir ilgaamžiškumo simbolis.