Ar žinojote, kad vieni Zodiako ženklai turi daugiau gabumų magijai, negu kiti? Pasirodo, Saulės ir kitų dangaus kūno išsidėstymas žmogaus gimimo akimirką, lemia ne tik mūsų asmenybę, bet ir paranormalius gebėjimus bei magiškas galias…

 

magija

Avinas. Drąsaus ir karingo Marso globojamas Zodiako ženklo atstovai turi įgimtą gebėjimą aktyvuoti ir pakrauti amuletus ir talismanus, kurie turi pavasarinių galių. Magija gali užsiimti, jei tai jiems kelia aistrą, entuziazmą. Neretai jie turi gebėjimą gydyti ir perduoti gyvybinę energiją. Galima užsiimti magija, susijusia su meile ir seksu. Beje, jie gali tapti puikiais egzorcistais.

 

Jautis. Žavingosios ir kerinčios Veneros globojami Jaučiai turi įgimtą talentą praktikuoti pinigų magiją. Jie geba pritraukti turtus ir kitas žemiškąsias, materialines gėrybes. Svarbiausia Jaučiams aktyvuoti galias, atsakingas už seksualumą ir pasitenkinimo jausmą.

 

Dvyniai. Oro ženklams gali sektis burti ir spėti ateitį, pasitelkiant intelektą ir bendravimą. Jie lengvai gali daryti įtaką judėjimui ir kelionėms. Gali turėti telepatinių savybių, būti įvaldę astralinės projekcijos teoriją. Tačiau Dvyniai gali užsiimti magija tik tada, jei tai jiems iš tikrųjų įdomu, nes jie linkę viską greitai mesti.

 

Vėžys. Vėžiai gali sėkmingai burti apie meilę ir draugystę. Jie gerai įvaldo bet kokias magijos formas, gali tapti puikiais orakulais. Vėžiai turi jaustis saugūs, kad galėtų praktikuoti magiją. Niekas negali jiems trukdyti.

 

Liūtas. Jiems, ko gero, geriausiai turėtų sektis spėti ateitį ir atlikti būrimus, susijusius su šlove, populiarumu ir visų rūšių malonumais (įskaitant seksualinius).  Gali aktyvuoti savo magiškus gebėjimus, kai supranta savo dieviškumą. Liūtai turi jaustis kaip karaliai.

 

Mergelė. Šio ženklo atstovai gali daryti stebuklus, kai reikia atlikti bet kokius gydymo burtus, skatinti dvasinę ir materialinę evoliuciją. Gali turėti telepatinių savybių. Jie gali susidoroti su daug problemų ir vienu metu daug žmonių, todėl gali išburti taiką ir ramybę.

 

Svarstyklės. Jie gali atlikti burtus, susijusius su grožiu ir apžavėjimais. Jie gali kurti iliuzijas. Jie gali padėti atrasti pusiausvyrą santykiuose ir ramybę. Svarstyklėms reikėtų labiau įsiklausyti į save ir paieškoti savyje maginių gebėjimų. Tikėtina, kad nesunkiai rastų, jei tai padarytų!

 

Skorpionas. Šio ženklo atstovai puikiai manipuliuoja skirtingomis energijomis, todėl gali tapti puikiais burtininkais. Jie turi labai stiprią intuiciją ir tai gali padėti jiems išaiškinti tiesą. Jų instinktai praktiškai niekada neklysta ir jie geba išgyventi sudėtingiausiomis sąlygomis. Gali naudoti seksualinės energijos magiją, gynybinę magiją, panaikinti kerus ir pašalinti kliūtis. Tinka burtai, kuriuos atliekant reikia prisitaikyti prie skirtingų aplinkos sąlygų.

 

Šaulys. Gali praktikuoti magiją, susijusią su kelionėmis ir kelionėmis į kitas, nežemiškas sritis. Jupiteris Šaulius apdovanojo gebėjimu skleisti laimę ir optimizmą, padėti atsikratyti negatyvumo. Jiems prieinami dvasinės išminties lobynai – tereikia jiems panorėti. Magiškas galias aktyvuoja optimizmas.

 

Ožiaragis. Gali praktikuoti magiją, susijusią su pinigais, turtu ir karjera. Ožiaragiai iš prigimties turi natūralų gebėjimą rasti būdų įgyvendinti savo tikslus ir patenkinti ambicijas. Gali bendrauti su protėvių dvasiomis ir perduoti jų išmintį dabarties kartoms. Magiškas galias aktyvuoja ryžtingumas.

 

Vandenis. Gali praktikuoti magiją, kai reikia ką nors išlaisvinti, nutraukti ryšius, pamiršti. Jų laisvės troškimas padeda panaikinti negatyvius kerus, prakeiksmus, padėti atsikratyti priklausomybių. Magiškas galias aktyvuoja jausmas, kad esate unikalūs ir laisvi!

 

Žuvys. Šio ženklo atstovai gali bendrauti su anapusinio pasaulio būtybėmis. Jie gali manipuliuoti sapnais, turi stiprią intuiciją, todėl gali tiek burti, tiek pranašauti ateitį. Jie geba kurti stiprias iliuzijas ir taip gydyti kitus bei suteikti jiems jėgų. Žuvys taip pat gali užmegzti ryšį su magiškomis būtybėmis, pavyzdžiui, fėjomis. Magiškas galias aktyvuoja fantazija.