Visada norėjote būti moteriškesnė ir pritraukti daugiau vyrų dėmesio? O gal tiesiog norite pagaliau pasijausti kaip tikra moteris? Pasinaudokite šiais patarimais ir leiskite savo moteriškumui skleistis kaip gėlių žiedams!

 

moteriskumas

Geri patarimai, kaip įvaldyti moteriškumo magiją:

 
 • Rūpintis intymia higiena. Moteriškumas neatsiejamas nuo geros asmeninės higienos. Ypač svarbu rūpintis savo reprodukciniais organais, palaikyti normalų makšties pH. Tai galima padaryti valgant daug natūralaus jogurto, plaunant intymias vietas tik su vandeniu ir renkantis medvilnines, pralaidžias orui, kelnaites. Spanguolių sultys gali padėti išvengti šlapimo takų infekcijų, o jogurtas – mieliagrybių ir kitų bakterinių infekcijų. Makšties sausumo padeda išvengti sojų produktai (sojų pienas, tofu, pupelės), kurie didina estrogenų kiekį organizme ir drėgnumą.
 
 • Leisti sau būti silpnoms ir pažeidžiamoms. Reikėtų suprasti, kad ne viską galite pačios padaryti ir nebūtina pačioms dalyvauti kiekviename mūšyje. Pavyzdžiui, galbūt pati moteris moka apsisaugoti nuo užpuolikų, tačiau ji turėtų atsitraukti ir leisti vyrui ją apginti.
 
 • Klausytis muzikos. Muzika yra galinga. Ji gali pakeisti nuotaiką ir paskatinti veikti kitaip. Muzika gali padėti pasijusti laimingoms, dėkingoms, ramioms ir švelnioms.
 
 • Stengtis suprasti. Reikėtų stengtis suprasti, o ne skųstis, dejuoti, kaltinti, pykti ar kritikuoti. Gyvenime pasitaiko daug situacijų, kuriose kyla tokių negatyvių jausmų, tačiau supraskite, kad pasiduodamos jiems, kenkiate pirmiausiai sau.
 
 • Pasitikėti savimi. Pasitikėjimas daro moteris moteriškesnėmis. Reikia mylėti save, nebijoti būti unikalioms, atrasti savo stilių, elgtis natūraliai – tai traukia kitus žmones. Šypsena gali būti pasitikėjimo savimi ženklas ir tai labai moteriška.
 
 • Rūpintis sveikata ir įsiklausyti į savo kūną. Pavyzdžiui, moteriškumą padeda atskleisti ir sveikatą sustiprinti jogos užsiėmimai.
 
 • Galvoti apie savo veiksmus ir žodžius. Pažvelkite į save veidrodyje ir pamedituokite apie savo būtį ir egzistenciją. Pagalvokite apie dalykus, kuriuos norėtumėte daryti ir ko nenorėtumėte. Būti moteriška – tai nereiškia, kad reikia rūpintis tik savo išore, bet ir savo vidumi. Moteriškumas – tai apie tai, kaip jūs jaučiatės, ką sakote ir kaip elgiatės prie kitų. Kalbėti reikia ramiai ir aiškiai, nesikeikti, nesielgti vulgariai.
 
 • Išmokti priimti. Kartais reikia tiesiog priimti viską taip, kaip yra, o ne pulti smerkti. Kilus nesutarimams su vyru: ne kaltinkite, bet pasisiūlykite išklausyti. Tai padės rasti geriausią sprendimą.
 
 • Atsiminti, kad būti moterimi – tai reiškia būti stipriai. Moteris nėra silpnoji lytis, nors galbūt turi mažiau raumenų jėgos. Moterys turi mažesnį polinkį į įniršį, agresiją, valdingumą negu vyrai, bet jos stiprios kitaip – dvasiškai. Jos rūpinasi namais, gimdo ir auklėja vaikus ir pan.
 
 • Didžiuotis savo moteriška išvaizda. Nesigėdykite savo moteriško kūno vingių ir linijų. Apsirenkite kažką, kas labiau išryškina moteriškas kūno formas ir pasikvėpinkite mėgstamais kvepalais.
 
 • Atsipalaiduoti, žaisti ir būti spontaniškoms. Reikėtų nebijoti kartais pasielgti kvailai ir vaikiškai. Kartais moterys, įsisukusios į rutiną ir darbus, pamiršta, kad moka juoktis ir gali būti žaismingos. Tačiau ir tai yra dalis moteriškumo.
 
 • Dėvėti sukneles ir sijonus. Jie – moteriškumo simboliai. Moteris, vilkinti suknele ar seginti sijoną, automatiškai jaučiasi moteriškesnė ir aplinkiniai tai pastebi bei įvertina.
 
 • Rinktis ryškių spalvų drabužius. Ryškių spalvų apranga padeda atrodyti energingesnėms ir patrauklesnėms. Todėl rekomenduojama į garderobą įtraukti raudonus, rožinius, persikinius ir net oranžinius atspalvius. Jeigu vis dėlto mėgstate subtilių atspalvių drabužius, tai bent aksesuarus, rankines rinkitės ryškesnius.
 
 • Nekirpti plaukų. Kai kuriose pasaulio kultūrose moters grožis vertinamas pagal plaukus. Tai pirmas dalykas, į kurį atkreipia dėmesį daugelio vyrų akys. Be to, moteris turi visada skaniai kvepėti. Naudoti kvepalus reikia dieną ir naktį, nelaukti ypatingos progos.
 
 • Šokti. Šokiai pakelia ūpą. Moteriškumą padeda atskleisti zumba, salsos šokiai, kur reikia judinti klubus, liemenį ir užpakaliuką.
 
 • Patenkinti savo lytinę aistrą. Kiekviena moteris turėtų masturbuotis ir taip pažinti savo kūną, žinoti, kas sukelia orgazmą. Lytinė energija yra labai stipri ir padeda palaikyti gerą sveikatą ir išlikti kūrybingoms.