Kaip atrodo moteris, kuri yra laiminga kiekvieną dieną? Iš kur ji semiasi energijos, kurią paverčia laime? Ką reikėtų daryti, jei gyvenimo spalvos išblėso, ryškumas išnyko, o smegenys „verda“ nuo streso pertekliaus jau ryte?

 

laime

Statistika siaubinga! 90 % moterų teigia, kad vos atsibudusios jos jau jaučiasi pavargusios. Vietoj energijos ir aistros, jas, vos pabudusias, užklumpa rutina, ilgas būtinų padaryti darbų sąrašas ir viskuo nusivylimas. Tačiau iš tikrųjų kiekviena jūsų gyvenimo diena yra neįkainojama. Galų gale, tik žinodamos, kaip kiekvieną dieną pripildyti džiaugsmo ir malonumo, jūs gyvensite laimingai.

 

Jūsų laimės šaltinis

 

Geros žinios yra tai, kad visur, kur jaučiate nepasitenkinimą ir stresą, yra laimės šaltinis. Ar norite pabusti ryte lengvai pabusti ir mėgautis džiaugsmingomis akimirkomis kiekvieną dieną? Tuomet išbandykite žemiau esančius patarimus!

 

Pradėti nuo mažų žingsnelių

 
 • Skirkite sau pasimatymą ryte ir atsikelkite 30 minučių anksčiau nei įprastai.
 • Skirkite šį laiką tik sau, kad pažadintumėte savo širdį.
 • Išsirinkite sau maloniausią vietą namuose ar artimiausiame parke.
 • Susikurkite savo dvasines, psichines ir fizines dėmesingumo praktikas, paverskite jas laimės ritualais.
 • Mylėkite tylą – ji turi širdies balsą.
 • Pradėkite vesti „Rytų ritualų dienoraštį“ ir tapkite savo paties geriausia drauge.
 

Laimės principai

 
 • Laimė visiškai priklauso nuo jūsų požiūrio. Laikykite savo laimingu ir taškas. Venkite tokių argumentų, kad tai neva nepasiteisina, netinka jums ir pan. Įsivaizduokite visus argumentus, kurie trukdo jums būti laimingas ir sunaikinkite juos didžiuliu akmeniu. Projektuojant pasąmonėje nesėkmes, laimingi būti negalėsite. Jūsų žema savivertė – tai ne jūs, o jums primestos nuomonės, kuria jūs šventai tikite, rezultatas.
 • Supraskite kartą ir visiems laikams: jums visada sekasi. Priimkite, gerkbite save. Jei neišeina to padaryti, dirbkite su savimi, kad tai pavyktų.
 • Užjauskite kitus žmones. Apsižvalgykite aplinkui: žmonių yra labai daug ir jie visi labai skirtingi. Nebijokite sutikti naujų žmonių. Bet koks įgūdis ar sugebėjimas neatsiranda iš niekur. Kruopštus mokymasis duoda rezultatų. Turite sunkiai dirbti, nebijoti išeiti iš savo komforto zonos, kad patys nustebtumėte savo gerąja puse. Pastebėkite, kokie geri iš šviesūs žmonės, gyvena aplink jus. Nepasiduokite pagundai viską vertinti neigiamai.
 • Gebėkite pamatyti perspektyvą ir būkite dėkingi savo šeimai, draugams ir kolegoms darbe. Būkite dėkingi už gyvenimišką patirtį ir situacijas. Galite pradėti vesti dėkingumo dienoraštį, kad ir virtualų. Kartą per savaitę parašykite į šį dienoraštį ir padėkokite jame raštu žmonėms už patirtį, aplinkybes, galimybes ir pan. Visada yra už ką būti dėkingam. Svarbiausia į gyvenimą žiūrėti iš tinkamo kampo.
 • Viską padaryti laiku ir būti patikimu. Tai, ką turite padaryti, turite padaryti iki numatytos datos, o ne tada, kada palankiai danguje išsidėstys žvaigždės arba pagerės oras. Patikimus žmones kiti mėgsta ir jie gali būti tikri, kad juos visada išgirs ir išklausyts. Kaip ir jūs patys išgirsite ir išklausysite kitą. Tačiau visų pirma išmokite įsiklausyti ir išgirsti patį save. Gali būti, kad daug ko apie save nežinote.