Praūžus mitingui „Mes kaltinam“ daugelio žvilgsniai nukrypo į Algio Ramanausko (47) kalbą, kurioje jis Seimo narį Petrą Gražulį (59) išvadino „politiniu pederastu“.

 

greitulis (Small)

 

Seimo narys filmuojant laidą „Ant bangos“ svarstė, kad metas būtų paduoti Algį į teismą už įžeidimą. Į diskusiją aktyviai įsitraukė Jurijus Smoriginas (62): „Algis Ramanauskas sau bonusus augina. Kodėl jis pavyzdžiu neįvardijo niekam nežinomo Seimo nario, o griebė Petrą Gražulį, kuris yra ryškus ir kovojantis už Lietuvą. Petras jam yra tramplinas aukštyn.“

 

Jurijus Smoriginas

 

 

Jurijus laidoje taip pat papasakos apie patirtį dirbant su A. Ramanausku ir atvirai dalysis nuomone apie pramogų verslo veikėjo gebėjimus. Jo manymu, Algis neturi talento ir tą trūkumą bando kompensuoti aktyvumu bei dominavimu.

 

J. Smoriginas paminėjo ir šviesaus atminimo genialų aktorių Vytautą Šapranauską, kuriam Algis neleisdavo per filmavimus pasakyti nė žodžio. Jurijus labai ryškiai atsimena, kaip tokiais atvejais Šapranauskas reaguodavo į Algį: „Šapras į jį žiūrėdavo kaip į mažutį kakutį, kurį padaro ne buldogas, o toks mažytis šuniukas.“

 

10 karščiausių naujienų ir atviri pokalbiai laidoje „Ant bangos“ su Kristupu Krivicku ir Natalija Bunke – trečiadienį 21.30 per „Lietuvos ryto“ televiziją.