Paskutiniu metu retai televizijos eteryje matomas choreografas Jurijus Smoriginas trumpam sugrįžo prie vaidybos – atliko vaidmenį TV3 televizijos komiškame seriale „Nuovada“. Šmaikščiai apie policijos gyvenimą pasakojančiame seriale debiutuosiantis choreografas atskleidė, kad šis vaidmuo – pati geriausia dovana, kokią jis galėjo gauti šv. Velykų proga.

 

TV3_Nuovada_Jurijus_Smoriginas

 

Tai ne pirmas garsaus vyro vaidmuo. Jurijus yra vaidinęs kultiniame lietuviškame seriale „Moterys meluoja geriau“, kur atliko Felikso, gudraus aferisto, vaidmenį. Taip pat yra sukūręs epizodinį vaidmenį seriale „Rezidentai“. Šį kartą vyrui buvo patikėta įkūnyti geraširdį socialinį darbuotoją Vytautą.

 

„Man buvo net truputėlį skaudu, kai „Moterys meluoja geriau“ seriale nebeliko keturis metus kurto aferisto Felikso personažo. Šitas personažas buvo labai populiarus. Man labai patiko jį kurti, o prie gero labai greitai priprantama. Nors mano vaidmuo „Nuovadoje“ buvo mažas, bet be kalbos, man tai buvo didelis džiaugsmas. Aš visai komandai sakiau: „chebra“, ačiū, čia man labai didelė dovana Velykų proga“, –pasakojo į filmavimo aikštelę po ilgos pertraukos sugrįžęs J. Smoriginas.

 

TV3_Nuovada_Jurijus_Smoriginas_2

 

Beveik visi iki šiol J. Smorigino kurti personažai – tikrų blogiukų. Tačiau šį kartą choreografas ėmėsi nors ir intriguojančio, bet geraširdžio socialinio darbuotojo vaidmens. Šį, antradienio, vakarą 21.00 val. TV3 žiūrovai pamatys, kaip Jurijaus herojus bandys padėti homoseksualų porai, trokštančiai įsivaikinti atžalą.

 

„Pradžioje scenarijus buvo aštresnis, bet kai pradėjome filmuoti viskas išėjo daugiau parodija“, – juokdamasis pasakojo choreografas. Pasak jo, Lietuvoje kalbant apie homoseksualumą reikia būti atsargiam. „Lietuvoje labai pavojinga kalbėti tokiomis temomis, nes žmonės labai tiki tuo, ką mato ekrane ir viską priima už gryną pinigą. Mane yra net persekioję už tam tikrus pasisakymus, todėl galbūt serialo kūrėjai išsigando, kad neprimuštų mūsų ir viską pateikė per humoro prizmę“, – besišypsodamas svarstė Jurijus.

 

Pastaruoju metu retai televizijoje matomas Jurijus teigia, kad itin atsirenka, kur dalyvauti: „Nutariau eiti tik tada, kada pats noriu ir tada, jei tai yra padori laida. Dabar aš kruopščiai atsirenku kur man pasirodyti.“

 

J. Smoriginą televizijos žiūrovai galės pamatyti jau šį, antradienio, vakarą seriale „Nuovada“ 21.00 val.

 

„Nuovada“ – serialas apie tris kriminalistus, kurie yra ne tik kolegos, bet ir tikri draugai. Po apmaudžios nesėkmės jie yra pažeminami pareigose ir pasiunčiami dirbti į patį pavojingiausią Vilniaus rajoną, kuriame jų laukia neįtikėtini nuotykiai ir itin komiški nusikaltimų narpliojimai. Komiškame seriale vaidmenis kuria tokie profesionalai, kaip Arūnas Storpirštis, Darius Auželis, Vidmantas Fijalkauskas, Povilas Laurinkus, Vitalija Mockevičiūtė, Žemyna Ašmontaitė, Emilija Latėnaitė, Karina Stungytė, Ineta Stasiulytė, Josif Baliukevič ir kiti.

 

„Nuovada“ – pirmadieniais-antradieniais 21.00 val. per TV3!