Lapkričio 9dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje nugriaudės jubiliejinis penktasis „Tech Top 2019” šou, kuriame tradiciškai bus išdalinti apdovanojimai geriausiai metų technikai. Metų televizoriai, telefonai, kompiuteriai, skalbyklės, viryklės, inovatyviausios metų prekės ir dar daugelio kitų kategorijų įrenginiai, kaip ir kiekvienais metais, bus išrinkti ir apdovanoti iškilmingo renginio metu, kartu su ryškiausiomis scenos ir televizijos žvaigždėmis.

 

Rolandas_Mackevicius

 

Šiemet renginio organizatoriai kūrybos namai ELITAZ šou temai pasirinko išskirtinę koncepciją – šių metų šou virs išmaniaisiais namais, kuriuose gyvena technologinių galių turinti herojų šeima – mama, tėtis, sesė, brolis ir… elektroninis gyvūnas. Kiekvienas šeimos narys turės savo atsakomybes namų ruošos darbuose bei poilsiaujant ir su užduotimis susitvarkys įspūdingai – mamos akimis projektuos vakaro filmus ant sienos, tėčio delnuose virs kava, dukra valdys namų elektroninius prietaisus mintimis, o sūnus linksmins iš krūtinės besiveržiančiais muzikos ritmais.

 

vakarelis.V.O_36

 

Įvaizdinio klipo herojais tapo „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto pirmojo sezono žvaigždės Kristupas Kerulis ir Sofija Vasilevskytė bei fitneso treneriai Justa Jurkoit ir Regimantas Kičas.

 

Šou koncepciją sugalvojęs režisierius Šarūnas Kirdeikis, super galių atsispindėjimą nukels ir į „Siemens“ arenos sceną ir įrodys, kad kiekvienas žmogus buityje gali įgyti neeilinių galių, o tiek išmanūs, tiek futuristiniai dalykai labai paprastai gali apsigyventi ir paprasto žmogaus namuose.

 

„Visas šou remsis spalvingumu, smagumu ir pozityvumu. Šiemet norėjome viską nukelti į realybę, į tikros šeimos namus ir technologijas pavaizduoti, kaip galinčias kiekvienam žmogui suteikti ypatingas galias. Vos vienas mygtuko spustelėjimas – ir tavo namuose jau kažkas vyksta. Šiais metais „Tech Top 2019” apdovanojimų namuose vyks tiek realūs, tiek utopiniai, tačiau itin spalvingi dalykai. Įrodysime, kaip lengvai inovatyvios technologijos gali šiandienos žmogaus namuose“, – apie būsimą šou kalba režisierius Šarūnas Kirdeikis.

 

Organizatoriai renginio metu arenos sceną žada paversti įspūdingu trijų aukštų namu, kurio išmaniuosiuose kambariuose šou kurs ryškiausi muzikos atlikėjai. Didžiuliame name, apdovanojimams diriguos ir naujas vedėjų duetas – Rolandas Mackevičius ir Indrė Kavaliauskaitė. Tačiau jie – ne vieninteliai šou vedėjai.

 

„Jubiliejiniam „Tech Top 2019“ apdovanojimų šou ruošiame daug staigmenų. Viena jų – išskirtinis vedėjų tandemas, eteryje susitiksiantis pirmą kartą. Rolando Mackevičiaus išskirtinė energija bei nepakartojamas humoro jausmas, susijungę su Indrės Kavaliauskaitės elegancija ir profesionalumu, renginiui suteiks naujų spalvų. Abu šie vedėjai puikiai pažįsta technikos apdovanojimų formatą, yra buvę šių apdovanojimų dalimi, tačiau kartu renginį ves pirmą kartą. Būtų ne visai tikslu sakyti, kad šiemet vedėjai bus tik du. Žinau, kad renginio scenaristai audžia išties smagų scenarijų, kuriame išskirtinai svarbią poziciją numato dar vienai garsiai porai, kurių pasirodymas visuomet nuotaikingai skandalingas. Jau tradicija tampa aktorės Inetos Stasiulytės ryškūs pasirodymai „Tech Top“ scenoje. Šiemet ji į renginį atvyks Džildos Vaigauskienės amplua. Kvietimas skirtas dviem asmenims, tad ką ji pasirinks savo palydovu, palikome nuspręsti jai pačiai“,– intriguoja šou prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Kaip ir kasmet, šou neapsieis ir be internetinių apdovanojimų dalies, kurią šiais metais ves dar dvi ryškios socialinių tinklų žvaigždės. Būsimas šou ir muzikos žvaigždes organizatoriau žada atskleisti netrukus ir jau kviečia balsuoti už šių metų technikos geriausius. Kurie įrenginiai taps nugalėtojais, kaip ir kiekvienais metais, spręs ne tik kompetentinga komisija, bet ir visuotinas žmonių balsavimas, jau prasidėjęs „Topo Centro“ parduotuvėse ir lnk.lt

 

Nuotraukos iš klipo užkulisių: