Bene sportiškiausia šalies senjorė įrodė, kad gerai savijautai amžius – ne riba. Jaunystėje pusantro šimto pergalių pasiekusi Joana Bartaškienė sugrįžo į sportinės gimnastikos salę ir pademonstravo nepriekaištingą fizinę formą. Ponia Joana surengė treniruotę su Vlada Musvydaite ir tituluotu šalies gimnastu, olimpiečiu Roku Guščinu. Kaip jiems sekėsi, TV3 žiūrovai pamatys laidoje „Mitybos ir sporto balansas“ rytoj, šeštadienį, 10.00 val.

 

TV3_MISB_Joana_Bartaskiene_Vlada_Musvydaite

„Gimnastika – viso ko pagrindas tiek berniukams, tiek mergaitėms. Čia formuojami raumenys, lavinamas lankstumas, vikrumas ir svarbiausia – taisyklinga laikysena. Tai, ką gauni vaikystėj ar jaunystėj, išties ant kupros nenešioji, o viskas lieka tavo viduje. Džiaugiuosi galėjusi pareklamuoti savo sporto šaką“, – po intensyvios treniruotės laidoje „Mitybos ir sporto balansas“ sakys Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė J. Bartaškienė.

 

Vienintelis nepriklausomos Lietuvos istorijoje mūsų šaliai olimpinėse žaidynėse atstovavęs atletas patvirtins šiuos žodžius, atlikdamas įspūdingą vyrų sportinės gimnastikos programą. Išvydusios virtuoziškus akrobatinius triukus, Vl. Musvydaitė ir laidos viešnia vienbalsiai pripažins, kad tai – tvirtų vyrų sportas. Londono olimpinių žaidynių dalyvis R. Guščinas sportuoja nuo penkerių. Artimiausias jo karjeros tikslas – 2016-ųjų vasaros olimpiada Rio de Žaneire. Jo triukus galima pamatyti internete: www.facebook.com/video.php?v=10152613356846890.

 

„Mitybos ir sporto balanso“ žiūrovai nustebs išgirdę J. Bartaškienę kalbant apie savo mitybos įpročius. Nuolat energija trykštanti moteris prisipažįsta nesanti išranki maistui: „Mano galva, valgyti galima viską, tik reikia jausti saiką. Žinau, ką reiškia prisikimšti pilvą dėl patiriamo streso, todėl visiems siūlyčiau jį malšinti ne maistu, bet sportu. Važinėkite dviračiais, eikite pasivaikščioti, užsukite į sporto salę ir pasijusite kur kas geriau! Be to, aš vakarais jau nuo penkių stengiuosi nieko sunkesnio nevalgyti, nebent kokį vaisių ar atsigeriu sulčių, vandens. Tai veikia.“

 

Mitybos ir sporto specialistas Artūras Sujeta patikrino J. Bartaškienės šaldytuvą, kuriame aptiko ne tik sveikuoliškų produktų, bet dėl to jiedu į ginčus nesivėlė. Išklausiusi profesionalo patarimų, moteris dar kartą priėjo išvados, kad be sveikos mitybos ypač svarbi ir aktyvi gyvensena.

 

Prasidedant šiltajam metų sezonui, kulinaras Alfas Ivanauskas TV3 televizijos žiūrovams pateiks išganingą receptą. Virtuvės mitų griovėjas parodys, kaip vos per kelias minutes pasigaminti gaivius ir sveikus vaisinius ledus be jokių konservantų ar kitų priedų.

 

Tuo metu trenerė Vaiva Abramavičiūtė kvies į daugeliui dar nematytą mankštą. Nesudėtingus, bet efektyvius pratimus atlikti žiūrovai galės biure ar namuose – net neatsitraukę nuo darbo stalo! Pasirodo, užtenka vos penkių minučių, kad visą darbo dieną jaustumėmės žvalūs ir pasitempę.

 

„Mitybos ir sporto balansas“ – šeštadieniais 10.00 val. per TV3!