Vakar, LNK televizijos eteryje, „Lietuvos balsas“ visą šalį dar kartą sudrebino įspūdingais balsais ir itin spalvingomis asmenybėmis. Vienu jautriausių pasirodymų laidoje tapo dvidešimt vienerių metų Simono Mackaus pasirodymas scenoje.

 

190704_JPG_ (302)_801x1200

Muzikos kūrėjas ir atlikėjas, į tėvynę iš Londono sugrįžo tik dėl „Lietuvos balso“ projekto. O jo pasirodymas scenoje ir jautriai atlikta Justino Jaručio daina „It‘s my fault“, privertė ne tik pravirkti Monique, patį Justiną, bet ir atsisukti visoms keturioms kėdėms.

 

„Man tai yra turbūt sunkiausia daina, kokią aš esu parašęs. Ir kažkaip kiekvieną kartą, kai ją dainuoju, man kažkas atsitinka. Negaliu sakyti, kad aš kažkur išskrendu, mane kaip tik prislegia, kažkoks labai stiprus svoris. Aš pats negaliu paaiškinti, kodėl. Ir man labai sunku atlikinėti tą dainą, nes ji man labai skaudi ir labai svarbi. Bet šiandien ši daina skambėjo kaip ant sparnų ir aš pirmą kartą ją taip girdėjau. Ačiū tau už tai. Aš jau dvejus metus ieškau vyro vokalo ir tu esi pirmas, kuriuo aš esu šimtu procentų užtikrintas“, – nebesutvardydamas ašarų po Simono pasirodymo kalbėjo Justinas Jarutis, kuriam įtikinėti Simono pasirinkti jo komandą net nereikėjo.

 

Londone muzikos kūrimą ir atlikimą studijuojantis Simonas pasakoja, jog visą gyvenimą svajoja iš mėgėjo tapti tikru profesionalu. Jau seniai grįžti į gimtinę norėjęs dalyvis, prisipažino, jog patekimas į kitą projekto etapą tapo priežastimi galų gale ryžtis šiam žingsniui.

 

„Manau, kad „Lietuvos balsas“ yra labai gera vieta pradėti savo muzikinį kelią. Manau, kad su tuo, ko išmokau studijuodamas Londone, aš galėčiau kažką nuveikti visuomenės labui meno srityje. Tai būtų mano didžiausias tikslas. Noriu su savo kūryba įkvėpti žmones, atnešti jiems džiaugsmo ir gėrio“, – sako į kitą etapą patekęs Simonas Mackus.

 

Simonas atviras, jog eidamas į projektą nori ne tik patirti kažką naujo, išbandyti save, bet ir užmegzti naujų pažinčių, kurios ateityje galėtų padėti siekti karjeros muzikoje. Vaikinas turi parašęs ne vieną autorinį kūrinį, kurį tikisi parodyti ir projekte dirbantiems profesionalams.

 

„Tikiuosi, jog čia surasiu žmonių, kurie norės kartu kurti, kartu įrašyti dainas. Aš labai noriu pristatyti savo muziką žmonėms, noriu, kad jie išgirstų. Noriu įgauti patirties tokiose didelėse scenose, kuriose pasirodo „Balso“ dalyviai. Tikiuosi, kad man pavyks atskleisti savo asmenybę projekte, o mane pažinę žmonės, priims mane tokį koks esu. Tikiu, kad tikrai atsiras bent kažkokia dalis žiūrovų, kuriems aš, mano stilius ir mano muzika tikrai patiks. O tai jau pradžia“, – sako projekto dalyvis.

 

Šį sekmadienį aklųjų perklausų etapas projekte tęsis. Vietų mokytojų komandose sparčiai mažėja, o jas užimti norinčių talentingų ir spalvingų asmenybių – dar labai daug. Kas pateks į kitą projekto etapą, pamatyti bus galima jau sekmadienį, 19:30 val., per LNK.

 

Simono vakar atlikta daina sėkmės jau susilaukė ir internete –