Kultinio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ aštuntasis sezonas – jau šį rudenį, naujajame TV3 sezone. Serialo komanda pristato specialią dovaną visiems „Moterys meluoja geriau“ gerbėjams – trumpas internetines laidas, kuriose bus galima pamatyti filmavimo užkulisius, aktorių pokštus ir linksmus į serialą nepateksiančius kadrus. Pirmuosius internautai gali pamatyti jau dabar, naujienų ir pramogų portale tv3.lt: http://goo.gl/74ke6f.

 

TV3_MMG_specialios_laidos_tv3_lt_2

Šešiose specialiose laidelėse bus atskleista, kaip kuriamas serialas, bus užsimenama, kas laukia naujame sezone, taip pat bus prisiminti seni herojai ir susipažindinama su serialo naujokais.

 

Šiandien pristatytoje internetinėje premjeroje šėlsta Kosto (akt. Džiugas Siaurusaitis) ir Galinos (akt. Vitalija Mockevičiūtė) šeima. Šiuos personažus serialo gerbėjai labai myli jau daug metų. „Moterys meluoja geriau“ režisierius Justinas Krisiūnas šypsosi: „Jeigu nebūtų Kostios ir Galinos, ko gero, nebebūtų ir paties serialo. Tai yra šeima, kuri mus juokina ir džiugina – visos jų situacijos yra absurdiškai kvailos ir beprotiškai įtraukiančios“.

 

Pasak režisieriaus, aštuntajame serialo sezone laukia tikrasis Kostios ir Galinos sugrįžimas. „Konstantiną žiūrovai pamatys tokį, kokį pamilo nuo pat pradžių, o Galina įsitrauks į labai įdomią istoriją…“ – intriguoja J. Krisiūnas.

 

Dž. Siaurusaitis, kalbėdamas apie savo personažą, šypsosi. „Praėjusį sezoną jis buvo užkoduotas, užhipnotizuotas ir dar visaip kaip iš jo buvo išsityčiota, – juokiasi aktorius. – Bet šį sezoną Kostia vėl grįš prie savo šaknų!“

 

V. Mockevičiūtė pirmojoje laidoje pasakos apie pačią sudėtingiausią sceną, kokią jai teko suvaidinti seriale „Moterys meluoja geriau“. Pasirodo tai… Kostios gundymo scena!

 

TV3_MMG_specialios_laidos_tv3_lt

 

Serialo „Moterys meluoja geriau“ internetinėse laidose žiūrovus intriguos aktorių pasakojimai apie savo personažus, jų nuotykius naujame sezone, taip pat prives nusišypsoti kūrybinės komandos prisiminimai.

 

Specialios laidos internete pasirodys kiekvieną trečiadienį iki „Moterys meluoja geriau“ premjeros TV3 eteryje.

 

„Moterys meluoja geriau“ – jau rugsėjį per TV3!