BTV laidoje „Muzikinė kaukė“ šeštadienio vakarą prie komisijos narių Manto Stonkaus, Ingos Valinskienės ir Vytenio Pauliukaičio vienam vakarui prisijungė Donatas Montvydas. Po Nijolės Pareigytės-Rukaitienės įsikūnijimo į grupę „Junior“ dainininkas ne tik neslėpė susižavėjimo garsios moters pasirodymu, bet ir atskleidė ne vieną įdomų faktą apie judviejų draugystę. „Mes kaimynais buvom, kai gyvenom Karklėje“, – istoriją „Muzikinės kaukės“ laidoje pradėjo N. Pareigytė-Rukaitienė.

 

Nuotr. aut. Lukas Kodis (6)

 

Vasarą kaimynais tapę atlikėjai pateko į itin nemalonią situaciją, iš kurios dabar gali tik pasijuokti. „Mano dviratį ten vogė. Ir aš su pliku pimpiu išbėgau į laukus“, – atskleidė Donatas Montvydas. Šis sakinys ne vienam salėje sėdinčiam sukėlė šypseną, o Algis Ramanauskas netruko pajuokauti. „Ar galim pažiūrėt, kaip visa tai atrodė?“, – D. Montvydo paklausė „Muzikinės kaukės“ vedėjas. „Nijolė filmavo, bet sutarėm niekam to nerodyti“, – atsakė dainininkas.

 

Nuotr. aut. Lukas Kodis (8) Nuotr. aut. Lukas Kodis (10)

 

Nuogut nuogutėlis Donatas Montvydas vydamasis plėšiką jį išvadino rusiškais necenzūriniais žodžiais, o tai labai nustebino Nijolę Pareigytę-Rukaitienę. „Donatėli, tu taip moki keiktis?“, – po incidento klausė grupės „69 danguje“ narė. „Juk nerėksi žalty ar rupūže“, – dainininką laidoje stojo ginti „Muzikinės kaukės“ komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis. „Aš nusikeikiau rusiškai, nes mano akimis tai buvo skambiausia, ką tuo metu galėjau pasakyti“, – atskleidė D. Montvydas ir papasakojo, kad plėšikas savo sandėlyje turėjo dešimtis kitų vogtų dviračių.

Nuotr. aut. Lukas Kodis (12)

 

„Jūs abu turite keistų sąsajų – vienas nuogu pimpiu lakstė, kita jį gynė. Man atrodo šiandien neturėtume leisti Donatui vertinti Nijolės“, – laidoje juokavo Inga Valinskienė. Lyg to dar būtų negana, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė pasakojo, kad į visą istoriją įsivėlė ir jos vyras su pistoletu. „Po kiek laiko išbėgo mano vyras su pūška. Nuraminau jį, kad viskas gerai, dviračiai jau vietoje“, – „Muzikinėje kaukėje“ papasakojo Nijolė. „Jūs abu keistai leidžiat laiką, aplink jus vyrai laksto su pūškom“, – itin keistą istoriją pašiepė „Muzikinės kaukės“ vedėjas Algis Ramanauskas.

 

Nuotr. aut. Lukas Kodis (26) Nuotr. aut. Lukas Kodis (27)

 

BTV laidoje „Muzikinė kaukė“ Karolina Juškaitė-Carol tapo Kylie Minogue, Tadas Juodsnukis – Rolandu Janavičiumi, Vytenis Kaluškevičius – dainininke Rihanna, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė tapo grupės „Junior“ vokaliste Rosita Paulauskaite, Donata Gutauskienė-Laisva – Marie Fredriksson iš grupės „Roxette“, Arvydas Vilčinskas – Vitalija Katunskyte. Rūta Ščiogolevaitė įkūnijo dainininkę Maria Callas, Tadas Rimgaila – „Muzikinėje kaukėje“ kartu dalyvaujantį Arvydą Vilčinską, Valentinas Krulikovskis virto Marian Gold iš grupės „Alphaville“, o Anžela Adamovič – Zemfira.

Nuotr. aut. Lukas Kodis (28) Nuotr. aut. Lukas Kodis (29)

 

R. Ščiogolevaitė „Muzikinės kaukės“ laidoje užėmė pirmą vietą (66 balai), A. Adamovič – antrą (47 balai). T. Rimgailos įsikūnijimas į A. Vilčinską šokėjui ir renginių vedėjui atnešė trečią vietą (34 balai). Dainininkė N. Pareigytė-Rukaitienė liko penkta (32 balai). „Muzikinė kaukė“ žiūrovus džiugins iki pat Šv. Kūčių – kiekvieną šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

Nuotr. aut. Lukas Kodis (30)

 

Kviečiame peržiūrėti visus vakaro pasirodymus. Kuris „Muzikinės kaukės“ dalyvis įsikūnijo geriausiai?

 

https://www.facebook.com/BTV.MuzikineKauke/videos/1083300551799073/