Geros nuotaikos nestokojanti populiaraus TV3 serialo „Naisių vasara. Sugrįžimas“ žvaigždė Inga Norkutė-Žvinienė pastaruoju metu intensyviai filmuojasi serialuose, vaidina teatre. Dažniausiai į avantiūras linkusias gundytojas įkūnijanti aktorė juokiasi, kad tokie vaidmenys jai labai patinka. Aktorė prisipažįsta, kad dėl norimo vaidmens galėtų padaryti daug, tačiau tabu ji irgi turi.

 

TV3_Naisiu_vasara_Inga_Norkute_Zviniene_2

 

„Aišku, norisi išbandyti viską, bet norimo vaidmens galėčiau atsisakyti dėl prasto, amoralaus, šlykštaus ir kvailo scenarijaus. Šiandien į bet ką nekrisčiau. Man atrodo, kad aš jau truputėlį esu gerame statuse, tad man nereikia nei nuogintis, nei kitokių skandalų. Manau, kad užtenka mano aktorystės gebėjimų“, – kalbėjo I. Norkutė-Žvinienė.

 

TV3_Naisiu_vasara_Inga_Norkute_Zviniene_3

 

Šiuo metu „Naisių vasara. Sugrįžimas“ ir „Moterys meluoja geriau“ serialuose besifilmuojanti ir žavių vilioklių vaidmenis kurianti populiari aktorė pridūrė, kad nieku gyvu eteryje nepasirodytų nuoga.

 

TV3_Naisiu_vasara_sugrizimas_Anicetas_Gendvilas_ Inga_Norkute

 

„Teatro scena ir televizija – du skirtingi dalykai. Todėl jei teatro scenoje būtų kažkokie sprendimai, kurie būtų išpildyti normaliai, tai išsirengti nuogai gal ir išdrįsčiau. Televizijoje, šiai dienai, tikrai ne. Nebent kine. Bet tai irgi turėtų būti išspręsta atitinkamai, ir jei tai pasiteisintų, ir būtų rodomas ne Ingos kūnas, kaip Ingos, tai sutikčiau. Bet šiaip tikrai nerodyčiau plikų krūtų ir kitų nuogų galūnių“, – tikino aktorė.

 

Ingos herojėms ekrane teko ne tik gundančiai vilioti kolegas, bet ir plakti juos… botagėliu. Aktorė juokiasi nežinanti, kodėl režisieriai jai patiki tik tokių lengvabūdžių moterų vaidmenis. „Kažkaip man visą laiką vis duoda vaidinti viliokles. Kodėl? Čia reikėtų klausti režisierių. Niekada jų to neklausiau. Džiaugiuosi, kad gaunu tokias moteriškas roles, gundytojas“, – šypsojosi aktorė.

 

Tiesa, garsi moteris prisipažįsta, kad kitokių vaidmenų ji ir nenori: „Visą laiką galvoju, kad Jėzus, kad tik nepradėtų manęs gesinti, raminti. Aš esu tokia karšta moteris, labai nuliūsčiau jei pradėt  raminti. Vis tiek nuo savęs nepabėgsi, visi personažai pereina per mane. Jų gyslose liejasi mano kraujas.“

 

 „Naisių vasara. Sugrįžimas“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!