BTV „Muzikiniame iššūkyje“ šį šeštadienio vakarą – kova tarp dviejų garsių dainininkių. Televizijos eteryje susikaus Vilija Matačiūnaitė ir Simona Nainė. Naujai suburtas duetas atliks kūrinį „Balta meilė“, o itin netikėta lokacija pasirodymą pavers išskirtinį. Merginos uždainuos bokso ringe. S. Nainė praėjusį kartą dainavo su Rūta Žibaityte, tad tai jau antroji savaitė iš eilės, kai į kompaniją Simona gauna merginą. „Nauja daina ir vėl aš – moterų apsuptyje“, – juokavo dainininkė.

 

Luko Kodzio nuotr.  (1)

Simona Nainė į scenoje pastatytą bokso ringą žengė praskeltu antakiu. Laimei, tai tiesiog įspūdingas grimo meistrų darbas. Ir, nors tai jau trečioji „Muzikinio iššūkio“ laida, panašu, kad S. Nainė vis dar kovoja su scenos jauduliu. „Aš esu labai savikritiška. Man niekada nebus gerai. Man visada atrodo, kad kažką kiti geriau padaro, nei aš. O lipdama į sceną aš visada labai jaudinuosi. Bet džiaugiuosi, kad esu priversta sutvardyti tą jaudulį“, – sakė drabužių kūrėja.

 

„Simona, tu nepasiduok, tu taip bijai… Tu dabar taip čia išsigandai, nežinau ar dėl kritikos ar ko? Nepasiduok“, – patarimus S. Nainei dalijo „Muzikinio iššūkio“ komisijos narė Kristina Zmailaitė. Kitas porų vertintojas taip pat turėjo pastabų duetui. „Mergaitės, jūs esate mūsų estrados ir pop kultūros ateitis. Vienos iš didžiausių vilčių. Bet, paklausykite manęs… Kuo menas skiriasi nuo primityvaus realybės atvaizdavimo? Menas yra tai, kas žmogui skaitant, matant, liečiant ar klausant duoda valią fantazijai, įjungia jo vaizduotę“, – dėl paprasto pasirodymo įgyvendinimo priekaištų turėjo Giedrius Drukteinis.

 

BTV šou „Muzikinis iššūkis“ įsibėgėjo ir jau spėjo pavergti televizijos žiūrovų širdis – projekto premjera tapo žiūrimiausia šeštadienio vakaro laida. Šiame šou garsenybės kiekvieną kartą scenoje pasirodo su vis kitu partneriu, o dainas atlieka netikėtose lokacijose ir tik gyvai. Šį kartą scenoje uždainuos tokie duetai: Tadas Juodsnukis ir Ieva Juozapaitytė, Linas Lapėnas ir Giedrius Leškevičius, Rūta Žibaitytė ir Jokūbas Bareikis, Baiba Skurstene-Serdiukė ir Audrius Janonis, Eimutis Kvoščiauskas ir Monika Šedžiuvienė, Vilija Matačiūnaitė ir Simona Nainė, Deividas Norvilas-Deivis ir Neringa Nekrašiūtė. „Muzikinis iššūkis“ – jau šį šeštadienio vakarą 19:30 per BTV.