„Aš liekna ir man visada šalta!“ – šią frazę, gana dažnai pasikartojančią pramogų ir mados versle, šį, penktadienio, vakarą ištars TV3 laidos „Vilnius gyvai“ vedėja Ieva Stasiulevičiūtė.

 

TV3_Vilnius_gyvai_Giedre_Kilciauskiene

 

Pasirodo, ir pati Ieva nuolat šąla, ir jos kolega stilistas Kęstas Rimdžius yra iš tų lieknų bei nuolat sustirusių. Stiliaus rubrikos viešnia – dainininkė Giedrė Kilčiauskienė taip pat itin tiks į šią laibų figūrų kompaniją.

 

TV3_Vilnius_gyvai_Giedre_Kilciauskiene

 

„Iš tiesų, gana dažnai girdžiu Ievą, besiskundžiančią šalčiu. Nesvarbu, koks būtų sezonas, – sako K. Rimdžius. – Be kita ko, esu pastebėjęs, kad jaunos ir lieknos merginos net ir vasaros pradžioje kavinėse sėdi apsigaubusios pledais. Nors aš ir pats toks, kuriam visada šalta.“

 

TV3_Vilnius_gyvai_Ieva_Stasiuleviciute

 

Dainininkė Giedrė, galintis didžiuotis figūra, tarsi 18-metės, „Vilnius gyvai“ laidoje prisipažins, kad tikrai turi problemų dėl šalčio – striukės lydi ją ir vasarą, ir žiemą.

 

TV3_Vilnius_gyvai_Kestas_Rimdzius

 

„Kai pasakė laidos temą – iškart sutikau dalyvauti, nes kartais man net atrodo, kad mano širdis ledinė“, – šįvakar TV3 eteryje juoksis Giedrė.

 

TV3_Vilnius_gyvai_Vedejai

 

Ypač liekna dainininkė laidos studijoje pademonstruos, kiek megztinių ji vilki vienu metu, kad pajustų palaimingą šilumą. Be to, kartu su K. Rimdžiumi ji leisis po pramogų ir prekybos centrą „Ozas“ ieškoti ypač mažų dydžių drabužių. Pasirodo, Giedrei paprastai tenka dairytis kelnių vaikų drabužių skyriuje, tačiau šįsyk vaikiškų ir paaugliškų madų lentynos bus aplenktos.

 

Ar vis dar madingos atraitotos kelnės? Ar pončą galima vilkėti po paltu? Kaip pabrėžti savo figūros privalumus artėjant didiesiems šalčiams? Į visus klausimus bus atsakyta šį, penktadienio, vakarą 16.30 val. TV3 laidoje „Vilnius gyvai“.

   

„Vilnius gyvai“ – penktadieniais 16.30 val. per TV3!