Simbolių kalba neįprasta, tačiau joje užkoduota daugiau, nei galima numanyti. Daugelis pasaulio kultūrų turi specifinių simbolių, kurie skirti gydymui. Jie daro teigiamą poveikį ne tik sielai, bet ir kūnui, kai juos įsivaizduojame. Tinkamai vizualizuoti simboliai tarsi pažadina mintis ir suteikia ramybės. Sakoma, kad tokie simboliai suteikia energijos ir padeda pasijusti geriau. Kartais žmonės artimiesiems paštu siunčia korteles su simboliais, tikėdami, kad pastarieji ženklai padės jiems pasveikti.

 

Čo Ku Rei – galios simbolis, reiškiantis „Dievas ir žmogus eina kartu“ arba „Aš turiu raktą“. Pagal Reiki filosofiją per šį simbolį teka energijos srautai, todėl jį stebint ar įsivaizduojant įgyjama daug energijos. Simbolis tarsi įkrauna organizmą teigiama energija, tokia reikalinga sergančiam žmogui.

 

Šį simbolį galima naudoti gydomosios meditacijos pradžioje ar bet kada, kai prireikia. Tikima, kad simbolis ypač veiksmingai padeda gydyti fizinius negalavimus. Galbūt todėl paveikslą su šiuo simboliu rekomenduojama kabinti ligoninėje ar ligonio kambaryje.