Sekmadienį LNK televizijos žiūrovai stebėjo jau šeštąjį moderniausio muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ finalą. Į sceną užlipusi Eglė Jakštytė-ELEY (27) sulaukė ne tik palaikančių komentarų. Didelė dalis žiūrovų stebėjosi – kam patyrusiai atlikėjai reikalingas televizinis šou: „Leiskit sužibėti naujoms žvaigždėms.“

 

Asmenukė

 

„Visų pirma noriu pasakyti, kad nenuvertinkime muzikinių projektų. „Finalo ketvertas“ – išskirtinis šou, čia skamba moderni muzika, dalyvavo ar pasirodė jau ne vienas patirties ir gerbėjų turintis atlikėjas. Į kitus projektus gal ir neičiau, bet čia nesijaučiu nei išskirtinė, nei kitokia. Man kaip tik atrodo, kad per televiziją tokiuose projektuose žiūrovai turėtų matyti daugiau profesionalių pasirodymų, daugiau atlikėjų, galinčių sukurti tikrai gerą, eterio vertą šou“, – atskleidė dainininkė.

 

Dvikova Senjasa vs Eley

 

„Manau, nieko blogo, kad į televiziją ateina atlikėjai, žinantys, ką nori dainuoti, kaip nori atrodyti, jau turintys pilną paketą ir galintys žiūrovams pasiūlyti tikrai gerus pasirodymus. Kartais muzikiniuose šou būna daugybė nesėkmingų pasirodymų, o mano tikslas – parodyti, kokią muziką dabar dainuoju. Nesu A lygio atlikėja, man svarbu, kad mane išgirstų kuo daugiau žmonių, o „Finalo ketvertas“ tam – puiki vieta. Tikiu, kad būtent šito šou žiūrovai vertina šiuolaikinę muziką“, – teigė E. Jakštytė-ELEY.

 

Eglė Jakštytė Eley

 

Daugiau nei dešimt metų scenoje dainuojanti atlikėja neslepia, kad žiūrovų palaikymas jai reiškia didelę atsakomybę. „Atidaviau visą save, siekiau, kad klausytojai įvertintų mano darbą, bet iki paskutinės sekundės, kol paskelbė rezultatus, net nebuvo minties „gal aš“. Dabar labai daug laiko galvoju apie tuos žmones, kurie už mane balsavo ir suprantu, kad jie mano kartelę kelia vis aukščiau ir aukščiau“, – atskleidė sekmadienį sostą iškovojusi atlikėja.

 

Finalo ketvertas

 

Dar prieš pasirinkdama sau dvikovos varžovą, E. Jakštytė-ELEY atskleidė, kad mažiausiai norėtų kautis su Senjasa. „Kai matai gabų ir talentingą žmogų, jį palaikai. Už Senjasą net balsavau, kai ji kovojo dėl sosto. Kai prisimenu save, kai man buvo aštuoniolika, suprantu, kad Senjasa tame amžiuje – visa galva aukščiau. Vis dėlto, prieš pasirinkdama paklausiau, ar kas norėtų susikauti ir ji pirmoji atsakė. Iš dalies – gaila, norėjau drauge pasėdėti sostuose, iš kitos pusės – žinau, kad ir pati taip elgsiuosi. Į šį projektą niekas neateina tiesiog pabūti. Mes norime pasirodyti, norime kautis dvikovose, norime dainuoti, todėl visiškai suprantu ir Senjasos pasirinkimą“, – dvilypiais jausmais dalijosi Eglė Jakštytė-ELEY.

 

finalo4 0331V.O_97

 

„Mane labai pradžiugino Vido Bareikio komentaras apie laisvę scenoje – gera, kai profesionalas įvardina tai, kuo pati tikiu. Taip pat mane be galo sustiprino žiūrovų palaikymas ir nereali publikos kuriama atmosfera studijoje. Kitai laidai ruošiu pasirodymą, kuriame itin daug šoksiu. Noriu parodyti, kad esu ne tik dainininkė – man svarbus visas pasirodymas nuo įvaizdžio iki kietos ir stiprios choreografijos“, – teigė atlikėja.

 

„Finalo ketvertas“ – moderniausias LNK televizijos muzikinis projektas. Kiekviena laida – lyg finalas – prasideda nuo keturių muzikinius sostus užėmusių vokalistų. Į jų vietas pretenduoja daugybė norinčių, tačiau mesti iššūkį gali tik gavę tris teisėjų Vido Bareikio, Egidijaus Dragūno ir Martyno Tylos „taip“.

 

Šį sekmadienį 19 val. LNK televizijos žiūrovus stebins sostuose sėdintys vaikų darželio muzikos mokytoja Indrė Juodeikienė, modernioji Eglė Jakštytė-Eley, nuo pirmojo finalo soste sėdintis Gabrielius Vagelis bei Gabija Lokytė. Šou veda Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus.