Geresnis seksualinis gyvenimas, gilesnis tarpusavio ryšys, daugiau laiko, praleidžiamo kartu, – visa tai gali būti jūsų! Fengšui išmintis yra sena ir ne kartą patikrinta. Todėl išbandyti šiuos patarimus tikrai verta. Beliks stebėti, kaip jūsų romantiškos svajonės virsta tikrove.

 

Antroji obuolio puselė

 

Jei tikitės pagaliau sutikti savo gyvenimo partnerį, čiupkite raudoną rašiklį. Pasak fengšui, kuo stipriau ir aiškiau jūs išdėstysite, kokius pokyčius norite matyti vykstant savo gyvenime, tuo lengviau Visatai bus atsakyti į jūsų širdies troškimą. Raudonu rašalu ant balto popieriaus lapo surašykite sąrašą savybių, kuriomis, jūsų nuomone, turėtų pasižymėti idealus partneris. Ar jis yra protingas? O gal nutrūktgalvis keliautojas po pasaulį? O gal jis iš tų, kurie mėgsta ramiai leisti vakarus gulėdami ant sofos ir žiūrėdami filmus? Kai tai, ką surašėte ant popieriaus, atrodys pakankamai tikslus jūsų norų atspindys, įdėkite šį sąrašą kartu su dviem bijūnų žiedais į sidabrinę dėžutę ir pasidėkite miegamajame 49-ioms dienoms. Jūsų romantiškos svajonės netruks susprogdinti pumpurus ir pražysti gražiausiomis spalvomis!

   

Atžalų belaukiant

 

Jei norite susilaukti kūdikio, keliaukite į miegamąjį. Pasak Rytų išminties, kol jūs nepastojate, būsimo kūdikio siela suka ratus aplink lovą. Todėl svarbu, kad aplink ją būtų pakankamai erdvės. Iškraustykite visas senienas iš palovio, susitvarkykite, o paskui visą tą laiką, kol bandysite pastoti, nešluokite ir nesiurbliuokite grindų lopinėlio po lova, nebent švelniai pravalykite šlapia šluoste. Ir pamirškite apie gandrus – pasak fengšui, vaisingumo simbolis yra dramblys! Pastatykite medinių drambliukų porelę netoli miegamojo durų pasukdami juos taip, lyg gyvūnai ketintų įžengti į jūsų kambarį. Taip pat miegamajame patartina turėti ką nors vaikiško – kūdikio nuotrauką arba pliušinį žaisliuką. Tai padės pritraukti reikiamą energiją. Jau greitai galėsite išbandyti ir nėštumo testą!

   

Puikūs santykiai

 

Jei norite, kad bendravimas su gyvenimo partneriu taptų sklandesnis ir artimesnis, to pasiekti galite pasitelkę krištolo skaidrumą. Sakoma, kad vyrai kilę iš Marso, o moterys – iš Veneros. Tad nieko keisto, kad mūsų bendravimas kartais prasilenkia skirtingais bėgiais. Fengšui išminčiai teigia, jog harmoningi santykiai pasiekiami tik tuomet, kai tarp partnerių vyrauja švarus kaip krištolas bendravimas. Pripilkite nedidelį dubenėlį nevirtų ryžių, ant viršaus pabarstykite druska. Šie maisto produktai geriausiai sugeria neigiamą energiją. Ant viršaus pastatykite tris krištolo gabalėlius taip, kad jie sudarytų trikampio formą. Tuomet dubenėlį padėkite po miegamojo lova 49-ioms paroms. Tai pažadins teigiamą santykių energiją ir leis mėgautis santarve bei atviresniu bendravimu.

   

Karštos naktys

 

Jei norite įnešti daugiau aistros į seksualinį gyvenimą, pasitelkite spalvas. Juk jums reikia karščio, ar ne? Įvairiuose miegamojo kampeliuose naudokite raudoną spalvą, kuri asocijuojasi su ugnimi. Taip įkaitinsite atmosferą. Raudonos užuolaidos gali pašalinti sustingusią ar išsikvėpusią energiją, kuri greičiausiai laiko tikrąją seksualinę aistrą užrakintą tarsi po dangčiu. O raudona patalynė gali įkaitinti santykius lovoje. Taip pat išbandykite fengšui siūlomą vaistą, skirtą gundančiai saldžioms naktims. Reikia įlašinti porą eterinio kanangų aliejaus lašų į garuojančio vandens dubenį, keletu jo lašų pasikvepinti kaklą, užlašinti ant pagalvių. Greitai jūsų veidrodžiai aprasos ne tik nuo garuojančio vandens!

   

Ginčų pabaiga

 

Jei norite pataisyti pašlijusius santykius, skirkite laiko atspindžiams. Šis metodas gali padėti sugrąžinti jūsų santykius į taikią meilės būseną. Jums reikia susirasti savo vieno nuotrauką, kurioje šypsotės. Tuomet priklijuoti ją nedidelio stačiakampio veidrodėlio nugarėlėje. Taip pat paieškoti vieno besišypsančio partnerio nuotraukos ir priklijuoti ją prie kito veidrodėlio. Galiausiai paimti dar du veidrodėlius (iš viso jų reikės keturių) ir suklijuoti juos nugarėlėmis taip, kad atspindinčios pusės liktų išorėje. Tuomet tarp veidrodėlių su jūsų nuotraukomis pastatyti du suklijuotus veidrodėlius taip, kad jūsų atvaizdai būtų atsisukę vienas į kitą, o tarp jų atsirastų suklijuoti veidrodėliai. Teigiama, kad viduryje esantys veidrodėliai veikia kaip tarpininkai, leidžiantys geriau pažvelgti vienam į kitą. Tuomet apriškite visus šiuos veidrodėlius raudonu kaspinu 99 kartus ir padėkite po lovos čiužiniu toje vietoje, kur miegant būna jūsų širdis. Jau po septynių dienų šis metodas leis džiaugtis šiltais tarpusavio santykiais.

   

Kiti fengšui patarimai meilei:

 
  • Meno kūriniai ir paveikslai miegamajame neturėtų vaizduoti vienatvės ir agresijos. Taigi atsisakykite karo ar mūšių scenų, vienišų medžių ir panašių atvaizdų.
  • Įsitikinkite, ar jūsų miegamojo ir lauko durys laisvai atsidaro iki galo, ar jų nestabdo jokie daiktai, sukrauti už durų. Tai trukdo romantinės energijos tėkmei.
  • Miegamajame kuo daugiau daiktų turėtų būti apvalios formos, o ne aštriais kampais – rinkitės apvalius ar ovalius veidrodžius, kambarines gėles apvaliais lapais, atsisakykite kaktusų.
  • Miegamojo dekoracijos turėtų stovėti poromis: puoškite šį kambarį porele mandarininių ančių, pora žvakių, dviejų žmonių fotografijomis.