„Namiškiai, išgirdę mano užmojį laikyti laivo teises, ėmė juoktis, nes netikėjo, kad sugebėsiu“, –
prisipažįsta dainininkė Irena Starošaitė, visai neseniai baigusi laivavedybos kursus ir išmokusi valdyti laivus. Kas privertė žinomą moterį ryžtis laikyti laivavedybos teises? Ir kaip per ilgus santuokos metus pasikeitė Žvagulių santykiai? Apie viską iš pirmų lūpų – jau šį penktadienį 19.50 val. laidoje „Kitoks pokalbis“ .LR_TV_KP_I.Starosaite

   

Mintis išsilaikyti laivavedybos teises Irenai kilo, kai Žvaguliai ėmė svarstyti, ar neįsigijus katerio. Šeima daug laiko praleidžia Lietuvos pajūryje, kuris vasarą tampa pagrindine dainininkų darboviete. Dar vienas pretekstas išsilaikyti teises – audringas aplinkinių gyvenimo būdas. „Aš labai nemėgstu audringų vakarėlių, alkoholio. Net automobilio teises išsilaikiau todėl, kad visi linksminasi, o man nepatinka“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ pasakojo I. Starošaitė.

 

Irenos artimieji pasakojo, kad ji turi rinkinį savybių tapti puikia kapitone. Ji atsakinga, rūpestinga, atsargi, apie I. Starošaitę sakė ir kūno kalbos bei veido mimikos ekspertė Viktorija Česonytė.
Moteris juokavo, kad mielai šią vasarą plauktų į ilgesnę kelionę laivu. Pirmas jos tikslas būtų pasiekti Skandinavijos krantus. Ar norėtų plaukti aplink pasaulį? Sako, gal ir neatsisakytų, tačiau plauktų be vyro Žilvino Žvagulio.

 

Audringas Žvagulių gyvenimas, aistringa meilės istorija ir per ilgus santuokos metus besikeičiantys santykiai – jau šį penktadienio vakarą 19.50 val. laidoje „Kitoks pokalbis“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.