Praeityje žinomos cirko artistės, skyrybomis su Mykolu Zobovu  išgarsėjusios Agnės Zobovienės – nebėra. Vietoj Zobovienės gimė Agnė Lancevičė, kurios veikla kardinaliai pasikeitusi. Prasidėjus pandemijai Agnė virto grožio specialiste, plaukų stiliste ir Kaune įkūrė grožio saloną.  O taip pat ėmė siūti veido kaukes, kurios, prasidėjus koronai, išgelbėjo jos grožio verslą.

 

image010

 

„Tuo metu, kai veido kaukes visi pardavinėjo po 10 eurų, mes už jas prašėme tik po 3 eurus. Sūnus suorganizavo specialios medžiagos, dukra gamino valgyti, o aš po 14 valandų per parą sėdėdavau prie siuvimo mašinos. Užsakymų buvo tiek, kad sūnaus telefonas išsikraudavo po 10 kartų, bet anšlagas truko tik… penkias dienas. Paskui kaukių bado nebebuvo. Bet tos dienos mums padėjo nebadauti, išmaitinti savo gyvūnus“, – šį vakarą populiariajame LNK „KK2 penktadienyje“ atvirai pasakos praeityje garsi cirko artistė.

 

image009

 

Agnė atvirai prabils ir apie savo gyvenimą po skyrybų, kurios įvyko tik iš… ketvirto karto. Moteris sako likusi plika basa, vyrui atiteko net jos lengvasis automobilis. Nepaisant to, širdyje ji jautė pakilimą. Norėdama stabilesnio gyvenimo, ėmė kirpti ne pudelius, o moteris. Darbas su klientėmis jai labai patinka, be to būti žmonių kirpėja kur kas lengviau nei kirpti šunis. „Nors kirpti šuniukus mokiausi net Maskvoje, vis tiek atsirasdavo klientų, kurie už ne vietoje gulintį šuns plaukutį pakeldavo skandalą“, – pasakoja Agnė.

 

image008

 

Ieškodama sau naujos veiklos, Agnė mąstė  apie daugybę dalykų, tačiau galiausiai pasirinko  kirpimą ir Kaune įkūrė savo grožio saloną. Verslas sekėsi taip puikiai, kad užplūdus antrajai karantino bangai, Agnė nusprendė: kurs ir antrą grožio studiją. Savo namuose! Milžinišką rūsį ji, kartu su vaikais, išvalė, sutvarkė, suremontavo ir iškart po karantino klientus kvies į savo namų rūsyje įkurtą grožio oazę.

 

image007 image006

 

Ir nors po visų skyrybų skandalų Agnės gyvenimas nepalyginamai ramesnis, visgi karčių pletkų netrūksta: pavyzdžiui, kalbama, kad grožio saloną ji įkūrė iš vogtų pinigų. Ir kad slapčiomis ištekėjo antrą kartą. Juk dabar ji – Lancevičė.  Daugybė gyvenimo perversmų ir atradimų – jau šį vakarą 19.30 „KK2 penktadienyje“ per LNK.