Pramogų metas prasideda! Karštos „Pragaro virtuvės” liepsnos, stulbinantys žvaigždžių pasikeitimai unikaliame šou „Muzikinė kaukė”, legendinis žaidimas „Taip.Ne” – tai vos keletas iš daugybės šiandien startuojančio naujo jubiliejinio 20-ojo BTV sezono naujienų.

 

Pramogos kiekvieną dieną

Šiandien, rugsėjo 3 d., televizijos žiūrovams atėjo laikas iš naujo suplanuoti savo dienotvarkę – BTV pradeda naują televizijos sezoną ir kiekvieną dieną žada dalintis šypsenomis, staigmenomis ir gera nuotaika.

Ar sugebės garsūs Lietuvos dainininkai, Česlovas Gabalis, Deivis, Mia, Aleksandras Ivanauskas-Fara ir kiti, įsikūnyti į pasaulinio lygio žvaigždes ir nepriekaištingai atlikti jų kūrinius? Intriguojančius jų pasirodymus muzikiniame šou „Muzikinė kaukė” vertins autoritetinga komisija, tarp kurios narių – Arūnas Valinskas, Kristina Kazlauskaitė, Birutė Petrikytė, Marius Gelažnikas, o šou ves ir dalyviams padės visiems gerai žinomas aktorius Arūnas Sakalauskas. Garsių Lietuvos žmonių metamorfozes BTV žiūrovai matys kiekvieną ketvirtadienį.

Pirmadieniais realybės šou „Pragaro virtuvė” duš lėkštės ir žmonių svajonės, tačiau jo vedėjas, virtuvės šefas Liutauras Čeprackas, vienintelis lietuvis, turintis prestižinį „Le Cordon Bleu” diplomą, žiūrovams dovanos nesuvaidintomis aistromis verdantį šou.  Juk visas jo gyvenimas – virtuvė, ir jis parodys šou dalyviams, ką iš tikrųjų reiškia aukščiausio lygio kulinarija.

Į BTV eterį naujajame sezone sugrįžta legendinis žaidimas „Taip.Ne” , dėl kurio iš proto prieš dešimt metų ėjo visa Lietuva. Šiuolaikiškas, dar įdomesnis  žaidimas „Taip.Ne” ir jo vedėjas Arūnas Valinskas bei Renata Mikailionytė susirungti azartiškoje kovoje kvies kiekvieną trečiadienį.

Garsus žurnalistas, visuomenės provokatorius Andrius Užkalnis studijoje jau laukia naujų pašnekovų. Naujajame sezone jis nebe vienas – jam talkina žavi asistentė Viktorija Koiro. O „Lietuvos žinių tyrimo” komandą šiemet sustiprino žinoma žurnalistė Jovita Valeikaitė – jau nufilmavusi kelias laidas ji džiaugiasi turėdama galimybę padėti į bėdą patekusiems žmonėms.

Kulinarijos gerbėjus pradžiugins ne tik „Pragaro virtuvė”. Nomeda Marčėnaitė įdomiausius svečius savo namuose vaišins geriausių kulinarų ruoštomis vakarienėmis, o Asta Stašaitytė-Masalskienė laidoje „Šeštadienio rytas” į pagalbą pasikvietė net keturis žinomus kulinarijos ekspertus: knygą apie  maisto gaminimą išleidusius Alfą Ivanauską, Ali Gadžijevą ir Martyną Praškevičių bei garsų kulinarijos konsultantą Edviną Genį.

 
Linksmiausia televizija Lietuvoje

BTV šiemet be konkurencijos gali būti vadinama linksmiausia Lietuvos televizija. Juk joje susirinko visi geriausi šalies komikai! „Komikų klube“ savaitės aktualijas su šypsena nagrinės Artūras Orlauskas-Zakarauskas, Vitalijus Cololo, Raimondas Bingelis, Raimondas Šilanskas, Laima Tamulytė ir jiems padėsiantys garsūs svečiai.

Naujose lietuviško humoro serialo „Milijonieriai“ serijose sužinosite, kaip linksmajai šeimai sekasi ieškoti dingusių pinigų… Juos nuo kitų šeimos narių paslėpusi Baba mielai pasakytų, kur jie yra, tačiau… pamiršo.  Kvatoti iki ašarų privers ir į televizijos ekranus sugrįžusi žiūrovų mylima laida „VRS kamera“ ir jos vedėjas Dainius Martinaitis. Būkite budrūs, nes nuo šiol spąstai gali būti bet kur…

Šeštadieniais geras emocijas žiūrovams  dovanos garsus humoro serialas „Svotai“, o visai netrukus BTV eteryje startuos visiškai nauja situacijų komedija su aktorėmis Inga Norkute ir Kristina Kazlauskaite. Norintys ne tik juoktis iš kitų, bet ir užsidirbti pinigų už savo humoro jausmą, laukiami humoro šou „Prajuokink mane“. Čia šou dalyvius pasitiks šmaikštusis Justinas Jankevičius, o garbingas komisijos kėdes užims Vitalijus Cololo ir Violeta Mičiulienė.

 
Aukščiausios kokybės serialai

Pernai pradėjusi bendradarbiavimą su prestižine JAV televizijos kompanija HBO, šiemet BTV toliau rodys populiariausius pasaulyje jos sukurtus serialus. Antradienio vakarais televizijos žiūrovai matys Lietuvoje dar nerodytas garsiojo serialo „Sostų karai“ antrojo sezono serijas, o trečiadieniais į ekranus sugrįš jau kultiniu tapusio serialo „Tikras kraujas“ herojai. Kiek vėliau BTV taip pat parodys naujas serialų „Sausas įstatymas“, „Gyvi numirėliai“, „Spartakas“ serijas.

Dar besiruošdama naujam sezonui BTV savo žiūrovams įteikė puikią dovaną – meksikiečių telenovelę „Raudonas dangus“ su Edith Gonzalez, Mauricio Islas ir kitais gerai žinomais aktoriais. Romantikos mėgėjai turi unikalią galimybę patys išsirinkti sau patogesnį laiką, kada žiūrėti šį serialą: darbo dienomis ar, jei tokiu metu televizoriaus įsijungti negali, savaitgaliais .