Nenumaldomai artėjant 2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ sezonui, lyga aistruoliams pristato dar vieną naujieną.

 

Virus J_800x533

 

Artėjančiame sezone krepšinio rungtynes įsijungusius žiūrovus pasitiks naujas garso takelis, kurį sukūrė su įtakingiausiais muzikos pasaulio vardais dirbantis prodiuseris Justinas Chachlauskas, geriau žinomas sceniniu slapyvardžiu Virus J.

 

„Kaip ir daugelis lietuvių esu krepšinio fanas. Užduotis sukurti garso takelį buvo ne paprasta, o ypač atsakinga. Mintys muzikai galvoje susidėliojo pakankamai greitai, beliko tik išpildyti. Pradėjau nuo harmonijos, styginiai ir pučiamieji instrumentai suteikė motyvacijos, o būgnų ir perkusijų partijos – sportinio veržlumo – energijos. O kaipgi be arenos šūkavimų ir plojimų? Vis dėlto trūko kažkokio kabliuko, įsimintinos melodijos, skanduotės. Tad ją įrašiau su keliais vokalistais, sudarydamas choro arba žmonių masės vaizdą“, – kūrybinį procesą nupasakojo J. Chachlauskas.

 

Virus J2_800x478

 

„Tikiuosi, muzika prieš rungtynes įkvėps tiek krepšininkus, tiek krepšinio sirgalius“, – pridūrė prodiuseris.

 

„Freakin Studio” įrašų studijoje Vilniuje, kur darbuojasi prodiuseris, nuolat verda darbai.

 

Be daugybės lietuvių atlikėjų Justinas yra prisidėjęs prie kūrinių, dirbdamas kartu su tokiais atlikėjais, kaip Jonas Blue, David Guetta, Tiesto, Armin Van Buuren, Ava Max ir kt. Jo klientai – didžiausios muzikos leidybos kompanijos: „Universal Music“, „Sony“, „Polydor“, „Positiva“ ir pan.

 

Jo prodiusuojamų amerikiečių „Inner City“ albumas „We Move All Together” viename iš įtakingiausių JAV žurnalų „Billboard“ pateko tarp 10 geriausių 2020 Dance metų albumų.

 

2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ sezonas – nuo rugsėjo 18 dienos per BTV