Ant nosies – Seimo rinkimai. Taigi visi, kam rūpi tik reklama ar  šilta vietelė su garantuotu išlaikymu  plius  geru atlyginimu, suskubo balotiruotis. Štai aktorė Asta Baukutė taip nori likti valdžioje, kad bemedžiodama rinkėjų parašus prarado sveikatą.  Keturių vaikų mama tol vaikščiojo po Klaipėdą,  tol save reklamavo, kol  sutino kojos.  Kitų žvaigždžių galūnės  dar sveikos. Taigi,  šiuo metu pramogų pasaulio bei verslo įžymybės jau  repetuoja piruetus ir savaip ruošiasi rinkėjų viliotiniams.

Seime dar niekada nesėdėjo, bet labai norėtų ne tik   verslininkas Vladimiras Romanovas, bet ir dainininkė   Liveta Kazlauskienė, lenktynininkas Stasys Brundza, legendinis  krepšininkas Sergejus Jovaiša,  Kristina Brazauskienė,   šokėjas Saulius Skambinas,  buvusi TV  žvaigždė Justė Milušauskienė bei dainininkas Vytautas Juozapaitis.  Visi jie įsitikinę:  savo vietą dideliuose rūmuose tikrai ras. „Kadangi man rūpi tai, kas vyksta Lietuvoje, aš nesiruošiu niekur išvažiuoti, todėl noriu dalyvauti politikos kūrime”, – LNK laidai „Karamelinės naujienos” šio trečiadienio vakarą 20.55 val. pasakos Liveta Kazlauskienė.

Dauguma į politiką žengiančių  įžymybių žada keisti  mūsų  gyvenimą. Tiesa, guodžiasi, kad triūsdami Seime ko gero bus nuolatos vanojami, koliojami, o  uždirbs  mažiau… Tačiau, nepaisant visko, būsimiesiems rinkimams  intensyviai ruošiasi. Štai Vladimiras Romanovas – ištisai šoka ir šoka. Net Editą Daniūtę šokiams nusisamdė. O į savo partiją neseniai prisiviliojo brolius Lavrinovičius bei  olimpinės bronzos savininką Evaldą Petrauską. „Tas vyrukas mane nustebino. Jis atėjo, sako, aš noriu mokytoju būti, stosiu mokytis, šeimą parsivešiu. Ne tai, kad trokštų išvažiuoti kažkur, pabėgti, o čia gyvenimą pradeda. Stebuklas”, – sakė Vladimiras Romanovas.

Kandidatus į Seimą „Karamelinės naujienos” tardys šio trečiadienio vakarą 20.55 val. tik per LNK.