Talentinga ir ne vieną kartą įrodžiusi savo vokalinius sugebėjimus, Lietuvos balso projekte dalyvavusi ir jį laimėjusi įspūdingo balso savininkė Justina Budaitė savo muzikinėje karjeroje verčia naują puslapį. Naujas sceninis vardas ir kūrinys su vienu geidžiamiausių šalies prodiuserių – tai tik pradžia.

 

juna-1 (Small)

 

Nuo šiol atlikėja klausytojų širdis bandys pavergti neįprastu sceniniu vardu – Junà bei pristatys naują kūrinį.

 

Pasakodama apie naujojo sceninio vardo atsiradimą, atlikėja Junà teigia, kad tai ne tik jos, bet ir vieno geriausio šalies prodiuserio – Leon Somov – nuopelnas.

 

juna-3 (Small)

 

„Naujasis sceninis vardas atsirado po ilgų diskusijų. Tai įvyko prodiuserio Leon Somov studijoje, kuomet dirbome ties nauju kūriniu. Dirbdami su Leonu taip susibendravome ir tapome artimi, kad studijoje gimė ne tik naujasis kūrinys, bet ir šis sceninis vardas. Buvo įvarių minčių, tačiau važiuodama namo iš studijos susidėliojau mintis galvoje ir supratau, kad tai būtent tai“, – atvirauja Junà.

 

Pasak jaunos atlikėjos slapyvardis Junà, tai tarsi nauja pradžia ir noras dar labiau save atskleisti kaip solistę bei parodyti individualumą.

 

„Ilgos istorijos, kaip atsirado šis sceninis vardas ir kokia jo reikšmė – nėra, tačiau tai simbolizuoja ir mano vardą ir naują pradžią, o svarbiausia – išskirtinumą. Esu laiminga dėl šio slapyvardžio ir, manau, kad tai bus gera nauja pradžia“, – atskleidžia atlikėja.

 

Pastaruoju metu kartu su prodiuseriu Leon Somov dirbanti balsingoji Junà, jau šį penktadienį pristatys ir bendrą judviejų kūrinį „Pasitiksim saulę“, kuris jau sukėlė abiejų muzikantų gerbėjų smalsumą.

 

Nuotr.: L. Somov