Ar žinojote, kad aromatai gali pritraukti sėkmę? Jie gali padėti išpildyti svajones, sustiprinti geriausias savybes, padėti sužavėti ir palikti geriausią įspūdį. Kvapai, kaip ir žmonės, turi charakterį. Vienokie tinka cholerikams, kitokie – melancholikams ir kitiems. Kaip išsirinkti kvapą, kuris neštų sėkmę ateinančiais metais?

 

"aromatai"

Aromatai cholerikams. Cholerikai – labai energingi, emocionalūs, jautrūs, turintys savyje agresijos žmonės. Norėdami būti laimingi ir sėkmingi turėtų rinktis kvapus, kurie padėtų suvaldyti karštą temperamentą ir pykčio proveržius ir padėtų nukreipti energiją taikia kryptimi. Šie asmenys turėtų rinktis ramius, subtilius ir paprastus kvapus ir jais kvėpintis tik tiek, kad jų dvelksmas būtų vos juntamas, priėjus prie pat žmogaus. Vengti sunkių, labai saldžių kvapų, taip pat agresyvių, šokiruojančių bei ilgai išliekančių ant odos. Kuo lengvesnis ir silpnesnis kvapas, tuo lengviau šiems žmonėms kontroliuoti save ir tuo dažniau jiems šypsosi fortūna. Renkantis kvepalus svarbiausia atkreipti į pagrindinę aromato natą. Geriausia, kad ji būtų žolės, žaliosios arbatos, pipirmėčių, melisų, citrinų, bergamočių arba levandų.

 

Aromatai sangvinikams. Sangvinikai – labai judrios asmenybės. Jiems reikia viską išbandyti, nuolatos ieškoti naujų galimybių ir pasinaudoti viskuo, ką suteikia visata. Neretai dėl savo smalsumo ir nuotykių troškimo jie nukenčia patys. Laimę ir sėkmę pritraukti gali padėti aromatai, kurie suteikia stabilumo jausmą, kvepia prabanga, turtu, privilegijomis. Taip pat jiems rekomenduojami klasikiniai kvepalai, kurie ilgą laiką simbolizuoja sėkmingą gyvenimą, brangius daiktus (prabangius automobilius, vilas, juvelyrinius dirbinius), aukštą socialinį statusą. Vengti garsių, bet suklastotų kvepalų, taip pat originalių, unikalių, bet lengvų ir neįsimenančių kvapų, kvepalų, kurių pirmosios natos ryškios, bet pagrindinės – muilo ir pudros kvapo. Tokių kvepalų dvelksmas atneš tikrą ir ilgalaikę sėkmę bei matomumą. Renkantis kvepalus svarbu atkreipti dėmesį į vadinamąją širdies natą, kuri atsiskleidžia po 2 – 3 valandų nuo pasikvėpinimo. Tokie kvepalai padės atrasti savo talentus ir įgūdžius, apie kuriuos anksčiau buvo net neįtariama.

 

Aromatai flegmatikams. Ramiems, santūriems, nepajudinamiems kaip uola flegmatikams dažnai trūksta aistros, jaudulio, dinamikos, laisvumo, impulsyvumo ir atsipalaidavimo. Norėdami, kad kitais metais sektųsi, flegmatikai turėtų rinktis aromatus, kurie sužadintų paslėptą (dažnai net nuo jų pačių) asmenybės pusę: kurstytų aistras, padėtų atsiskleisti vaizduotei, priverstų venomis greičiau tekėti kraują. Ko gero, geriausias pasirinkimas, būtų aštrūs kvapai, primenantys rytietiškus smilkalus, tačiau ne tie, kurie skatintų pasinerti į prabangą arba meditaciją, bet tie, kuriais pasikvėpinus norėtų ištirpti geidžiamo asmens glėbyje. Jiems tinka dviprasmiški ir provokuojantys kvepalai, padedantys atrasti naujas galimybes. Kuo ryškesnis kvapas, tuo sėkmingesni ateinantys metai. Vengti šaltų ir per daug ramių kvapų – tokie aromatai nepadeda sureguliuoti energijos ir siekti tikslų. Šiems žmonėms svarbu rinktis tokius kvepalus, kurių aromatas išsilaikytų bent keletą valandų. Jiems svarbios pirmosios kvepalų natos – pirmasis įspūdis. Flegmatikams rekomenduojama visada su savimi turėti mažą kvepalų buteliuką, kurį galėtų pauostyti ir akimirksniu pasikelti nuotaiką.

 

Aromatai melancholikams. Melancholiškos prigimties žmonės nesąmoningai slopina savyje atkaklumą, dinamiškumą ir nenuspėjamumą. Tačiau norėdami būti visiškai laimingi, jie turi sugebėti atrasti savyje šias savybes. Tą padaryti padėti gali tinkamai parinkti kvepalai. Jiems tinka ryškūs, išskirtiniai, gaivūs ir šiek tiek aštroki aromatai. Pasikvėpinus tokiais kvepalais turėtų norėtis veikti, judėti, linksmintis ir pozityviai mąstyti. Geriausi kvepalai būtų tokie, kurie suteiktų aktyvumo ir veiktų tiek sąmonę, tiek pasąmonę. Melancholikai yra dar jautresni ir dirglesni negu cholerikai, todėl ir skirtingi kvapai juos veikia stipriau. Vengti kvapų, kurie gali atgaivinti liūdnus prisiminimus, taip pat tokių kvapų ir skonių, kurie būtų pernelyg infantilūs: vanilinių ledų, rožinių niekučių ir mielų kačiukų. Rinkdamiesi kvepalą melancholikai labiausiai turėtų atkreipti dėmesį į galutinę natą, kuri išlieka ant odos net praėjus kelioms valandoms po pasikvėpinimo. Kuo ilgiau kvapas laikysis ant odos, tuo geriau, nes jis nuolatos primins kažką malonaus ir suteiks optimizmo, suteiks pasitikėjimo savimi, padės džiaugtis gyvenimu, suteiks drąsos išbandyti naujus dalykus ir tiesiog mėgautis tuo, kas vyksta aplinkui.

 

Pabaigai reikėtų paminėti tai, kad kvepalai yra tam, kad teiktų džiaugsmą, pakeltų nuotaiką, todėl svarbiausia rinktis tokius, kurie iš tikrųjų patiktų. Kai kuriems žmonėms apskritai kvepalai kelia alergiją, todėl jiems nereikėtų pradėti kvėpintis tam, kad pritrauktų laimę ir sėkmę. Galima deginti aromatines žvakes, lempas, smilkalus. Būdų jai pritraukti yra daugybė. Aromatai – tik vienas iš jų. Beje, artėjančių 2016 metų kvapas, tinkantiems visiems – raudonojo, karčiojo apelsino.