Seksas ne visada kelia malonumą, ypač jei galvoje sukasi keisčiausių idėjų ir norų. Kartais dėl sekso traumų galima patekti net į ligoninę. Niekada nereikėtų per daug rizikuoti ir vadovautis vien tik aistra, pamiršus sveiką protą! Štai kelios tikros žmonių istorijos apie sekso traumas, kurių galėjo ir nebūti.

 

seksas

8 baisiausios ir keisčiausios sekso traumos:

 
  • Užbetonuota tiesioji žarna. Viena eksperimentus lovoje mėgstanti pora nusprendė paįvairinti savo lytinius santykius gana neįprastu būdu: įpilant šlapio cemento į partnerio tiesiąją žarną. Tokie eksperimentai, kaip ir galima tikėtis, gerai nesibaigė ir išsigandusiai porai teko skubėti į ligoninės priimamąjį (kai cementas pradėjo kietėti, jis pradėjo kelti siaubingą skausmą). Laimei, gydytojams beprotišką porelę pavyko išgelbėti, bet savo romantiško nuotykio jie nepamiršt tikriausiai niekada, rašo metro.co.uk.
 
  • Elektrinis pjūklas kaip vibratorius. Protu nesuvokiama, kaip kai kuriems žmonėms gali kilti minčių naudoti ne saugius vibratorius, bet tokius pavojingus ir aštrius įrankius. Tačiau JAV policija negalėjo tokiai keistuolių porai pateikti jokių kaltinimų (nebent būti kvailu yra nusikaltimas), nes nebuvo įvykdytas joks nusikalstamas aktas.
 
  • Nukąsta varpa. Ši sekso trauma, kokios nenorėtų patirti joks vyras pasaulyje, nutiko Singapūre. Slapta meilužė vieną singapūrietį malonino automobilyje stovėjimo aikštelėje. Tuo metu autobusiukas pavažiavo atgal ir netyčia atsitrenkė į automobilį, kuriame virė meilės aistros. Moteris iš išgąsčio vyro pasididžiavimą sukando kiek per stipriai. Negana to, kad prarado savo pasididžiavimą, netrukus prarado ir žmoną, kuri sužinojusi traumos pobūdį ir priežastį, pareikalavo skyrybų.
 
  • „Sukibusi“ pora. Kamasutra daugybei porų suteikė daug malonių, naujų pojūčių, bet viena susituokusi pora iš Rusijos galėtų papasakoti apie tamsiąją knygos pusę. Jie bandė šezlongo kėdės pozą, kai vyras turi būti labai išsirietęs. Tokioje nepatogioje pozoje vyro koją sutraukė mėšlungis ir jie su žmona „susirakino“. Prireikė medikų pagalbos, kurie atskyrė „susikibusius“ lytinius organus.
 
  • Pūslės genitalijose nuo kario troškinio. JAV viena moteris pateko į ligoninės priimamąjį, patyrusi sunkius nudegimus makšties srityje, kai aistros apimtas vyras pabandė pasimylėti su žmona, tuo metu ruošiančia kario troškinį.
 
  • Varpos lūžis, dėl kurio kalta mama. Seksas vienam taip pat gali būti labai pavojinga, todėl net vienišiai turėtų būti labai atsargūs. Vienas, maždaug 60 metų vyras entuziastingai darbavosi ranka, kai netikėtai į jo kambarį įėjo mama. Skubėdamas prie durų išvaryti mamos, kol ji dar nieko nepastebėjo ir nepasišlykštėjo, vyras iš skausmo ir siaubo suakmenėjo. Pasigirdo garsus tarkštelėjimas ir lūžo varpa. Nors joje net nėra kaulų, tačiau ji vis tiek gali lūžti.
 
  • Į plaučius įtrauktas prezervatyvas. Sloga ir karščiavimas yra standartiniai įprasto peršalimo simptomai, todėl nieko nuostabaus, kad viena moteris iš Indijos neskubėjo kreiptis į gydytojus. Tačiau nemalonūs simptomai nepraėjo nė po metų, todėl ji pagaliau užsiregistravo pas gydytoją. Kai galų gale ji apsilankė pas gydytoją ir atliko reikalingus tyrimus, paaiškėjo, kad jos plaučiuose yra įstrigęs prezervatyvas. Paaiškėjo, kad indė netyčia, pati to nejausdama, jį įkvėpė, kai malonino savo vyrą oralinėmis glamonėmis.
 
  • Dvasininkas ir bulvė. Kaip buvo iš tikrųjų mes tikriausiai niekada taip ir nesužinosime, bet tiesa yra ta, kad kartą D. Britanijoje į ligoninės priimamąjį atvyko susigėdęs vyras ir paprašė pagalbos, nes jam užpakalyje įstrigo bulvė. Dvasininkas droviai paaiškino, kad kabindamas užuolaidas, paslydo ir krito ant virtuvinio stalo, ant kurio buvo palikta bulvė. Gydytojai daugiau nieko neklausinėjo ir suteikė vyrui pirmąją pagalbą.