Pasaulis kupinas paslapčių. Kai vienos išaiškėja, atsiranda kitų. Kai kurias paslaptis žmonija narplioja jau tūkstančius metų, o kai kurios mįslę užminė palyginus neseniai. Štai kelios, keistos ir dar neatskleistos pasaulio paslaptys, apie kurias greičiausiai dar nesate girdėję!

 

7 keistos, dar neatskleistos pasaulio paslaptys:

 

paslaptys

  • Kietoji šviesa. Kietoji šviesa dažnai siejama su NSO pasirodymu. Tai šviesa, kuri turi kietiems kūnams būdingų savybių. Tie, kurie ją matė, teigė, kad šviesos spindulys „išsivynioja“ nuo skraidančios lėkštės ir su fizine jėga paliečia žemę. Kalbama, kad kietoji šviesa gali patekti į uždaras patalpas ir tapti kampuota. Šiuolaikiniam mokslui tai visiškai nežinoma sąvoka.
 
  • Dangaus drebėjimai. Dar prieš atsirandant viršgarsiniams skrydžiams, žmonės matydavo ir girdėdavo kurtinančius griausmus, sklindančius iš giedro dangaus. Nėra jokio paaiškinimo vadinamiesiems dangaus drebėjimams. Kai jie vyksta, nebūna žaibų nė ženklo (kurie gali nukeliauti ilgus atstumus net per giedrą dangų, ir nėra jokio logiško  atsakymo, kodėl staiga iš dangaus pradeda sklisti nežemiški garsai. Vieni tiki, kad dėlto kaltos nežemiškos jėgos, o skeptikai dėlto kaltina radijo bangas, saulės aktyvumą ir net povandeninius laivus.
 
  • Devynių taryba. Tikima, kad pasaulyje egzistuoja taryba, kurią sudaro labai išsivysčiusios būtybės, tiesiogiai kontroliuojančios žemę ir jos gyventojus. „Tomas“, tapatinamas su senovės egiptiečių dievu Atumu, yra šios tarybos atstovas. Likę tarybos nariai taip pat susiję 8 svarbiausiais Egipto dievais. Tikima, kad šis devynetas pasėjo gyvybę Žemėje. Nuo to ir kilo mintis, kad žmogus kilo iš ateivių.
 
  • Polocko dvynės. 1958 metais gimė dvynės Gillian ir Jennifer Polock. Likus 2 metams iki jų gimimo žuvo jų seserys dvynės automobilio katastrofoje. Gillian gimė su gimimo žymėmis, kurias turėjo viena iš seserų. Kai mergaitės paaugo, jos pradėjo prisiminti detales iš mirusių seserų gyvenimo, kurių jos paprasčiausiai negalėjo žinoti. Jos sugebėjo atpažinti namą, kuriame anksčiau gyveno jų tėvais ir žaislus, kurie priklausė kitiems broliams ir seserims. O keisčiausia tai, kad kiekviena iš jų galėjo detaliai atpasakoti tragiškos nakties įvykius, kai žuvo seserys dvynės.
 
  • Fantomų laidotuvės. Fantomų laidotuvių tradicija gyvuoja nuo XVII amžiaus, o gal ir anksčiau. Žmonės keliaudami apleistose vietovėse kartais pastebėdavo vaiduokliškas laidotuvių procesijas. Šiurpios vizijos būdavo ne tik matomos, bet ir girdimos – liudininkai pasakojo girdėję laidotuvių raudas, giesmes, vėją kapinėse, darbininkų, ruošiančių kūną laidojimui, skleidžiamus garsus ir pan.
 
  • Kaikoura NSO. 1978 metais Pietų pusrutulyje užfiksuota aibė NSO atvejų. Tuo pačiu metu pasirodė keistos šviesos Naujosios Zelandijos pietinės salos pakrantės kalnų papėdėje. Be to, paskido žinia, kad daugybė avių toje vietovėje buvo pagrobta. Pareigūnas iš karinės bazės matė tą šviesą ir net kreipėsi į vietinę oro eismo kontrolę, kuri ne tik matė šviesą, bet ir aptiko ją su radaru. Policija pradėjo gauti daugybę pareiškimų, kad šviesos spinduliai nusileido ant vandens paviršiaus. Krovininio lėktuvo įgula taip pat matė keistas šviesas jūroje. Pasitelkus mokslinę įrangą nustatyta, kad šviesa keliauja 1930 km per valandą greičiu. Galiausiai buvo prieita išvada, kad ten sklandė tikrai ne žemiškos kilmės lėktuvas.
 
  • Plaukuotos rankos. 1920 metais Dartmūre Devono grafystėje (D. Britanijoje) vykdavo daug nelaimingų atsitikimų kelyje. Visi nelaimingi atsitikimai buvo mirtini, nors nebuvo nieko neįprasta kelyje. Vieną vakarą vėl nutiko nelaimė kelyje, tačiau vairuotojui pavyko išsigelbėti. Ligoninėje atgavęs sąmonę vyras atrodė labai stipriai sukrėstas. Policijai jis paaiškino, kas nutiko: kai jis beveik įvažiavo į nelaimių ruožą kelyje, pajuto, kad kažkieno plaukuotos rankos perėmė vairą ir jis neteko kontrolės. Toliau vyko nelaimės kelyje ir dar vienas, išlikęs gyvas, papasakojo tokią pačią istoriją. Kiek vėliau pro šią vietą važiavo mediumas ir jis savo akimis matė, kaip per priekinį stiklą pradėjo ropštis plaukuotos rankos be kūno ir veržtis į automobilio saloną.