Yra daug ženklų, kad vyras yra neištikimas, tačiau labiausiai tikėtini iš jų yra tik 4. Teigiama, kad jeigu vyrui būdingi šiek akivaizdūs ženklai, yra net 80 % tikimybė, kad jis yra neištikimas. Pastebėjus kažką įtartino, reikėtų neignoruoti ir ryžtis atviram pokalbiui. Galbūt ilgalaikius santykius (santuoką) dar bus galima išgelbėti!

 

santykiai

4 akivaizdūs ženklai, kad vyras neištikimas:

 
  • Išvaizdos pokyčiai. Vyras arba gyvenimo partneris pradeda labiau rūpintis savimi negu bet kada anksčiau: įsigyja naujus kvepalus, pakeičia plaukų kirpimo ir aprangos stilių. Jeigu atrodo, kad partneris nenori daug laiko leisti su jumis, tai yra didelė tikimybė, kad vyras yra jums neištikimas.
 
  • Slaptažodžių atsiradimas. Jeigu vyras staiga nustato slaptažodį savo išmaniajame telefone, nešiojamame kompiuteryje be jokios geros priežasties – tai nerimą keliantis ženklas. Žinoma, jeigu moteris be didelių ceremonijų naršo po asmeninius partnerio aplankus ir stebi visus įeinančius skambučius, tai galbūt nieko keista, kad vyras nori šiek tiek daugiau privatumo ir nustato slaptažodį. Tačiau jeigu jūsų santykiuose buvo daug pasitikėjimo vienas kitu ir staiga vieną dieną jis uždėjo slaptažodžius ant visų nuosavų įrenginių, galima įtarti, kad jis turi ir nori kažką nuslėpti.
 
  • Elgesio ir bendravimo pokyčiai. Žmogaus, kuris yra neištikimas, elgesys staiga pasikeičia – tampa piktas ir agresyvus. Kiekvieną kartą suskambus telefonui, jis atsikelia ir išeina iš kambario, kad galėtų pakalbėti niekieno netrukdomas. Kiekvienas klausimas, net pats paprasčiausias, baigiasi konfliktu. Kartais net atrodo, kad jis specialiai ieško preteksto ginčams. Po kiekvieno tokio pokalbio, jis išeina iš namų, nes nori „įkvėpti gaivaus oro“. Iš tikrųjų šioje situacijoje vyras elgiasi taip, nes nori nustoti jaustis kaltas. Jis tiesiog bando pateisinti savo veiksmus, apkaltindamas kitą.
 
  • Jis nuolat turi kitų planų. Paskutinis ženklas, kad vyras gali būti neištikimas – noras išeiti iš namų be antrosios pusės. Jeigu jūsų vyras anksčiau kviesdavo kartu eiti į kiną ar restoraną, siūlydavo susitikti su draugais, eiti į miestą, bet dabar pradėjo ieškoti priežasčių, kodėl jam reikia eiti vienam, be antrosios pusės. Tai yra didelį nerimą dėl santykių bendros ateities keliantis ženklas. Tas pats galioja situacijoms, kai vyras buvo linkęs laisvalaikį leisti namuose, o dabar nuolat eina su kažkuo susitikti. Labai didelė tikimybė, kad jūsų vyras rado kitą, nors jūs to dar nežinote.
 

PASTABA! Išvardyti ženklai gali nieko nereikšti. Tačiau, kelis pastebėjus, reikėtų jų neignoruoti. Tačiau neprarasti sveiko proto. Gali būti, kad bet kokie pokyčiai reiškia visai ką kita, negu jūs galvojate!