Subrendo ilgai laukti ir labai būtini pokyčiai. Gyvenimas aiškiau atvers akis, leis visiškai naujai pažvelgti į senas situacijas ir pamatyti savo naivumą. Laukia svarbios pamokos ir su jomis į gyvenimą ateinantys pokyčiai. Trims Zodiako ženklams pagaliau pavyks išspręsti ilgai ramybės nedavusius klausimus.

 

VėžysConcept,Of,Astrology,And,Horoscope,,Person,Inside,A,Zodiac,Sign

 

Ši savaitė parodys, kokie naivūs buvote vertindami kitus. Manėte, kad galite juos išnaudoti kaip tinkami ir lengvai iš to išsisukti. Žmonės gudresni nei jums atrodė, o jūsų pasyvi agresija ne tokia ir subtili, kaip tikėjotės. Suvokimas gali būti nemalonus, bet būtinas, kad pagaliau įvyktų grįžimas į save ir ilgai laukti teigiami pokyčiai. Visata sukurs palankias sąlygas atsiskleisti jūsų gerumui, kilniai prigimčiai. Pagaliau suvoksite, kad daug daugiau pasiekti galima elgiantis draugiškai, maloniai, tam visiškai nereikia lipti per galvas, juolab, kad tai nesuderinama su tikrąja jūsų prigimtimi. Baigę kovoti su vėjo malūnais pajusite, kad viskas savaime stoja į savo vėžes, net ilgai spręstos ir neišspręstos problemos ima trauktis.

 

Mergelė

 

Jau kurį laiką stengiatės padaryti daugiau nei įmanoma. Keliate sau nepagrįstus lūkesčius ir baiminatės, kad neatlikę tam tikrų užduočių nuvilsite kitus. Taip manyti verčia perfekcionistiška Mergelių prigimtis. Šią savaitę gyvenimas parodys, kad neprivalote visą laiką būti tobuli ir kad nepadarę to, dėl ko save taip ilgai spaudėte, nuvilsite nebent patys save. Metas tapti atlaidesniems patiems sau. Savaitė išmokys lengviau eiti per gyvenimą ir tai leis paleisti visą tą sunkų emocinį bagažą, kurį seniai tempiatės su savimi, ir kartu atvers naujų galimybių duris. Pagaliau suprasite, kad ne viskas turi būti daroma per sunkų darbą ir savęs engimą.

 

Skorpionas

 

Jums įgimtas noras viską kontroliuoti, nes laikydami vairą savose rankose jaučiatės saugiai. Tam tikra prasme netgi jaučiatės geresni už kitus. To nedemonstruojate kitiems, tačiau tai apsunkina jūsų pačių gyvenimą. Šis nusistatymas verčia prisiimti per daug atsakomybių, atima gebėjimą atsipalaiduoti ir mėgautis natūralia gyvenimo tėkme. Šią savaitę nutiks kažkas, kas labai aiškiai parodys, jog pasaulis nenustoja suktis ir be jūsų. Šis suvokimas gali būti šokiruojantis, paliečiantis iki sielos gelmių, netgi priverčiantis susimąstyti apie egzistencijos prasmę. Lūžis gali būti skausmingas, bet galiausiai bus išlaisvinantis iš savo pačių susikurtų griežtų taisyklių. Pagaliau pradėsite labiau pasitikėti kitais, o svarbiausia, pačiu gyvenimu. Ne viskas gali ir turi būti kontroliuojama.

 

Autorius Jūratė Survilė