Be abejo, žinote, koks jūsų Zodiako ženklas, bet ar žinote, kokia planeta jus valdo? Kiekvieną Zodiako ženklą valdo viena iš Saulės sistemos planetų ir gali daryti labai didelę įtaką žmogui. Planetos senovės astrologijoje padeda pažinti bet kurį mėnesį gimusius geriau.

 

planetos

Saulės sistemos planetos ir kaip jos jus veikia:

 

  • Saulė. Liūtas yra valdomas Saulės. Kartą per metus Saulė būna tiksliai tame pačiame taške, kaip ir gimusio po Liūto ženklu gimimo dieną. Saulė šiems asmenims suteikia ugninio intensyvumo, meilės sau, charizmatišką asmenybę ir nuolatinę energiją, siekiant tikslų.

 

  • Mėnulis. Mėnulis valdo Vėžio ženklą. Mėnulis kontroliuoja daug dalykų Žemėje, įskaitant potvynius ir atoslūgius. Kartą per mėnesį Mėnulis priverčia Vėžius jaustis nesaugiai. Jiems patinka nuoseklumas ir saugumas. Jie dažnai renkasi likti namie – savo komforto zonoje.

 

  • Merkurijus. Mergelė ir Dvyniai yra valdomi šios planetos. Ši planeta aplink Saulę skrieja taip greitai, kad kartais atrodo, kad ji net sukasi atgal ir šis reiškinys vadinamas Merkurijaus retrogradu. Šis laikotarpis dažniausiai apibūdinamas kaip chaosas, kita vertus, tai reiškia, kad šios planetos valdomi Zodiako ženklai yra geri improvizuotojai. Du ženklai, kuriuos valdo Merkurijus, atspindi skirtingas šios planetos puses. Dvynius Merkurijus apdovanoja komunikabilumu ir gebėjimu išspręsti problemas bendraujant, o Mergeles – organizuotumu, tvarkingumu, griežtų sistemų sau sudarinėjimu.

 

  • Venera. Meilės, grožio ir meno planeta! Aplink Saulę apsisuka maždaug per 11 Žemės mėnesių ir tai reiškia, kad kas dvejus metus įvyksta retrogradas, kuris gali trukti iki dviejų mėnesių. Šis laikotarpis sužadina menišką ir mylinčią asmenybes puses. Veikia visus, bet ypač Svarstykles ir Jaučius. Jaučiams Venera suteikia meilę grožiui (gražiems daiktams ir skaniam maistui), o Svarstyklėms – meilę menui ir kūrybai. Šio ženklo atstovai giliau žvelgia į meno simbolius, madą ir dalijimosi maistu aktą.

 

  • Marsas. Vyriška planeta yra apie greitį, intensyvumą ir kovą. Valdo Aviną ir Skorpioną, stiprius ženklus, kurie garsėja karštu temperamentu. Avino ženklo atstovai niekada nesidairo atgal ir visada eina pirmyn. Skorpionai yra labai orientuoti į sėkmę ir nori besąlyginio lojalumo iš savo komandos. Aplink Saulę apskrieja per 2 metus, o Marso retrogradas pažadina karį kiekviename mūsų.

 

  • Jupiteris. Didžiausia Saulės sistemos planeta valdo dalykus, kurie yra dideli ir svarbūs. Ši planeta praleidžia beveik metus kiekviename Zodiako ženkle, nes jai reikia 12 metų apskrieti Saulę. Jupiteris valdo Šaulį ir dėlto jie mėgsta dideles kompanijas bei smagiai leisti laiką. Senojoje astrologijoje rašoma, kad Jupiteris valdo ir Žuvis. Kad ir kaip ten būtų, bet jis daro didelę įtaką ir jų gyvenimui.

 

  • Saturnas. Ši planeta valdo du gretimus ženklus – Ožiaragį ir Vandenį. Tamsiausiu metų laikų mus valdo Saturnas ir tai yra ribojimų planeta. Per visus Zodiako ženklų žvaigždynus pereina per 28 metus. Dėl Saturno įtakos žmonės nuolat ieško savo vietos pasaulyje. Jie nepaiso priimtų visuomenėje ribų ir normų. Jie dažnai laikosi nuošalėje, domisi žiniasklaida ir populiariomis kryptimis pasaulyje.

 

  • Uranas, Neptūnas ir Plutonas. Šios trys planetos atrastos palyginus neseniai, bet astrologai jau nustatė ir jų ryšį su Zodiako ženklais. Kiekviena iš šių planetų kažkokiu būdu veikia skirtingų ženklų atstovus. Uranas – Vandenio planeta – yra atsakinga už sukilimus ir revoliucijas. Žuvys šiuolaikinėje astrologijoje priskiriamos Neptūno įtakos zonai ir dėl šios planetos įtakos yra stipriai susijusios su psichoanalize, jaučia stiprų ryšį su fotografija. Plutonas – paskutinė atrasta planeta, turinti stiprų ryšį su Skorpiono ženklu. Dažnai siejamas su slaptu valdžios šaltiniu.