Jau rytoj, sekmadienį, televizijos žiūrovai išvys ketvirtąją TV3 realybės šou „2 Barai“ išlikimo kovą, kurioje bus atskleidžiama visa tiesa apie svarbiausius savaitės įvykius. Vienas iš jų – artimi Gabijos ir Martin santykiai, įskaudinę merginos mylimąjį, praėjusių metų dalyvį Žygį. Šis kaip reikiant įpyko, todėl Gabija nusprendė atsiprašyti ne tik paprastais žodžiais – įrašė Žygiui skirtą meilės dainą su Ruslanu Kirilkinu.

 

asm.-archyvas_2 (1) (Small) asm.-archyvas_2 (2) (Small)

 

Šią savaitę tarp projekto dalyvių sklandė itin liūdna nuotaika ir tvyrojo įtampa. Viskas dėl vieno lemtingo įvykio – Gabija vakarėlio metu glaustėsi su Martin, kas užkliuvo ne tik kitiems projekto dalyviams, bet ir merginos mylimąjam Žygiui.

 

Gabija_studijoje (Small) Gabija_studijoje2 (Small) Gabija_studijoje3 (Small)

 

Iš pradžių nenorėjęs taikytis ir bendrauti su Gabija, vėliau Žygis atvyko į pajūrį, kad pasikalbėtų su mergina apie griūvančius judviejų santykius. Apie ką kalbėjosi porelė, projekto kūrėjai atskleis tik rytojaus tiesioginėje transliacijoje.

 

Nuotr.-K.-Bakūno_1 (Small) Nuotr.-K.-Bakūno_2 (Small) Nuotr.-K.-Bakūno_3 (Small)

 

Panašu, kad Gabija nusprendė Žygio atsiprašyti ne tik žodžiais. Bandydamas taisyti nuotaiką R. Kirilkinas pasiūlė Gabijai sudainuoti bendrą dainą. Apie atlikėjos karjerą svajojanti mergina kaipmat sutiko.

 

Nuotr.-K.-Bakūno_4 (Small) Nuotr.-K.-Bakūno_5 (Small) Nuotr.-K.-Bakūno_6 (Small)

 

„Nujaučiau, kad Ruslanas pasirinks mane ir man pavyks. Tai buvo mano pirma įrašyta daina, tai norėjosi viską padaryti gerai. Man atrodo, kad pavyko“, – sakė Gabija.

 

Kartu su dainininku mergina įrašė vieną žinomiausių jo hitų – dainą „Laisvės kaina“. Šį kūrinį ji atliks sekmadienio išlikimo kovos metu. Gabija atskleidžia – ruošia ypatingą muzikinį pasirodymą, dedikuotą Žygiui.

 

Šį sekmadienį ant karštųjų kėdžių vėl kausis du projekto dalyviai. Vienas jų – daugiausiai komandos narių minusų surinkęs gražuolis Martin. Antrojo likimą tiesioginiame eteryje nuspręs daugiausiai pliusų surinkusi Lina.

 

Ar Gabijai ir Žygiui pavyko išsaugoti savo santykius? Kaip merginai sekėsi išpildyti vieną savo svajonių – įrašyti dainą? Kam teks atsisveikinti su realybės šou? Visi atsakymai – jau rytoj, 19.30 val. „2 Barai“ išlikimo kovoje.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba vienuolika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!