Lapkričio 25-ąją švenčiama šv. Kotrynos arba Senbernių diena. Daug žmonių klausia, kaip rasti meilę, bet net nesusimąsto, kad tinkamas kandidatas gali būti visai šalia, tik jo nepastebite. Galbūt reikėtų atmerkti akis ir apsidairyti aplinkui?

 

12 patarimų, kaip pritraukti meilę į savo gyvenimą:

 

santykiai

 • Nustoti klausti savęs, kaip rasti tinkamą partnerį. Pradėti klausti savęs, kaip tapti tokiu asmeniu, kurį kas nors norėtų rasti.
 
 • Būti iniciatyviems. Ką darote, kad padidintumėte savo šansus sutikti savo svajonių moterį ar vyrą? Rekomenduojama dėti tiek pat pastangų antrosios pusės paieškoms, kiek dėtume, norėdami rasti svajonių darbą. Tai bus žmogus, su kuriuo ketinate praleisti visą gyvenimą, todėl reikėtų būti nusiteikus rimtai.
 
 • Žinoti savo vertę. Žinote, kad esate nepakartojamas ir kad tam, kuris su jumis bus labai pasiseks, bet negalite tiksliai pasakyti kodėl? Žmonės neretai tiek daug laiko praleidžia galvodami apie tai, koks bus jų gyvenimo partneris, kad pamiršta pagalvoti apie save. Todėl vertėtų pagalvoti, ką jūs galite pasiūlyti tokio savo būsimai antrajai pusei, kad ji ar jis norėtų su jumis praleisti visą gyvenimą.
 
 • Būti realistais. Didžiuotis tuo, kuo esate, ir neskubėkite megzti naujų santykių. Tačiau išlikite realistais. Jeigu kelsite per didelius reikalavimus, gali būti, kad taip ir nugyvensite gyvenimą vieniši. Reikia būti pasiruošusiems visada ieškoti kompromisų. Galbūt jūsų išrinktasis nėra tobulas, bet, kita vertus, o kas yra?
 
 • Pakelti akis nuo išmaniųjų telefonų. Naudodamiesi naujausiomis technologijomis galime nepastebėti, kas vyksta aplinkui ir praleisti ne vieną galimybę susipažinti su žavia nepažįstamąja ar kerinčiu nepažįstamuoju. Visi trokšta susipažinti su savo būsima antrąja puse romantiškomis aplinkybėmis, bet net nesivargina pakelti akis nuo kompiuterių.
 
 • Paprašyti draugų pagalbos. Labai daug gražių meilės istorijų prasideda nuo to, kai du žmones supažindina bendri draugai. Juk jie jus pažįsta geriausiai, todėl tikrai nesiūlys susipažinti su tokiu žmogumi, kuris galėtų jus įskaudinti ar nuvilti.
 
 • Nesitikėti drugelių pilve per pirmąjį pasimatymą. Kartais žmonės iš karto pajunta vienas kitam labai didelę trauką, tačiau daugeliu atveju taip nebūna. Meilė paprastai gimsta iš lėto. Pirmieji pasimatymai dažniausiai būna šiek tiek keisti ir nejaukūs. Atsakykite sau į klausimą: „Ar pirmajame pasimatyme buvo smagu?“. Jeigu atsakymas yra taip, reikėtų suteikti antrąjį šansą.
 
 • Neieškoti antrosios pusės su lygiai tokiais pačiais pomėgiais. Tai, kad jūsų pomėgiai yra skirtingi, dar nereiškia, kad galite būti tvirta pora. Taip pat nebūtinai tokius pačius pomėgius turintys asmenys gali būti kartu. Be to, skirtingų pomėgių turintis žmogus gali praplėsti kito asmens akiratį ir padėti atrasti gyvenime naujų, jaudinančių dalykų.
 
 • Vengti per daug analizuoti savo išrinktąjį. Tai tiesiog tuščias laiko gaišimas. Geriau neanalizuokite, o tiesiog nuoširdžiai pasikalbėkite apie tai, kas jums iš tikrųjų rūpi.
 
 • Neieškoti savo ankstesnio partnerio kopijos. Jie yra buvę partneriai ne be priežasties. Be to, reikėtų pagalvoti, kad atsitiktinai susitikus gatvėje su buvusiu partneriu, gali būti labai nejauku prieš naują draugą ar draugę, jei jis ar ji atrodo beveik identiškai. Pasaulyje yra tokia daugybė skirtingų žmonių, reikėtų praplėsti savo akiratį ir išdrįsti nueiti į pasimatymą net ne jūsų tipo priešingos lyties atstovais.
 
 • Nereikėtų ieškoti informacijos apie naują pažįstamą internete. Tai formuoja išankstinį nusistatymą. Pažintis nebeatrodo tokia jaudinanti ir nepaprastai, kai jau viską apie jį žinai.
 
 • Prisiminti, kad gyvenimas mėgsta staigmenas. Tad nustokite sudarinėti sąrašus su būsimo parnerio savybėmis. Tiesiog būkite atviri naujoms pažintimis ir mėgaukitės gyvenimu!