Santykiai niekada nėra kaip atversta knyga. Juose visada yra paslapčių, nutylėtų dalykų. Tačiau paslaptys paslaptims nelygu. Kai kurios paslaptys, staiga išaiškėjus tiesai, galbūt galėtų net pakenkti jūsų santykiams, tačiau kai kurios iš jų nepadarytų jokio poveikio, todėl kam apie tai kalbėti?

 

santykiai

10 dalykų, kuriuos nuo jūsų slepia antroji pusė:

 

  • Naujas tikslas ar ambicija, apie kuriuos dar nėra pasiruošę kalbėti. Tyrimai rodo, kad partneriai gali turėti įvairių paslapčių vienas nuo kito, iš kai kurių vienos yra labai didelės (neištikimybė, skolos, narkotikai), bet dauguma iš jų yra palyginus nekaltos. Pavyzdžiui, Kolumbijos universiteto tyrėjai pastebėjo, kad žmonės linkę labai aukštus karjeros ir asmeninius tikslus pirmiausiai pasilaikyti tik sau. Žmonės slepia tai paprasčiausiai dėlto, kad kol kas nėra pasiruošę apie tai kalbėti, nėra visiškai užtikrinti, kad tikrai pavyks ir kol kas tai tik mintys jų galvoje.

 

  • Banko sąskaita nenumatytiems gyvenimo atvejams. Vienas dalykas asmeninius įsiskolinimus pasilaikyti sau, bet visai kitas – atsidėti šiek tiek pinigų asmeninėms reikmėms, nors dabartinės jūsų finansinė situacija yra gera. Juodai dienai taupyti reikia, nes niekada negalite žinoti, kas nutiks ateityje ir niekas kitas be jūsų neprivalo žinoti apie tą sąskaitą.

 

  • Koks iš tikrųjų buvo ankstesnis partneris. Santykių pradžioje dauguma porų pasikalba apie buvusius santykius, tačiau reikėtų žinoti, kad tai, ką sako jūsų išrinktasis – tai tik viena istorijos pusė. Jeigu partneris išmoko pamoką, ką darė blogai ir su kuo neturėtų taikstytis, nėra jokios būtinybės apie tai kalbėti. Žinoma, kitas žmogus gali pajusti emocinį poveikį dabartiniam partneriui, kuris ankstesniuose santykiuose kentėjo nuo buvusio partnerio neištikimybės (jis gali būti per daug pavydus ir įtarus).

 

  • Erzinantis, įkyrus elgesys. Maži, erzinantys įpročiai niekam nekenkia, bet gali sukelti didelius konfliktus. Dėl ramybės namuose daugelis žmonių renkasi nutylėti apie tai, kad juos erzina partnerio įprotis garsiai kramtyti maistą, rašyti žinutes, žiūrint filmą ar kalbant nuolat įterpti kokį nors bereikšmį žodelį.

 

  • Tikslus buvusių lytinių partnerių skaičius. Apie tai kalbėti visiškai nebūtina. Daug svarbiau pasitikrinti dėl lytiškai plintančių ligų prieš pradedant intymius santykius, o ne žinoti tikslų skaičių.

 

  • Eksperimentai studijų laikais. Nebūtina sakyti dabartiniam partneriui, kad kažkada vieną kartą pabandėte seksą trise ar pasibučiavote su tos pačios lyties asmeniu. Tokios paslaptys paprastai nėra kenksmingos santykiams, nes tokie dalykai, padaryti iš smalsumo, daugiau nebedomina.

 

  • Iš tikrųjų nepatinka partnerio tėvai. Dažniausiai sužinoti, kad partneriui iš tikrųjų visai nepatinka jūsų tėvai, yra labai skaudu. Mitas, kad dauguma žmonių žino, kokią nuomonę jų antrosios pusės turi apie jų tėvus. Paprastai nė nebūtina žinoti, kad antrosios pusės mama yra per daug reikli, o tėtis – per daug siaurų politinių pažiūrų. Žinoma, jei dėlto kyla daug problemų, verta tai aptarti ir paieškoti kompromisų, bet jeigu jiems tiesiog nepatinka tėvų asmenybės, tada tegul tai ir lieka vien tik mintyse.

 

  • Pastebėjo, kad partneris priaugo šiek tiek svorio. Dauguma žmonių nemėgsta, kad kiti pirštu rodytų į jų kūno trūkumus. Jie ir patys puikiai mato ir blogai jaučiasi, nes priaugo svorio, pražilo ir išbėrė veido odą. Jeigu abu partneriai nori turėti gražesnį kūną, jie gali kurti bendrus planus, planuoti sportuoti kartu ir tai duos geresnių rezultatų negu niekam nereikalingas priminimas, neva dabar atrodote prasčiau negu pažinties pradžioje.

 

  • Gydėsi nuo lytiškai plintančių ligų. Jeigu lytiškai plintančios ligos buvo visiškai išgydytos apie jas nebūtina užsiminti naujam partneriui, bet, jeigu ligos nėra išgydomos ir virusai visą gyvenimą tūno jūsų organizme, apie tai reikėtų pasikalbėti, prieš pradedant lytinius santykius su nauju asmeniu.

 

  • Gėdingi įvykiai gyvenime. Gali būti, kad jūsų partneris papasakos jums apie tai, kad lankėsi vasaros stovykloje vasarą, bet nė neužsimins apie incidentą, kad jo rankšluostis buvo pavogtas ir jam teko nuogam bėgti per visą stovyklą. Visiškai normalu, kad jis nenori prisiminti tokių dalykų!