Vos prieš metus išleistos knygos, skirtos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, „Viskas bus gerai” projektas plečiasi. Pernai šio leidinio atsiradimą inicijavo „Happimess” labdaros iniciatyva, knygą kūrė Algis Kriščiūnas ir Jurga Baltrukonytė, o pagrindiniu rėmėju tapo „ACME Grupė”, kurie finansavo didžiąją dalį kaštų, susijusių su knygos leidyba. Šiandien pati knyga yra tarsi medžio kamienas, iš kurio į pasaulį skverbiasi nauji projektai.

 

ACME Grupė_1

 

 „Vaikams, kurie serga sunkiomis ligomis, būtina ne tik medicininė ar psichologinė pagalba, bet ir socializacija – edukaciniai bei pramoginiai užsiėmimai, kad vaikai galėtų grįžti ir integruotis į įprasto gyvenimo ritmą. Socializacijos procesas yra ne mažiau svarbus ir reikalingas”, – akcentuoja „ACME Grupės” vadovas Sergej Artemiuk.

 

ACME Grupė_2

 

Darbuotojai – renginio pamatas

 

Šiais metais Gerų darbų mugė vyko rugsėjo 12 dieną, jos metu „ACME Grupės“ darbuotojai paaukojo 4 771 eurų, o bendrovių grupė šią sumą tradiciškai padaugino 10 kartų, papildomas lėšas skirdama iš bendrovės sąskaitos. Taigi viso 52 481 eurų nukeliavo į Gerų darbų fondą. Pusė šios sumos skiriama „Happimess“ veiklai remti, o kitą pusę „ACME Grupė“ paskiria kitoms prasmingoms veikloms ir inciatyvoms. „ACME Grupė“ yra viena pirmųjų lietuviškų bendrovių, kuri itin stipriai įtraukia savo darbuotojus į labdaringą veiklą. Iš esmės, patys darbuotojai yra mugės ir organizatoriai, ir dalyviai. Jie patys organizuoja įvairias veiklas, žaidimus, dirbtuves, aukcionus, kurių metu ir yra aukojamos lėšos.

 

ACME Grupė_3

 

„Ši mugė kuria vertę ne tik mūsų remiamoms organizacijoms ir šeimoms, bet ir mums patiems, kaip komandai. Ruošdamiesi kolegos kartu kuria, dalijasi idėjomis, o susirinkę renginyje – bendrauja neformalioje aplinkoje ir prasmingai leidžia laiką kartu. Visa ši patirtis vėliau būna naudinga ir darbo aplinkoje. Gerų darbų mugė suvienija darbuotojus kartais labiau nei krepšinis“, – šypsosi Sergej Artemiuk.

 

ACME Grupė_4

 

Kartu organizacijos kuria naujas veiklas

 

Pagal knygą „Viskas bus gerai” šiuo metu baigiamas kurti stalo žaidimas, kuris buvo pristatytas šių metų „ACME Grupė” organizuojamoje kasmetinėje Gerų darbų mugėje. Kartu pristatoma ir aplikacija – žaidimas, skirtas mobiliesiems įrenginiams, kurį sukūrė įmonė „TutoTOONS”. Tiek stalo, tiek mobilusis žaidimai bus nemokamai prieinami vaikams Lietuvos ligoninėse. Pati knyga šiuo metu yra verčiama į anglų kalbą, o taip pat planuojama kurti knygą, kuri bus skirta vyresnio amžiaus vaikams ir paaugliams.

 

Bendra foto

 

„ACME Grupės” Gerų darbų mugės fondo lėšomis yra remiama daug įvairių projektų, kurie kuria ilgalaikę vertę. Šio fondo lėšomis Kauno tvirtovės VII forte įrengta inovatyvi matematikos klasė „Žaidimatika”. Ji skirta vaikams, kuriems dėl patirtų sunkių ligų ir praleistų pamokų būtina papildoma edukacinė pagalba, kad jie grįžtų į bendrą švietimo procesą. Be abejonės, padedama ir konkrečioms šeimoms bei vaikams, kuriems šiuo metu labiausiai reikia pagalbos. Remiama jų užklasinė veikla ar sveikatai stiprinti reikalingi užsiėmimai, finansuojami akiniai regos korekcijai, vaikai aprūpinami priemonėmis, būtinomis ruošiantis į mokyklą – šiemet buvo suruošta net 200 „mokinio krepšelių“, – nuveiktais bendrovės Gerų darbų fondo darbais dalijasi S. Artemiuk.

 

Happimess_1

 

Įsitraukti gali visi

 

„Happimess“ savo veiklą pradėjo prieš ketverius metus, kai ją į pasaulį, daryti gerų darbų, paleido kūrybinė reklamos agentūra „Clinic 212”. Tądien niekas nežinojo, kaip seksis augti tam, ką tik pasodintam „ąžuoliukui“. Šiandien aišku, kad per ketverius metus tas ąžuoliukas gerokai paūgėjo. Prie projekto prisideda žmonės, aukodami savo vaikų išaugtus daiktus ar nebereikalingus žaislus, įmonės, dovanodamos savo produkciją ar kartu su „Happimess“ kurdamos naujus produktus, įvairūs autoriai, kurdami vizualus ir kitą reikalingą medžiagą. „Prisidėti gali bet kas, mes visuomet rasime kaip tai galima padaryti. Svarbiausia yra noras daryti gerus darbus“, – sako „Happimess“ labdaros iniciatyvos vadovė Jurgita Jakaitė.

 

Happimess_2

 

Asmuo kontaktams:  Jurgita Jakaitė, jurgita@happimess.lt, +370 655 66463

Sekite organizacijos veiklą: https://www.facebook.com/happimessiniciatyva/

Aplankykite, aukokite daiktus, įsigykite paaukotus daiktus: https://www.facebook.com/happimessshop/

Daugiau informacijos apie projektą: www.happimess.lt

 

Šventės akimirka_1 Šventės akimirka_3 Šventės akimirka_5 Šventės akimirka_6 Šventės akimirka_7 Šventės akimirka_8 Šventės akimirka_9 Šventės akimirka_10 Šventės akimirka_11