Jau šį, antradienio, vakarą 20.00 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ išrikiuos gražiausias krepšininkų žmonas ir mylimąsias. Nors Lietuvoj aukštaūgiai sportininkai yra tiesiog garbinami, jų asmeninis gyvenimas dažniausiai slepiamas po devyniais užraktais, o gauti garsaus krepšininko interviu ne apie krepšinį tampa iššūkiu žiniasklaidai. Šįvakar per TV3 – išskirtinės krepšininkų ir jų mylimųjų istorijos.

 

TV3_ZD_Krepsininku_zmonos_Vestuviu_planuotoja_Diana_Sugintiene

Edita ir Tatjana Lavrinovič, Vilma Javtokienė, Eglė Valančiūnienė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Viktorija Macijauskienė, Goda Alijeva – šios ir kitos gražuolės išgarsėjo atsidūrusios talentingų krepšininkų gyvenime. Pastaruoju metu daug aistrų kursto ir žinoma stilistė Asta Valentaitė, draugaujanti su krepšininku Dovydu Rediku. Moteris romantiškomis poros nuotraukomis dalijasi socialiniuose tinkluose.

 

„Vitalka, prisipažink, – pavydi krepšininkams dėl to, kad jiems panos ant kaklo kariasi“, – „Žvaigždžių dešimtuko vedėja“ ir krepšininko Simo Jasaičio žmona Oksana provokuos savo kolegą Vitalijų Cololo. „O ko man pavydėti? Man irgi karias, bet aš tvirtas kaip uola – juk esu vedęs“, – nepasiduos Cololo, tačiau vėliau prisipažins, kad šiek tiek pavydi Jonui Valančiūnui, kuris su gražuole žmona Maldyvuose kopinėjo medų po vestuvių.

 

„Kam jums tas vargas?“, – klaus Darjušas Lavrinovičius, paklaustas, ar krepšininkai tikrai yra svajonių vyrai, tačiau prisipažins, kad jis pats stengiasi būti geras vyras ir praleisti kuo daugiau laiko su šeima: „Visos profesijos yra sunkios, jei esi profesionalas, ir reikalauja visiškai atsiduoti savo darbui. Būna, kad vaikų gimtadienius dėl išvykų praleidžiu, tada švenčiam antrą kartą“.

 

Dainininkė G. Alijeva, ištekėjusi už krepšininko R. Alijevo, nustojo koncertuoti ir visiškai atsidavė šeimai. „Gal jai dabar to reikia? Bet juk ji jauna moteris, negi jai to užtenka? Man – ne, norisi suderinti darbą su šeima“, – komentuos grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė.

 

„Kažkodėl tarp krepšininkų beveik nėra skyrybų, tai yra puiku, matyt, jie renkasi savo mentaliteto žmonas. Turbūt Oksana vienintelė yra tokia, kuri gali už save pakovoti. Juk jaunas žmogus, staiga praturtėjęs, neretai ima nebesiskaityti su antrąja puse, žinom juk ir tokių krepšininkų, kurie ir ranką prieš savo antrąją pusę pakėlė. Pas mane irgi buvo atėjęs vienas garsus krepšininkas dėl vestuvių kalbėtis, tiesą sakant, man jis pasirodė tikras despotas, ir mes jam vestuvių nedarėme“, – atviraus vestuvių planuotoja Diana Sugintienė.

 

„Ne visada krepšininkai renkasi merginas. Kartais pačios merginos renkasi sau vyrą. Ypač, jei prie jos rikiuojasi eilė norinčiųjų užkariauti širdį. Manau, A. Valentaitės atvejis būtent toks. Ir visai gali būti, kad jos ir D. Rediko santykiai puikiai susiklostys, nepaisant 12 metų amžiaus skirtumo. Asta ir po 40 metų atrodys taip pat gražiai, o jis jau bus senas, traumuotas buvęs sportininkas“, – ironiškai šmaikštaus Gediminas Juodeika.

 

Tuo tarpu kalbėdamas apie O. Pikul-Jasaitienę Gediminas tars: „Tik tokia stipri moteris kaip Oksana galėjo sutramdyti Simą. Juk iki tol jis turbūt įsivaizdavo, kad yra didžiausia žvaigždė, bet paaiškėjo, kad yra ir didesnių – visai šalia ir jam teks su tuo susitaikyti“.

 

„Galbūt atsitiks taip, kad Oksana vieną dieną taps kaip Motina Teresė. Stebiu, kaip ji tampa brandžia, išmintinga moterimi, kuri mokosi iš savo klaidų. Skaičiau, kad ji kalba, jog gali išsiimti implantus. Prisipažino, jog gailisi pozavusi nuoga, kad savo dukrą auklėtų kitaip. O juk kiekvieną jos žodį gaudo jaunos mergaitės. Būtų puiku, jei ji pasakytų – nebeisiu į soliariumus, nes tai kenkia sveikatai. Toks Oksanos virsmas yra nuostabus, nes ji suprato, kad ne tik kvailystėmis galima pelnyti populiarumą, bet ir brandžiais poelgiais“, – samprotaus vestuvių planuotoja D. Sugintienė.

 

„Žvaigždžių dešimtukas. Vasara.“ antradieniais 20.00 val. per TV3!