„Naujoje valdžioje susiformuos gera ir stipri „moterų grupuotė“, – išanalizavęs moterų, kurios valdo Lietuvą, nuotraukas atskleis žinomas fenotipologas Markas Lučinas. Jau rytoj, sausio 3-ąją, nauju laiku – 19.50 val. laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ – sensacingos garsiausio veidų eksperto įžvalgos apie žinomiausias mūsų šalies moteris politikes.

 

„Ji gali „sugraužti“ bet kurį“, „Ši politikė – protinga moteris“, „Labai įdomi moteris, ji gali sukelti daug triukšmo valdžioje…“ Kuriai iš garsiausių Lietuvos politikių skirti šie M. Lučino pastebėjimai?

 

Živilė Pinskuvienė, Aušrinė Marija Povilionienė, Dalia Teišerskytė, Loreta Graužinienė, Neringa Venckienė, Birutė Vėsaitė, Rūta Rutkelytė, Aurelija Stancikienė, Agnė Bilotaitė ir Rasa Juknevičienė…

 

Internautai, pareikšdami, kuri šalies valdovė jiems labiausiai ne prie širdies, TV3 televizijos internetiniame puslapyje skyrė joms iš viso daugiau nei 200 000 balsų. Daugiau nei pusė visų balsų atiteko dviem tautos išrinktosioms – A. M. Povilionienei ir N. Venckienei. Kuri iš jų bus tituluota kaip prasčiausia Lietuvos valdovė?

 

„Ši politikė tikra grobuonė – ryžtinga, stipri ir tvirta. Ji gali paimti vėliavą ir vesti tautą į priekį“, – žvelgdamas į vienos Seimo narės nuotrauką jau rytoj laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ nauju laiku 19.50 val. tvirtins M. Lučinas.

 

Visas praėjusias „Nuodėmių dešimtuko“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/nuodemiudesimtukas.

   

„Nuodėmių dešimtukas“ – ketvirtadieniais 19.50 val. tik per TV3!