Šiandien, spalio 8-ąją, Lietuvos moterims skirtas kanalas TV8 švenčia pirmąjį savo gimtadienį. Per vienus gyvavimo metus TV8 savo žiūrovėms dovanojo įsimintinas akimirkas su mylimais serialais, nuostabiausiomis kino meilės istorijomis, kulinariniais šou, visada aktualiais Martos Stiuart patarimais ir gražiausia senąja animacija. Jau rytoj, antradienį, moteriškiausio kanalo Lietuvoje eteryje – dar viena premjera: stilingas, dramatiškas ir kartu komiškas įtraukiančio siužeto rusų serialas „Mano likimo šeimininkė“ (Xозяйка моей судьбы).

 

Darbo dienomis 18.00 val. TV8 eteryje patrauklūs rusų aktoriai pasakos vingiuotą vienos šeimos istoriją. Pagrindinės herojės – seserys Lika ir Marina išgyvena skaudžią vaikystę: tėvas dėl savo pirmosios gyvenimo meilės palieka šeimą, o mamą ištinka lemtingas širdies priepuolis. Mergaitėms belieka vaikų namai, tačiau vos sulaukusi pilnametystės vyresnioji ištrūksta iš jų ir imasi pati globoti savo dvylikametę seserį.

 

Lika tampa sėkminga masažo terapijos specialiste, o Marina – pagrindine lėlių teatro aktore, vos spėjančia skaičiuoti savo spektaklius. Deja, seserų gyvenimą – jų meilės, karjeros ir kasdienybės istorijas – gaubia ne viena paslaptis…

 

Dramą ir komediją jungiantis pasakojimas su patraukliais aktoriais priešakyje, ne tik moteris, bet ir jų šeimos narius pavergs tiek siužeto vingiais, tiek nuostabiomis filmavimo vietovėmis. „Mano likimo šeimininkė“ – darbo dienomis 18.00 val. tik per TV8!

 

„Mano likimo šeimininkė“ – pirmadieniais–penktadieniais 18.00 val. tik per TV8!