„CrossFit treniruotėje sportuoja tiek vaikai nuo trejų metų, tiek senjorai, sulaukę devyniasdešimties“, – sako į TV3 televizijos laidą „Mitybos ir sporto balansas“ pasidalinti savo patirtimi pakviestas treneris Tadas Gudžiauskas. Tačiau manantiems, jog CrossFit treniruotė yra lengva, nes joje dalyvauja net ir garbaus amžiaus žmonės, laidos vedėja Vlada Musvydaitė sparčiai paprieštarautų.

 

TV3_Mitybos_ir_sporto_balansas_Vlada

„Ši treniruotė yra skirta žmonėms, kurie nusiteikia treniruotės metu ne tik intensyviai sportuoti, bet ir išbandyti bei stiprinti savo ištvermę. Pati į CrossFit salę atvykau nesitikėdama ypatingų iššūkių, tačiau treniruotės eigoje ėmiau nerimauti, ar pavyks įveikti visą „distanciją“: judėjimo intensyvumas išties didelis, o pratimų kaita – sparti“, – sakė laidos vedėja.
 

„Tiesa, kiek griežtas trenerio Tado paskatinimas vis greičiau bei tiksliau judėti padėjo atlikti treniruotę iki pabaigos. Tačiau, galiu patikinti, jog CrossFit treniruotė skirta ne tik stiprų fizinį pasiruošimą turintiems žmonėms, bet ir tiems, kurie sporto pasaulyje dar neturi jokios patirties“, – su šypsena pasakoja laidos „Mitybos ir sporto balansas“ kūrėja Vl. Musvydaitė.

 
Šeštadienį, 9.00 val., po pamokos, kaip taisyklingai atlikti CrossFit treniruotę, Lietuvos sporto universiteto mitybos specialistas Artūras Sujeta  aptars aktualumo niekad neprarandančią temą: kada, vis dėlto, kava yra naudinga, o kada – žalinga. Ieškant tikslios informacijos apie sveiką šio gėrimo vartojimą, pasiklysti informacijos kloduose išties nesudėtinga. Tačiau į klausimą, kokią kavą ir kokiais kiekiais vartoti, kad ji būtų kūnui bei savijautai naudinga, o ne kenksminga, pagaliau bus atsakyta.

 
CrossFit treniruotėje išmokti pratimai gali pasitarnauti kasdienybėje? Ką privalu apie kavą žinoti jos mylėtojams? Kuo naudinga beržų sula? Patarimai, kaip gyventi aktyviai ir sveikai – jau šį šeštadienį 9.00 val. TV3 televizijos laidoje „Mitybos ir sporto balansas“.
 

 

 „Mitybos ir sporto balansas“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!