Šį, trečiadienio vakarą 20.00 val. visus gero humoro mėgėjus prie ekranų suburs TV3 laida „Gero vakaro šou“, kuriam diriguoja puikusis Justino Jankevičiaus ir Mindaugo Stasiulio duetas. Karščiausių politikos naujienų apžvalga, nauja laidos korespondentė, nuoširdžiausi vaikų atsakymai į rimtus klausimus, dainininko Vaido Baumilos viešnagė – tai ir dar daugiau laukia žiūrovų.

 

TV3_Gero_vakaro_sou

 

„Pristatau laidos naują korespondentę – netikrą savo seserį Inetą Stasiulytę“, – besišypsodamas džiaugsmingai praneš M. Stasiulis. Specialus Inetos interviu iš angelų sargų – policijos pareigūnų šventės nepaliks abejingų. Ar sutiks pareigūnai su Inetos pasiūlymu ją… pagauti? Kaip reaguos policininkai į kitas Inetos užduotis? Reportaže – ir širdies masažas bei interviu tiesiai iš šventinio maršo.

 

TV3_Gero_vakaro_sou_Ineta_Stasiulyte

 

Studijos svečias dainininkas V. Baumila neneigs, kad svajojo pakliūti į NBA. „Tu irgi svajojai, Justinai“, – sakys jis. „Aš vis dar nelaidoju šio noro“, – nesikuklins J. Jankevičius.

 

TV3_Gero_vakaro_sou_katinas_Fokusas

 

„Ką laikai stipriausiu savo varžovu?“ – svečio teirausis laidos vedėjai. „Mane jau pavadino šiandien Donatu. Dažnai, iš tiesų, pavadina. Tai manau mes on the same level“, – apie panašumus su dainininku D. Montvydu prisipažins V. Baumila.

TV3_Gero_vakaro_sou_Vaidas_Baumila_Mindaugas_Stasiulis

 

Šįvakar žiūrovus intriguos M. Stasiulio parengtas žaidimas „Mažos paslaptys“, kuriame dalyvauti teks Justinui ir Vaidui. Ar neraudonuos vyrai, kai bus atskleistos jų paslaptys? „Visi dalykai, kuriuos sakome yra tikri“, – tikins žinomi vyrai.

 

„Aš esu parašęs ne vieną blogą komentarą apie tave“, „Norėdamas suvilioti merginą, apsimetinėjau Amerikos lietuviu“. Kuriam priklauso šios paslaptys?

 

20.00 val. TV3 žiūrovų laukia ir Vaido su jo grupe muzikinis pasirodymas, Justino „Rimti pokalbiai“ su vaikais apie sveikatą ir didžiausio Lietuvos katino rinkimų tęsinys. Studijoje –dukra ir mama, auginančios 14,3 kg sveriantį katiną – Meino meškėną, vardu Fokusas.

 

 

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!