Sekmadienį startavęs unikalus LNK projektas „Lietuvos balsas. Vaikai“ sulaukė milžiniško žiūrovų dėmesio, jo premjerą stebėjo didesnis žiūrovų skaičius nei tuo metu transliuotą „X faktorių“. LNK projekto reitingas – 10,8 proc., o „X faktoriaus“ – 8,7 proc. „Lietuvos balsas. Vaikai“ stebėjo per 678 tūkst. žiūrovų (reach, bent vieną minutę). Projektas tapo žiūrimiausia pramogine laida Lietuvoje praėjusią savaitę.

 

MAX02754 (Small)

 

Sėkmingai pradėjęs projektas šį sekmadienį tęs aklųjų perklausų kovas, kuriose vaikai savo balsais bandys atsukti Donato Montvydo, Manto Jankavičiaus ir Monikos Marijos kėdes.

 

Šios laidos sensacija taps dviejų sesių pasirodymai. Aštuonių ir dešimties metų mergaitės į projekto sceną lips viena po kitos ir sugebės pavergti arenos ir mokytojų širdis.

 

MAX02938 (Small)

 

Dėl vienos iš jų mokytojai bus pasiruošę viskam. Vos trys sekundės – tiek užteks išgirsti įspūdingą mergaitės vokalą. Mantas Jankavičius vos pasibaigus pasirodymui iškart kris ant kelių ir maldaus dalyvės pasirinkti jo komandą.

 

„Tu pats tyriausias sutvėrimas, kokį esu matęs. Rinkis mane. Aš Mantas. Aš tas kur „čiuožki“ dainavo. Jei nori čiuožti su manim kartu, čiuošim iki finalo, čia yra garantuotai. Aš atsiklaupsiu ant kelių ir paprašysiu malonės – pasirink mane“,- maldavo dalyvės Mantas Jankavičius, negalėdamas suvokti, kokį pasirodymą ką tik matė scenoje.

 

Susižavėjimo dalyve neslėpė ir Donatas Montvydas. Atlikėjas pasitelkė visus įmanomus komplimentus, pažadus, o pačią dalyvę bandė į savo komandą prisivilioti net saldainiais.

 

„Žiūrovai labiausiai atspindėjo, ką tu dabar padarei. Jau kontekste net ne „Lietuvos balso“, mes visada sakome, kad mums reikia tų jaunų žmonių, kurie atstovautų Lietuvą visame pasaulyje ir mano akimis, tai kol kas buvo geriausias pasirodymas aklosiose perklausose. Jei tu būtum penktame „Lietuvos balso“ sezone dalyvavusi ir atstovavusi mano komandą, aš manau, Monika Marija būtų nelaimėjusi. Čia yra gamta, o ne įgytas dalykas, džiaugiuosi, kad esu to liudininkas“, – susižavėjimo viena iš seserų neslėps ir Moniką Mariją per dantį patrauks Donatas Montvydas.

 

„Tai, ką tu padarei yra labai įsimintinas momentas, ne tik šiam projektui, bet ir visiems ateinantiems sezonams. Tu paėmei mus, paėmei publiką, aš tave įsimylėjau“, – kolegoms pritars ir Monika Marija.

 

Kaip skambės pasirodymas, vadinamas geriausiu „aklosiose perklausose“, kurį mokytoją pasirinks dalyvė ir kaip seksis mokytojų širdis pavergusiai jos sesei – jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.