Jau trečiajame LNK serialo „Rimti reikalai“ vaidinantis aktorius, reperis Vytautas Medineckas- Ironvytas  įprato prie nusikalstamų situacijų, ginklų, muštynių bei įmantriausių žmogžudysčių ir kitų nelegalių veiklų. Tačiau tai, ką žiūrovai mato ekrane, vyksta tik filmavimo aikštelėje ir jokie asmenys nenukenčia. Ar iš tikrųjų serialo scenarijus persikėlė į realybę ir aktoriui gresia laisvės atėmimas?

 

image004

 

„Vyksta ikiteisminis procesas, todėl daug komentuoti negaliu“, – pokalbį pradeda po Ironvyto slapyvardžiu pasislėpęs reperis Vytautas Medineckas, kuriam  iškelta baudžiamoji byla dėl fizinio skausmo sukėlimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

 

image005

 

Anot kaltinamo aktoriaus V. Medinecko, istorija prasidėjo prieš metus. „Praeitą vasarą neblaivus žmogus buvo atėjęs į mano parduotuvę. Įvyko žodinis konfliktas. Mano brolis norėjo išprašyti tokį svečią, o šis smogė mano broliui į ranką Aš tiesiog atitraukinėjau jį delnu. Na, o jis teigia, kad sulaužiau jam žandikaulį. Atvykę policijos pareigūnai tokių sužalojimų nematė. Žmogus sukėlęs konfliktą buvo neblaivus ir atsisakė vykti į ligoninę“, – pasakojo Vytautas Medineckas.

 

image006

 

Reperiui teismas skyrė kardomąją priemonę neišvykti iš šalies. Tačiau principingasis V. Medineckas įsitikinęs, kad visa tai nėra teisinga, todėl neketina nusileisti ir nesutinka finansiškai kompensuoti tariamai nukentėjusio prašomos žalos.

 

Nukentėjęs vyras nori prisiteisti 3000 eurų.

 

Serialas „Rimti reikalai“ kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį, 21 val., tik per LNK.