Lina Luna – tokiu slapyvardžiu galima mane rasti socialiniuose tinkluose. Ir nors per penkis savo gyvenimo dešimtmečius teko prisiliesti prie daugybės mokymų ir praktikų – nuo Rytų šalių Ajurvedos, Tibeto medicinos iki Vakaruose įgyto aukštojo socialinio darbo magistro diplomo, tapti sertifikuota koučere, pastaruosius 20 metų ir šiuo metu mano veikla artimiausiai yra susijusi su ezoterika, žmogaus ir gamtos paslapčių tyrinėjimą ir sąmoningumo kelią.

Lina Luna
1. Yra toks posakis „Gydytojas tampa bejėgis, jei ligonis nori pasveikti“. Nė vienas žmogus negali padėti kitam, jei jis pats to nenori. Rasti išeitį iš nepalankių ir sunkių situacijų, gali tik pats klausiantysis ir ieškantis. Visi reikalingi instrumentai ir resursai yra kiekvieno žmogaus viduje. O jei jau žmogus susiruošė apsilankyti pas psichologą, jis turi suprasti, kad psichologas tėra tas žmogus, kuris psichologinių įrankių pagalba padės klientui pamatyti save patį ir esamą situaciją. O sprendimus ir veiksmus darys pats žmogus. Kaip ir gydytojas – gali paskirti vaistus, o juos vartoti ar ne renkasi ligonis. Jei žodį „psichologija“ išverstume į lietuvių kalbą, gautume – mokslą apie sielą (psiche-siela, logos-mokslas). Kaip psichologas sukuria erdvę pamatyti savo sielos/vidaus gelmes, taip ir Taro kortos, kuriose atvaizduota daugybė ženklų, simbolių ir archetipų, leidžia žmogui per juos pamatyti save. Juk simbolių kalba yra universali ir kiekvienas žmogus tame pačiame simbolyje randa sau tinkamą atsakymą. Taro kortos nėra paprasti paveikslėliai, juose perteikti būties dėsniai, kurie mums, keleiviams šioje žemėje, primena apie Visatoje esančią tvarką, parodo priežasties ir pasekmės seką, atskleidžia kiekvieno paveikslėlio archetipo energiją. Visa tai pažinęs, supranti, kad atsitiktinumų nėra.

 

2. Kiekviena siela pasirenka sau tinkamą laiką atsirasti žemėje. Pas mus tai vadinama gimimo data (metai/mėnuo/diena). Naudodami Psichologinio Portreto metodą (Autorė – Ala Alicija Kšanovskaja. Šį metodą sukūrė ir pritaikė šiuolaikiniam žmogui, remdamasi kelių kartų perduotomis ezoterinėmis žiniomis, patikrinusi jo tikslumą per savo praktiką, atlikdama virš 50 000 konsultacijų ne tik savo klientams, bet ir išanalizavusi žinomų istorinių asmenybių portretus ir jų gyvenimo faktus), galime iššifruoti (iškoduoti) savo gimimo datą ir gauti tarsi savo gyvenimo instrukciją, kurioje surašyta ir atskleista:

 

pagrindinė šio įsikūnijimo sielos užduotis;

įvykiai, per kuriuos galime augti ir vystytis;

pamokos, kurias teks išmokti;

baimės, kurias atpažinus galime jas įveikti;

talentai ir prigimtinės savybės, kurių pagalba galime ne tik realizuoti save, atskleisdami savo potencialą, bet ir pasirinkti tinkamas studijų, veiklos kryptis ar tiesiog jaustis laimingesniems.

 

3. Psichologinis Portretas sudaromas gimimo datos skaičius konvertuojant į Taro kortas, kadangi kiekviena korta irgi turi savo skaičių/numerį. Su pradiniais gimimo datos skaičiais yra atliekamos kelios dešimtys sudėties ar atimties veiksmų ir taip randasi pozicijos, kurių kiekviena turi savo pavadinimą, o joje atsirandantis Taro archetipas, leidžia analizuoti ir išaiškinti šias skaičių ir paveikslėlių kombinacijas, paverčiant juos į kiekvienam žmogui suprantamos kalbos instrukciją. Šis analizės metodas leidžia pažinti save giliau, pamatyti tai, kas yra paslėpta pasąmonėje, kas svarbu sielos lygmenyje, suprasti netenkinančių situacijų priežastis, atrasti galimų scenarijų variantus, trumpai tariant – tai žvilgsnis į save tikrą be kaukių su išsamia instrukcija ką, kaip ir dėl ko tai daryti.

 

Įdomu stebėti ir sulaukti iš klientų atsiliepimų, kaip keičiasi jų gyvenimas, jei jie vadovaujasi šiomis instrukcijomis. Ar tai paprasta? Sakoma, kad genialūs dalykai yra paprasti. Aš šį paprastumą suprantu kaip išsigryninimą iki savo esmės ir buvimą unikaliu ir nepakartojamu, koks esame kiekvienas, be kažkieno primestų šablonų, stereotipų, normų. Užtenka būti  Savimi ir pažinti Visatos dėsnius. Visa tai atradus, dar reikia pastangų ir drąsos bei noro keistis, daryti konkrečius veiksmus, tegul ir mažus, bet sąmoningus ir tikslingus.

 

4. Psichologinis Portretas turi „kompozitą“, kurio pagalba galima pamatyti ne tik poros santykį ir suderinamumą, bet ir suprasti dėl ko žmonės susitiko, kokia jų bendra užduotis, tikslai, kokias pamokas mokysis vienas iš kito. Ši metodika leidžia tyrinėti ne tik mylimųjų santykius, bet ir darbo kolegų, tėvų ir vaikų, brolių ir seserų, net ir santykį su savo augintiniu, jei yra žinoma jo gimimo data.

 

Bene dažniausiai sulaukiu užklausų iš merginų ir moterų, kokį partnerį pasirinkti. Būna panašiai kaip pasakose, vienas – protingas ir turtingas, kitas – gražus ir jautrus, su didele širdimi. Konsultacijų tikslas – suteikti žmogui daugiau aiškumo, o jau rinktis ir priimti sprendimą reikės pačiam.

 

5. Reikalinga gimimo data. Kartais pasitaiko, kad žmogus turi net dvi datas. Viena – kuri įrašyta pase dėl atsiradusios klaidos, kita – tikroji, kada gimė. Tokiu atveju pačiam žmogui svarbu apsispręsti pagal kurią datą jis gyvena, nes jei vykdomos labai skirtingos programos, jaučiamas didelis vidinis konfliktas.

 

Dar reikalinga užklausa ir konkretūs klausimai, į kuriuos žmogus nori rasti atsakymus. Psichologinio Portreto metodika paprasta, bet kartu labai plati, kurioje galime tyrinėti tiek fizinį, buitinį lygmenis, tiek psichologinį ir dvasinį planus.

 

Mano patirtis sako, kad kiekvienam žmogui ateina savas laikas, kada jis yra pasiruošęs prisiliesti prie savo sielos gelmių ir noro pažinti save, tampa atviras pamatyti tiesą ir nusprendžia gyventi savo gyvenimą, eiti savo keliu.

 

https://taropsichologija.lt/