Nors už lango kaip reikiant žvarbu, sausio 8-14 d. trijų Zodiako ženklų laukia ryškus jausmų atšilimas. Ore tvyranti romantika primins pavasarį, o ne žiemos vidurį. Kas tie laimingieji?

 

LiūtasHand,Holding,Red,Heart,On,Zodiac,Background,.

 

Meilė užplūs kaip stichinė jėga. Liūtai tiesiog bus nepajėgūs nuo jos atsitraukti. Lydės romantiška nuotaika, švelnumas, dėkingumas, noras rūpintis artimu žmogumi. Net tie, kurie su antrąja puse jau drauge yra daugybę metų, gali pasijusti tarsi naujai įsimylėję. Tai metas, kai labai paranku spręsti įvairius tarpusavio nesutarimus, užglaistyti senas nesantaikas, kurti bendrus ateities planus ar imtis labai ryžtingų veiksmų, susijusių su romantiškais santykiais. Taip taip, jeigu galvojate apie piršlybas ar vedybas, nevalia ilgiau atidėlioti!

 

Mergelė

 

Šią savaitę pasaulis jums staiga taps taikia, švelnia, kone pūkuota oaze. Atsisakysite matyti visa, kas pikta, negražu, negera. Jus lydės meilė, harmonija ir taika. Nors aplinkiniams atrodysite pernelyg minkšti, iš tiesų tai bus stipriausias jūsų šios savaitės ginklas, padėsiantis pašalinti ilgai kelią užstojusias kliūtis. Visame kame kliaudamiesi meile atversite sau visiškai naujus horizontus. Ir ne vien romantiškų santykių srityje. Labai aiškiai suprasite, kad atvirai rodydami meilę kitiems ir patys jos daugiau sulaukiate.

 

Vandenis

 

Būsite labai emocionalūs ir ne tik asmeninių santykių srityje. Viską vertinsite per širdies, ne per proto prizmę. Aplinkiniai gali bandyti jus dėl to kritikuoti, mėginti atvesti į tikrąjį kelią, bet jums menkai rūpės tokie patarimai, klausysite savo širdies. Ji nuves teisingu keliu. Būtent meilė sau ir tikėjimas savimi šią savaitę Vandeniams atvers didžiausias galimybes. Per tai labai ženkliai ir pozityviai kis ir tarpasmeniniai santykiai. Tikėtini labai ryškūs ir ilgai laukti virsmai romantiškų santykių srityje. Įsileiskite į save tai, ką jums siunčia pati Visata.

  

Autorius Jūratė Survilė