Nors dažnai girdime posakį, kad patys esame savo gyvenimo kalviai, iš tiesų ne viskas priklauso nuo mūsų. Kai ką tiesiog tenka priimti, prisitaikyti ir neverta mėginti priešintis. Perdėta kontrolė tik alina ir neatneša jokių teigiamų rezultatų. Šią pamoką gegužės 27-birželio 2 d. labai aiškiai pajus trys Zodiako ženklai.

 

AvinasImage,Of,Brown,Planet,And,Zodiac,In,Green,And,Brown

 

Avinai įpratę veikti nelaukdami, kol kažkas kažką padarys už juos. Jie yra savo gyvenimo laivo kapitonai. Vis dėlto ši savaitė pateiks situacijų, kurios skatins bent kartais paleisti kontrolę iš savo rankų. Tam tikrais atvejais plaukti pasroviui yra ne silpnybės, o išminties požymis. Aklai priimti tai, ką duoda gyvenimas, nebus lengva, bet šiuo atveju būtina ir net neišvengiama. Bandant priešintis tik prisikursite bereikalingų problemų ir veltui eikvosite energiją. Pasitikėkite likimu.

 

Šaulys

 

Ši savaitė atneš retą akimirką, kai Šauliai susitaikys su tuo, ką labai sunku sutvarkyti. Tam tikrose situacijose priimdami situacijas, o ne mėgindami jas kaip nors išspręsti, tampame didesni už jas, stipriai paaugame savo vidumi ir net nugalime save pačius. Be abejo, tai reikalauja labai daug kantrybės, išminties ir drąsos. Kur kas daugiau nei bandant viską kontroliuoti! Nesibaiminkite, šią savaitę Visata jūsų pusėje ir viskas baigsis sėkmingai – tereikia leisti vykti tam, kas turi vykti. Net jeigu iš pradžių ir atrodys labai pavojinga, neteisinga, baisu.

 

Vandenis

 

Vandeniai turi labai aiškią ir netgi kategorišką savo nuomonę. Ši savaitė privers būti lankstesniems, permąstyti savo nepalaužiamus įsitikinimus. Pasaulis turi daugiau spalvų nei juoda ir balta, būsite priversti tai labai aiškiai pamatyti. Metas liautis vaidinti ekspertus ir įsiklausyti, ką sako kiti. Būtina atsikratyti bet kokių išankstinių įsitikinimų, nes jie jus riboja ir užveria duris naujoms galimybėms. Bent kartais leiskite viską spręsti kitiems, atsiduokite gyvenimo tėkmei, nemėgindami jos pakreipti.

 

Autorius Jūratė Survilė