Jūra, saulė, aplink tiek daug gražių ir pusnuogių vyrų… O laiko, deja, mažai. Psichologai negaišta laiko veltui ir per atostogas. Stebėję vyrus paplūdimyje ir po kurio laiko susumavę pastebėjimus žmogaus sielos tyrinėtojai siūlo tokius patarimus damoms. Pasirodo, nusimetęs nuo savęs kone viską vyras tampa atvira knyga. Patyrusi skaitytoja tiesiog per kelias minutes gali susidaryti nuomonę apie paplūdimio kaimyną ir vėliau veikti pagal aplinkybes.

   

Poza – kūno išdavikė

 

Taigi, kaimynystėje paplūdimio rankšluostį pasitiesia simpatiškas vyrukas. Atidžiai stebėkite, kaip jis ant jo atsiguls.

   

„Žvaigždė“. Iš paukščio skrydžio jis atrodo kaip smėlyje gulinti jūrų žvaigždė – išsitiesęs ant nugaros, rankos ir kojos plačiai atmestos į šalis. Tai saulės vonių gerbėjas, atviras ir pasitikintis savimi. Jis žino, kad taip gulėdamas nėra saugus, tačiau įsitikinęs, jog jam nenutiks nieko bloga. Jeigu šis vyriškis guli sulenkęs vieną koją, tai byloja apie kažkokį vidinį konfliktą arba netgi apie asmenybės susidvejinimą. Meilės guolyje jis gali šiek tiek nuvilti, nors bučiuojasi puikiai.

   

Stačiais keliais. Šis tipas guli ant nugaros, rankas ištiesęs į šalis, o kojas sulenkęs per kelius. Poza demonstruoja apdairumą ir atsargumą. Toks vyriškis daug galvoja apie savo kūną. Jį labiau jaudina tai, kaip jis atrodo iš šalies, nei tai, kad jo kūnas gali nelygiai įdegti. Jis draugiškas, mėgstantis juokauti ir flirtuoti. Jam patinka patraukti dailiosios lyties atstovių dėmesį, bet gali atsitikti ir taip, kad jis tiesiog nežinos, kaip reaguoti į netikėtai užgriuvusį dėmesį. Ir ne iš drovumo, o iš atsargumo, galbūt ir dėl to, kad jis labiau suinteresuotas patraukti vyrų dėmesį. Tačiau sekso srityje jis mėgsta naujoves ir žaidimus.

   

Krabas. Jo išvaizda kelia gailestį – jis guli ant šono, rankos prispaustos prie kūno, kojos sulenktos. Įdegis jį mažai domina. Tiksliau, visiškai nedomina. Bet jeigu jau visi deginasi, tai ir jis – tokia maža bejėgė būtybė – privalo tai daryti. Meilės santykiuose moteriai su juo gali būti sunku. Net jeigu jo išvaizda tokia puiki kaip Džonio Depo, giliai viduje jis nepasitiki savimi. Toks vyrukas tiktai džiaugsis, jeigu moteris perims iniciatyvą. Tačiau sekso srityje šis tylenis gali pateikti siurprizų.

   

Miegalius. Jis guli ant pilvo, rankos pakištos po galva, kojos ištiestos į šalis. Tai praktiškas, žemiškas žmogus. Jį labiau domina asmeninis komfortas negu tai, kaip jis atrodo iš šalies. Ši poza aiškiai byloja – jam vis vien, kas dedasi aplinkui. Toks vyriškis jaučiasi saugus ir įsigilinęs į save. Lovoje jis atsargus ir trokšta pats kontroliuoti situaciją, nemėgsta netikėtumų. Tai tikrai ne tas vaikinas, su kuriuo iniciatyvą turėtų rodyti moteris.

   

Supermenas. Jis taip pat guli ant pilvo, bet jo rankos ištiestos virš galvos, kojos tiesios ir suglaustos, kojų pirštai nesulenkti – tai tikras supermenas, pasiruošęs žygiui. Jis mėgsta maudytis saulės spinduliuose, aplinkiniams demonstruoti savo kūną. Toks vyrukas atrodo „kietas“ ir atsipalaidavęs, tačiau gali būti, kad po visu tuo slypi nervingumas ir įtampa. Tai ambicingas ir energingas vyras, ir nors mėgsta pajuokauti, dažniausiai išlieka rimtas ir susikaupęs. Lovoje moterį gali nustebinti aistringumu ir išradingumu. Nebijokite, jeigu staiga paaiškės, kad jūsų jausmai jam rimti. Trokštančioms ilgalaikių santykių – tai geriausias variantas.

     

Krūtinė – labai svarbu

 

Ne visi vyrai žino, kad, apnuogindami kūną paplūdimyje, jie demonstruoja ne tik atkaklių treniruočių sporto salėje rezultatus, bet ir savo sėkmę bei materialinę gerovę.

   

Plati, galinga krūtinė. Jis įsitikinęs, kad iškovos sėkmę bet kurioje srityje.

   

Siaura, plokščia krūtinė. Jis tylus, drovus, bet, pasitaikius progai, pasirengęs pasilinksminti. Metams bėgant jo sveikata tiktai silpnės, todėl jis niekada neiškovos sėkmės, apie kurią svajojo.

   

Raumeninga krūtinė. Šis vaikinas ekstravertas, draugiškas, seksualiai patrauklus. Tačiau didelių aukštumų gyvenime jam nelemta pasiekti.

   

Plati, plokščia krūtinė. Jis arba jau turtingas, arba bus toks.

   

Raumeninga, tačiau ne specialiais pratimais ir hormonais sustangrinta krūtinė. Toks vyriškis švelnus, patikimas, atsakingas, bet neturintis ambicijų, todėl niekada netaps turtuolis.

   

Blyškesnė už veidą krūtinė. Jeigu užmezgėte pažintį, geriau iš karto susitaikyti, kad šiam vaikinui lemta gyventi labai ilgai.

 

 

Stiprūs vyriški pečiai

 

Vyriškų pečių forma – iškalbingas rodiklis, bylojantis apie jo sugebėjimą prisiimti atsakomybę. Be to, pečiai išduoda, ar vyras yra produktyvus, t. y. vaisingas. Štai keletas pagrindinių tipų.

   

Liesi, siauri pečiai byloja apie jėgos trūkumą. Toks vyras prastai susidoroja su krizinėmis situacijomis. Beje, šeimos didinimo požiūriu jis taip pat mažiau sėkmingas.

   

Gunktelėję kvadratinės formos pečiai – požymis, kad vyras nėra linkęs užmegzti rimtų santykių. Jis atrodo užimtas, bet paprastai ne itin daug ko pasiekia. Vaisingumas – vidutinis.

   

Platūs, raumeningi pečiai – jų savininkas paprastai yra stiprus ir daug ką sugeba. Jis pasitiki savimi, yra draugiškas, visada pasirengęs padėti. Toks vyras – puikus meilužis. Vaisingumas – aukštas.

   

Nuolaidūs, apskritos formos pečiai – jėgos ir vyriškumo stokos įrodymas. Bet jeigu tokių pečių vyriškis užsiaugintų raumenis – tuomet dar ne viskas prarasta.

   

Nevienodi pečiai. Jeigu dešinysis petys truputį aukštesnis už kairįjį, priešais jus – save dievinantis tipas. Jeigu aukštesnis kairysis petys, vadinasi, vyriškis yra dosnus.

     

Iškalbingos kojos

 

Kai tik šalimais įsikūręs malonios išvaizdos nepažįstamasis nusiaus batus, mestelėkite žvilgsnį į jo pėdas. Jos gali daug ką išduoti…

 

Didelės pėdos. Jų savininkas geba padaryti gerą įspūdį daugumai tų, su kuriais turi reikalų.

 

Mažos pėdos. Per didelis atsargumas gali sutrukdyti vyriškiui pasiekti tikslų.

 

Plačios pėdos. Patikimas vaikinas, gebantis sėkmingai susidoroti su sunkiomis užduotimis.

 

Siauros pėdos. Jautri, artistiška asmenybė, kartais labai teatrališka. Jam seksis, jeigu išmoks būti nepriklausomas.

 

Stambūs pirštai. Ryžtingas, kupinas puikių idėjų, galintis daug pasiekti versle.

 

Ilgi pirštai. Neturi realybės pojūčio. Taip pat būdingas dvasingumas ir didelė intuicija, tačiau pasmerktas vargui.

 

Labai tiesios pėdos. Sąžiningas, bet truputį riboto intelekto žmogus. Jam nesiseka taip, kaip galėtų sektis.

 

Plokščios pėdos. Tikriausiai jų savininko vaikystė buvo sunki. Gali būti, kad jis bijo rimtų santykių.

   

 

Svarbiausias atributas – glaudės

 

Trumpos sintetinės glaudės. Kodėl jis jas dėvi? Nes prie jų priprato nuo aštuntojo dešimtmečio, tad kam jas dabar keisti? Tai, kad iš po žemos gumos styro nepageidaujami plaukeliai, jo visai nejaudina – tegul tai neramina kitus. Jis ryškus ekstravertas, linkęs užkalbinti visus netoliese esančius, bet apskritai nuobodokas tipas. Jeigu prie glaudžių dar prisiūta sporto klubo etiketė – dar blogiau: jis buvęs sportininkas.

 

Ilgos, smarkiai prigludusios glaudės. Jeigu jos juodos – savas vaikinas, mėgstantis pasilinksminti, nors pramogas renkasi įvairiausias. Jeigu spalvotos – mokantis atsipalaiduoti optimistas, be to, tikrai nevedęs.

 

Plačios patogios glaudės. Jas dėvintis vaikinas labiausiai brangina savo protą, o ne raumenis. Jeigu tokios glaudės dar ir dryžuotos, priešais jus – ekstravertas, organizuotas, sportiškas vyrukas, su kuriuo – nors į pasaulio kraštą. Na, o jeigu objektas demonstruoja plačias glaudes su žirneliais, būkite budrios – priešais jus retas tipas: rūpestingas ir inteligentiškas. Tiesa, kartais gali pasirodyti esąs tarsi ne iš šio pasaulio.

 

Hidrokostiumas. Originalus tipas, nebijantis išsiskirti iš kitų. O galbūt turi ką slėpti? Beje, gali būti, kad jis tiesiog drovus. Pasak psichologų, vyras su hidrokostiumu nėra linkęs į ilgalaikius santykius.

 

Glaudės su gumele. Svajotojas. Jis perplauktų Lamanšą, įsiropštų į Džomolungmą, bet visą laiką kas nors sutrukdo. Dėl šios priežasties niekaip negali įsigyti ir normalių glaudžių. Iš išvaizdos „kietas“, tačiau viduje nepasitikintis savimi. Be to, nekenčia konkurencijos.

 

Labai aptemptos mažos glaudės. Jūsų paplūdimio kaimynas atsuka jums nugarą, ir jūs nustebusi nužvelgiate jo plaukuotą užpakaliuką, perjuostą plonyte beveik nematoma glaudžių juostele. Kuo toliau nuo šio tipo, juo neverta net domėtis.

 

Glaudžių spalva taip pat nemažai svarbus veiksnys, galintis suteikti daug informacijos apie asmenybę. Štai ką simbolizuoja spalvos: raudona – impulsyvumą, oranžinė – optimizmą, geltona – humoro jausmą, mėlyna – konservatyvumą, juoda – abejingumą arba nesaugumą, ruda – artistiškumą, žalia – ištikimybę, rausva – jausmingumą, balta – polinkį į ekshibicionizmą, violetinė – dvasingumą.