Pastaraisiais metais itin padaugėjo stichinių nelaimių. Vieni žmonės mano, kad taip gamta priešinasi žmonijos išradimams, kiti, kad tai milžiniško plano dalis. Tad kas iš tikrųjų sukelia žemės drebėjimus, cunamius, kitas katastrofas ir iš to kraunasi didžiulius turtus?

 

stichines nelaimes

HAARP mašinos prakeiksmas

 

1980 m. JAV sukurta mašina, kuri neva gali sukelti stichinių nelaimių. Šis elektromagnetinių bangų siųstuvų kompleksas, naudodamas jonosferą kaip veidrodį, savo spindulius gali pasiųsti į bet kurią pasaulio vietą ir paveikti daugelį žmonių. Šio mašinos išradėjo Bernardo Eastlundo teigimu, HAARP gali pakeisti vėjo kryptį ir daryti įtaką klimatui. Tačiau šis projektas neturėjo išvysti dienos šviesos. Šaltojo karo metais HAARP buvo skirta fizinėms ir elektroninėms atmosferos savybėms tyrinėti, tačiau tai pasirodė nenaudinga, todėl Aliaskoje įkurta HAARP bazė 2014 m. buvo uždaryta. Visgi slaptosios draugijos teigia, kad šis aparatas naudojamas iki šiol. Jo tikslas – neva sukelti kuo daugiau stichinių nelaimių. Tiesa, draugijų naudojamas aparatas yra ne Šiaurės Amerikoje, o Ramiojo vandenyno gelmėse ir jo neįmanoma aptikti jokiais radarais. Šių HAARP aparatų skleidžiama energija esą kaitina atmosferą ir keičia orus. Ji neva tokia galinga, kad gali sukelti žemės drebėjimų, o pasitelkiant GPS imtuvus esą galima tiksliai nustatyti nelaimės vietą.

 

Biblijos pranašystės pildosi?

 

Atrodo, kad stichinės nelaimės negali būti naudingos, nes pražudo milijonus žmonių ir sunaikina ištisus miestus. Žurnalistas S. Monastas teigia, kad neva egzistuoja juodasis „Blue Beam“ scenarijus, kurio tikslas – sukeliant stichinių nelaimių, sukurti vieningą supervalstybę. Tai veikia, nes beveik kasdien žiniasklaidoje mirga antraščių apie stichines nelaimes, epidemijas, ekonomines krizes, keistus anomalijų reiškinius. Žmonės įtiki, kad tokia yra dievų ar kitų antgamtinių jėgų valia, neva tai žymi šios eros pabaigą ir naujų laikų pradžią. Tikima, kad gamtos katastrofos skirtos naikinti silpnus žmones. Manoma, kad Afrikoje įvyksiančios stichinės nelaimės pasiglemš itin daug žmonių mirčių.

 

Tikslas – sunaikinti stipriausias valstybes

 

Neseniai pasklido gandų, kad žemės drebėjimai, uraganai ir cunamiai nėra tik gamtos žaismas. Juos ypač sustiprino vieno iliuminatų nario prisipažinimas ir paslapčių atskleidimas. Pasak jo, už šias nelaimes atsakingas ne vienas žmogus ar valstybė, o jų sąjunga, kurios tikslas – sukurti vieningą valstybę. Esą jos valdovas išgelbės žmoniją nuo įvairių nelaimių. Kad tai įvyktų, būtina sunaikinti galingiausias valstybes. Viena jų – Viduriniai Rytai. Todėl nieko keisto, kad Kiniją nuolatos siaubia įvairūs žemės drebėjimai. Juk ji – itin stipri valstybė. Suklestėjus Japonijos ekonomikai, ją taip pat supurtė keli žemės drebėjimai ir vos branduolinės katastrofos nesukėlęs cunamis. Neva tyčia sukelto Katrinos uragano tikslas buvo nukreipti pasaulio dėmesį, kol galingiausieji tuo metu išpylė vos pastebimus kiekius naftos į vandenyną šalia Vidurinių Rytų. Esą jų tikslas buvo prisotinti mikroorganizmus perdirbta nafta, kurioje yra mikroschemų, galinčių valdyti žmoniją. Manoma, kad po šio įvykio Azijos vaikai elgiasi keisčiau ir yra mažiau sukalbami.

 

Lemtinga numerologija

 

Stichinių nelaimių eiliškumą galima pastebėti studijuojant šių įvykių datas. Pavyzdžiui, Ispanijoje žemės drebėjimas įvyko 2011 05 11, Haityje – 2010 07 10, o Japoniją cunamis nuniokojo 2011 03 11. Aišku, ne visos tragedijos pasižymi tokia numerologija, tačiau dažniausiai jose dominuoja skaičius 11. Jis simbolizuoja dvipusiškumą, naudojant jėgą, taip pat žymi chaosą. Šio skaitmens atitikmuo – 2. Jis dominuoja ir naujausiuose įvykiuose: 2016 08 25 žemės drebėjimas įvyko Italijoje, 2015 04 25 – Nepale, o 2012 10 22 JAV siautėjo uraganas Sandy. Pasak buvusių iliuminatų ordino narių, 2022 02 22 Aziją ištiks baisiausia stichinė nelaimė per visą žmonijos istoriją.

 

Apie slaptus pasaulio bunkerius 

 

Nors teigiama, kad 300 komitetas stichines nelaimes gali kontroliuoti itin tiksliai, tačiau jų stiprumą esą nelabai. Norint išvengti jų pasekmių patiems galingiausiems pasaulio valdovams neva buvo sukurti specialūs bunkeriai, kurių pasaulyje yra 439. Pats didžiausias, kuriame telpa apie 5 000 žmonių, yra San Paule (Brazilija). Jis neva skirtas tik išskirtiniams žmonėms, kurie ateityje sukels trečiąjį pasaulinį karą ir jį kontroliuos po žeme. Šio karo metu esą bus naudojami branduoliniai, cheminiai ginklai, ir gamta šėls itin stipriai, nes bus planuojama pastatyti dar vieną, ypač galingą HAARP mašiną. Kalbama, kad 275 bunkeriai skirti laikinai prieglaudai, o likusiuose laikomos įvairios branduolinės atsargos, narkotikai, nafta, HAARP mašinos ir jų dalys. Kai kuriuose bunkeriuose esą laikomi robotai, kurie išnykus 80 % žmonijos neva perims visus jų darbus.

 

Įtaka dangaus kūnams

 

Pirmasis nusileidimas Mėnulyje įvyko 1696 m. Tačiau teigiama, kad 1689 m. šį dangaus kūną tyrinėjo rusai, tačiau apie tai nebuvo kalbama ir kosminį karą leista laimėti JAV, kad įsitvirtintų kapitalizmas. Sklinda gandų, kad JAV kosminės kelionės nebuvo paskutinės – kitų misijų metu neva Žemės palydove buvo apgyvendinti robotai, kurie šiuo metu kontroliuojami nuotoliniu būdu, bei atvežtos branduolinės bombos. Esą pasaulio galingųjų planas – paleisti branduolinių raketų į Žemę, kad žmoniją toliau kaustytų baimė ir ji artėtų savaiminio susinaikinimo link. Kalbama, kad pasaulio galingieji neva sukonstravo prietaisą, kuriuo galima užgesinti Saulę. Esą jis skleidžia trumpo dažnio, tačiau didelio tankio radiaciją, kuri, nukreipta į Saulės centrą, ją gali sunaikinti. Teigiama, kad bandymai jau buvo atlikti su mažesnėmis žvaigždėmis. Esą žmonijos laukia baisi ateitis – per 9 m. Saulė visiškai užges, ir žmonija išmirs.

 

Įdomu

 
  • Teigiama, uraganą Katriną sukėlė HAARP mašinos.
  • Skaičius 11 išpranašavo rugsėjo 11-osios įvykius JAV. Žodžius New York City, George W. Bush (tuometinis JAV prezidentas), The Pentagon, Afghanistan sudaro 11 raidžių, o nelaimė įvyko rugsėjo 11-ąją.
  • 1931 m. Kinijoje įvyko baisus potvynis, pražudęs apie 4 mln. žmonių. Teigiama, kad tuo metu bunkeryje slėpėsi apie 1 000 žmonių, kurie po šios stichinės nelaimės tapo žymiais mokslininkais, politikais.
  • Manoma, kad HAARP mašinos pradininkas buvo Nikolas Tesla, kuris 1898 m. išrado Žemės drebėjimo aparatą. Tai buvo elektrinis, garais varomas generatorius, kuris 1898 m. sukėlė žemės drebėjimą Niujorke. Teigiama, kad jo išradimą įslaptino iliuminatų nariai, dirbantys JAV vyriausybėje, ir perdirbo į HAARP.
  • Teigiama, kad jei slaptųjų draugijų nariai sugalvos sunaikinti Saulę, neva žmonės ginklo poveikį pajus tik po 3,5 metų.