„Neklausk meilės vardo“ (Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?) – tai nauja indų drama, kurią liepos 10 –ąją pradės rodyti TV1. Serialas bus transliuojamas darbo dienomis 18 val.

 

neklausk meiles vardo sumaz

„Neklausk meilės vardo“ – vienas iš nedaugelio Indijos televizijos serialų, iškovojusių populiarumą ne tik Indijoje, bet ir užsienyje, net Turkijoje. Tai serialas apie visų socialinių klasių žmonių gyvenimą, atspindintis pastarojo dešimtmečio Indijos muilo operoms būdingą tendenciją – akcentuojami asmeniniai poros ir jų tarpusavio santykiai su giminaičiais. Kaip ir daugelyje kitų socialinės krypties televizijos serialų, jame nagrinėjama ir pakartotinės santuokos problema. Pagrindinė serialo siužeto linija yra kiek panaši į pasakos „Gražuolė ir pabaisa“ siužetą bei Radhos ir Krišnos meilės istoriją.

 

Serialo pagrindu buvo sukurti net trys filmai „Jie negali suprasti vienas kito” (2012), „Aragini“ (2013) ir „Wassanaye Premaya“ (2015).

 

„Neklausk meilės vardo“ turi neįtikėtiną istoriją: 2015 m. buvo parodytos aštuonios finalinės serialo serijos, kurių Indija sulaukė po trejų metų pertraukos, parodžius beveik visą serialą. Šiose serijose indai sužinojo, kaip porai sekasi gyventi po vedybų. Serialas buvo toks populiarus, kad šią vasarą planuojamas dar vienas jo sezonas, tiesa, tik su kita pagrindine aktore.

 

„Neklausk meilės vardo“ – istorija apie jauną moterį, vardu Kuši, kurios vestuves sugriauna arogantiškas verslininkas Arnavas. Maža to, vietos televizijoje parodomas siužetas, kuriame Kuši pavaizduojama dviprasmiškoje situacijoje su juo. Kuši šeimos vardas yra viešai suterštas, ji su seserimi išsiunčiamos pas našlę tetą į Delį. Kuši įsidarbina įmonėje „ASR“, net nežinodama, kad šis pavadinimas yra jos savininko inicialai. Pasirodo, įmonė ir priklauso bjauriajam Arnavui. Biure susitikę Kuši ir Arnavas susilažina iš šimto tūkstančių rupijų, kad čia ji ilgai neištvers. Arnavas kiekvieną merginos dieną paverčia pragaru, o giminaičių spaudimą patirianti Kuši išeina iš darbo anksčiau termino. Kuši sužino, kad Arnavas yra našlaitis ir pastebi, kad, nepaisant grubių santykių su ja, jis visada yra pasiruošęs ją apginti. Kuši įsimyli Arnavą ir padeda įtarti, kad meilė yra abipusė. Bet tai tik istorijos pradžia… Seriale ne tik bus parodytas visas „Misis Indija“ konkursas. Dramatiškoje istorijoje netrūks barnių, šantažų, pagobimų, meilės ir neapykantos.

 

„Neklausk meilės vardo“ – nuo liepos 10 dienos, pirmadieniais – penktadieniais 18 val. per TV1.