Žaneta Ruaud – penkiasdešimt šešerių metų moteris, kurios gyvenimas apipintas mistiniais ženklais bei pranašystėmis. Prieš dvidešimt metų apsilankiusi pas būrėją, ji išgirdo, kad labai greitai sutiks vyrą tokiu pat vardu iš Karibų salyno ir jai niekada nebereikės dirbti. Maža to, būrėja pasakė, kad sutaps ir jų vaikų bei motinų vardai. Kad ir kaip neįtikėtinai viskas skambėjo, Žaneta pasidavė avantiūrai, su drauge automobiliais nuvyko į Paryžių ir jau kitą dieną sutiko jai išpranašautą vyrą – Gvadelupos saloje gyvenantį maitinimo verslo magnatą Žaną Ruaud. LNK laidoje „Bus visko“ šeštadienį 17.30 val. moteris atviraus, kad prireikė septyniolikos metų tam, kad vyras pasipirštų, o ištarusi lemtingąjį „taip“, lietuvė gavo visą krūvą privilegijų, viena jų – žmonos atlyginimas.

 

zaneta

 

„Kai tapau ponia Ruaud, jis man pasakė, nuo šiol tu skraidysi tik verslo klase ir kiekvieno mėnesio pirmąją dieną gausi žmonos algą”, – LNK laidoje „Bus visko” atskleis Gvadelupos saloje laimę atradusi Žaneta.

 

Prieš dvidešimt metų iš pirmo žvilgsnio lietuvę pamilęs prancūzas savo žmoną vadina laimės talismanu ir yra įsitikinęs, kad be jos niekada iš milijonieriaus nebūtų tapęs milijardieriumi. Tuo metu Žaneta laidoje atskleis, kad santykiuose moters užduotis išties sunki, mat ji turi žinoti, kada būti vyrui drauge, kada mama, o kada – meiluže. Svarbiausia, pasak psichologiją baigusios gražuolės, niekada nesistengti atrodyti pernelyg protinga.

 

zanetaą

 

„Moteris neturi būti protinga, ji turi būti gudri. Turi gražiai užglostyti visus kampus ir net turėdama idėją, ją pateikti taip, kad vyrui atrodytų, jog tai jo mintis. Moteris turi girti jį už tai, kaip šauniai viską sugalvojo”, – moteriškomis gudrybėmis laidoje „Bus visko“ dalinsis Žaneta.

 

zanetaąčč

Penkiolika metų kantriai skraidžiusi į Karibų salas, lietuvė prisipažįsta, kad jeigu būtų lėktuvo stiuardesė, pagal įveiktą kilometražą seniausiai būtų išleista į pensiją. Moteris kentė varginančius laiko juostų skirtumus ir mylimosios statusą, tačiau pastaruosius dvidešimt metų niekur nedirbdama, Žaneta sako, kad niekada nejautė finansinio stygiaus ar socialinio nesaugumo. Jau po dvejų metų draugystės vyras jai užrašė dalį verslo žvaigždžių pamėgtoje San Barto saloje ir nupirko nuosavą namą Lietuvoje.

 

zanetaąčę

 

„Tikrai nebuvau vargšytė durnytė, nors neturėjau darbo, man niekada netrūko pinigų. Niekada nieko neprašiau, tačiau po dvejų draugystės metų jis man užrašė dalį akcijų San Barto saloje, o senąjį dviejų kambarių butą Lietuvoje pakeitė didžiuliu namu sostinės pakraštyje”, – atskleis Žaneta.

 

zanetačč

Laidoje „Bus visko“ moteris prisimins laikus, kai pas ją viešėdamas vyras nesuprasdavo, kaip galima miegoti svetainėje, kuri sujungta su virtuve, ir papasakos apie prabanga spindintį gyvenimą Karibų saloje. Šiandien Žanetos namus Gvadelupoje tvarko tarnaitė, gamina vyras, o ji gyvena tarsi tikra karalienė.

 

zanteąą

 

Pradžioje ketinusi pasilikti pirmojo vardo pavardę, ją pasikeitusi Žaneta taip pradžiugino vyrą, kad šis nusprendė jai padovanoti naują automobilį.

 

Jau šį šeštadienį laidoje „Bus visko“ 17.30 val. per LNK psichologiją bei astrologiją baigusi Žaneta Ruaud atskleis stebuklingus ritualus, kuriais neva galima pritraukti sėkmę, ir kodėl gyvenimą nesivadovaujant pranašystėmis ji prilygina važiavimui automobiliu naktį į mišką išjungtomis šviesomis.