„Fainuolis, fyfa, kiauliasnukė, geraširdis, draugiška, bailys!“ – tai tik keli epitetai, kuriais netruks vienas kitą pradėti vadinti gerai liežuvius pagalandę realybės šou „Pilis“ dalyviai. Jau gruodžio 4 dieną TV3 eteryje startuosiančio analogų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje neturinčio realybės šou dalyvėms savo asmeniniu žavesiu, charizma ir išskirtinumu nė per nago juodymą nenusileido ir lygiai tiek pat „Pilyje“ apsigyvenusių vaikinų būrys.

 

„Vien ta pirmoji diena, kai susipažinau su dešimčia nuo kelionės į Gruziją apkvaitusių merginų, ko verta! Aš, kaip pilies valdovas ir kaimenės vedlys, turėjau galimybę pirmas susipažinti su visomis dalyvėmis… Patikėkite – jos įspūdingos!“ – įspūdžiais iš Gruzijos dalinasi premjerinio TV3 realybės šou „Pilis“ vedėjas aktorius Andrius Paulavičius.

 

Tiek daug skirtingų asmenybių šimtmečius menančios pilies menėse – intrigos ir emocijos garantuotos. Dalyviai prisipažįsta – vos tik atvykę į Gruziją tuoj pat nusprendė, kurie konkurentai taps draugais, o kurie bus pakrikštyti priešais.

 

„Vienoje vietoje jūs tikrai nesutiksite tiek skirtingų, emocionalių, spalvingų, įdomių ir savitų žmonių – nuo studentės iki striptizo klubo vadovės, nuo bedarbio iki restorano savininko“, – apie netrukus TV3 eterį pasieksiančio realybės šou „Pilis“ dalyvius atvirai kalba vienas jo prodiuserių Saulius Urbonavičius-Samas.

 

Unikaliame realybės šou dalyviams teks gyventi civilizacijos apleistoje viduramžių pilyje, prasimanyti maisto, išlikti sveikiems ir kuo sumaniau įveikti išmonės reikalaujančias užduotis. Jau pačią pirmą dieną dalyviai supras, jog tai – tik viena medalio pusė. Antroji – pelnyti simpatijas, draugystę ir palankumą, palenkti į savo pusę netgi priešiškai nusiteikusius konkurentus. Kaip jiems eisis nusitiesti kelią į pergalę?

 

Šiam neįprasto formato bei didelės apimties projektui pirmą kartą buvo mestos tokios pajėgos: jas paruošė TV3 televizija ir prodiuserinės kompanijos „TV Manija“ ir „Videometra“.

 

Intriguojantis, paslaptingas, analogų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje neturintis TV3 realybės šou „Pilis“ jau nuo gruodžio 4 dienos TV3 televizijos eteryje!

 

Šimtmečius menančios „Pilies“ vaizdų ir kitokios vaizdo informacijos rasite televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/pilis.

 

Didžioji „Pilies“ premjera – jau gruodžio 4-ąją tik per TV3!